Як швидко і безпечно продати автомобіль

Кожен водій рано чи пізно замислюється про продаж свого залізного коня. Звичайно, в цій справі є свої нюанси, які треба враховувати. В першу чергу треба проаналізувати які деталі треба замінити, а які просто підкоригувати. І тут треба дивитися саме на ті деталі, які покупець буде в першу чергу перевіряти. Наприклад, якщо якісь рідини на очах витікають з машини (масло та ін.). То при першому ж погляді на такий автомобіль бажання тестувати його пропаде назавжди. Краще за все не поспішати і пройти повну діагностику на СТО. Ця процедура не тільки допоможе показати автомобіль в кращому світлі, але і істотно збільшить вартість.

Менталітет українців такий, що вони в першу чергу дивляться візуально, тобто демонстрація предмета продажу — це найголовніше! Звичайно, чистота і акуратність в пріоритеті, особливо якщо мова йде про салон автомобіля. На підсвідомому рівні у покупця йде асоціація, що якщо салон брудний і непривабливий. Господар також бажає чогось поганого і це відштовхує, хоча і здається неможливим. Не треба забувати про демонстрації дрібних деталей, це склопідйомники, магнітола та інші дрібниці. Показати їх працездатність і справність.

Але, безумовно, не треба забувати і про небезпеку при продажах. Адже завжди є ризик не продати, а втратити автомобіль. Шахрайство на кожному кроці і уважність до всього зайвою не буде. Були випадки, коли потенційні покупці нібито цікавилися машиною, розглядали всі деталі і просили протестувати їзду. Звичайно, продавець зобов’язаний дати таку можливість. Але, як тільки шахрай сідав за кермо, зловити його вже було неможливо. Автомобільно просто гнали. Добре, якщо поліція спрацьовує швидко, але іноді такі дії залишаються безкарними. Тому звертайтесь до Скуп Авто і будьте впевнені в гарантованому безпечному продажу.

Ще є можливість потрапити на хорошого психолога, який буде тиснути на психіку продавця і намагатися знизити ціну. Найчастіше такі люди приїжджають на зустріч групами. Максимально швидко знаходять неіснуючі дефекти, за рахунок чого і просять знизити ціну!

СТО для діагностики також треба вибирати дуже ретельно. Оскільки працівники можуть бути знайомими з покупцем і відповідно в автомобілі можуть виявитися проблеми, яких в реальності не існує. Все заради того, щоб вартість була максимально низькою. Уважність повинна бути на кожному кроці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *