Складання іспиту з водіння в Україні

Якщо ви збираєтеся подати заяву на отримання водійських прав в Україні, ви повинні знати, що перший тест, який ви повинні пройти, — це письмовий тест, проходять його на комп’ютері. В іншому випадку ви не зможете перейти до наступного практичного іспиту і будете змушені повторити спробу.

Нижче ми надамо вам інформацію, яку Служба з безпеки дорожнього руху, надала для підготовки до успішної здачі іспиту, щоб ви могли отримати права відповідально, з повним знанням правил дорожнього руху в нашій країні.

Оскільки сам іспит проводиться за допомогою комп’ютера, ми рекомендуємо вам потренуватися на пробному іспиті тут https://green-way.com.ua/uk/test-pdd. Попри те, що ви можете знати інформацію, тиск, який чинить на вас здача іспиту, часто може бути нервує. Практика з імітацією іспиту допоможе вам відчувати себе комфортно на комп’ютерному іспиті в день іспиту. Потрібно знати, наприклад всі заборонні знаки дорожнього руху та інші.

Практична частина іспиту на отримання водійських прав класу B, крім оцінки фактичних механічних знань з управління транспортним засобом, також значною мірою оцінює те, як ви керуєте автомобілем в умовах дорожнього руху, і всі отримані вами теоретичні знання. Як вже говорилося, під час практичного іспиту необхідно зберігати спокій, бо оцінюється кожен рух. Ви повинні зосередитися і виконувати всі дії, які ви застосовуєте на практиці.

Сідаючи в автомобіль для початку поїздки, необхідно виконати основні перевірки для правильного водіння. У зв’язку з цим необхідно відрегулювати сидіння, пристебнути ремінь безпеки, відрегулювати дзеркала і, перш за все, зняти ручне гальмо перед натисканням на педаль газу.

Підтримка позитивного настрою має першорядне значення, коли ви починаєте шлях до отримання ліцензії фахівця з нерухомості. Складання іспиту кілька разів — звичайна справа, тому якщо вам доведеться перескладати іспит, не впадайте у відчай. Обов’язково добре виспіться і з’їжте збалансований сніданок перед здачею іспиту, щоб отримати максимальний результат.

Що стосується питання про те, коли вас можна зупинити на пішохідній зебрі, відповідь ніколи не буде, тому що цей знак вказує на безпечне місце переходу для всіх пішоходів, і зупинка в цьому місці може поставити під загрозу їх життя, тому ніколи не робіть цього.

До складання іспиту з водіння не можна керувати автомобілем, через те, що це повністю заборонено і карається.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *