Обмін авто без доплати за дорожчу модель? Швидкий варіант безпечного покращення

Цікавить обмін авто без доплати з отриманням дорожчої та новішої моделі? Зробити це легко з лізинговим кредитуванням, тобто переоформити машину та на різницю вартості зробити розстрочку. Хто не хотів би отримати сучасну модель вже зараз замість своєї старої, ще й сплачувати частинами різницю в наступних місяцях? Раніше для подібного переоформлення потрібно було збирати кошти місяцями та роками, відмовляти собі в дорогих придбаннях та відпустці, економити на власному житті та накопичувати суттєву суму без сильної мотивації. Сьогодні ж обмін авто без доплати став популярною послугою, якої користуються українці в різних містах нашої держави. Що це за обмін авто, де його знайти, які плюси та мінуси методу? В статті всі відповіді.

Що таке обмін авто з розстрочкою? Ця послуга не нова, проте в Україні щорічно набирає обертів через свою простоту та вигідність. Починається такий обмін авто як зазвичай на майданчику, тобто потрібно відвідати площадку та отримати невелику консультацію. Працівник розрахує вартість викупу машини, запропонує оглянути асортимент для вибору транспортного засобу для подальшого придбання. Наступним кроком стане вибір методу продажу, зазвичай компанія пропонує швидкий викуп за ціною оцінки або комісійний (довше, проте приблизно на 10% вигідніше). Продаж відбувається в Сервісному центрі згідно з чинним законодавством. Далі потрібно повернутись до майданчика, перейти до другого етапу. Обмін авто з розстрочкою передбачає оформлення договору лізингового кредитування, тобто оформлення різниці вартості між дорогою та дешевою моделями з частковою сплатою в майбутньому. Після цього клієнт забирає машину та документи, поступово сплачує вартість та врешті решт переоформлює модель за всіма документами.

Де знайти обмін авто з розстрочкою? Таку послугу можуть запропонувати великі компанії, які мають значний довго річний досвід роботи та повний пакет документів від держави. Знайти їх можна онлайн, особисто завітати або запитати у знайомих.

Сервіс ПланетАвто виконує обмін авто без доплат та з оформленням лізингового кредиту. Для цього в Україні передбачено 31 майданчик у різних регіонах, ознайомитись з повним списком адрес легко на сайті PlanetAvto. Також на сайті ПланетАвто легко розрахувати оцінку свого транспортного засобу, подивитись асортимент машин, залишити номер мобільного для консультації. Все це легко зробити на сторінці ПланетАвто.

Які плюси та мінуси обміну авто з розстрочкою? Найкращі характеристики цього методу: швидкість переоформлення, безпека, можливість отримання новішої моделі без доплати, легкість та прозорість, онлайн оцінка та асортимент. Недоліки: комісія за кредитування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *