Типові поломки Renault

Вибравши автомобіль від бренду Renault ви придбали досить бюджетний і надійний транспортний засіб. Але безумовно з часом буде потрібно його відвезти на технічне обслуговування і ремонт. Якщо вчасно проводити дiaгнocтіку ходової Renault проблем з нею абсолютно ніколи не виникає. У французьких автомобілів підвіска одна з найнадійніших серед бюджетних транспортних засобів. Але звичайно українські дороги навіть позашляховики виводять з ладу, тому варто уважно прислухатися до порад майстра з управління транспортним засобом.

У всіх автомобілів Renault стильний дизайн кузова, зручний салон і гарна місткість багажника. Але при цьому є типові проблеми притаманні всім авто renault. Найбільш часто проблеми виникають з оптикою, електричної частиною автомобіля і трансмісією.

У ходової частини найчастіше виходять з ладу підшипники передніх маточин, їх потрібно своєчасно міняти. Автовласники Renault Logan згадують про хрест під час переходу на задній хід. Справа в тому що у цього автомобіля немає синхронізатора для задньої передачі.

Варіатор виходить з ладу при агресивній манері водіння. Адже відчуваючи постійну навантаження, ресурс роботи буде різко скорочено. Крутний момент передається тертям між ременем і шківом вам. Крім цього автоматичні коробки перемикання передач потребують своєчасної заміни рідини. Якщо буде залита неякісне рідина, варіатор швидко вийде з ладу. Коли чути гул при експлуатації варіатора, значить зносилися підшипники конусів. Проблема в несвоєчасній заміні фільтра. Спільно з заміною підшипників рекомендується завжди міняти і кліновидний ремінь.

Автоматична коробка передач часто підтікає через вихід з ладу прокладок ущільнювачів. Автовласникові рекомендується періодично проводити огляд в гаражної ямі. Якщо побачите патьоки на коробці передач, необхідно в найкоротші терміни звернутися на станцію технічного обслуговування для діагностики та зміни прокладок. В цілому автомобілі француского бренду надійні і невибагливі, головне вчасно заїжджати на ТО.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *