Коли потрібно робити процедуру розвалу-сходження

Українські дороги практично щодня радують численними вибоїнами і ямами. А це в свою чергу призводить до підвищеного навантаження на ходову частину і потрібна заміна деталей. Крім цього втрачається кут постановки коліс з заводу. Ось тут і потрібно провести процедуру «розвал-сходження».

Кути установки коліс індивідуальні для будь-якого автомобіля. На станціях технічного обслуговування їх регулюватимуть в декількох площинах. Для легкових автомобілів під час розвалу необхідно досягти так званого нульового розвалу. Коли колеса будуть стояти строго перпендикулярно до поверхні.

Сходження також має прагнути до нульового показника, тоді колеса будуть між собою строго паралельні. Адже при неправильному сходження автомобіль буде відразу йти з прямою траєкторії, а також відрізнятися не стабільним поведінкою. Під час зміни дорожнього покриття проявляється недостатня обертальність.

Але як часто необхідно робити розвал сходження. Якщо ви побачили будь-які з ознак зазначені нами вище, необхідно заїхати на найближчу станцію технічного обслуговування і провести процедуру перевірки і коригування схід-розвалу. Крім цього процедуру необхідно провести коли міняєте гуму під час зміни сезону або ж просто купили новий комплект, який буде відрізнятися від старого істотною ступенем зносу.

При цьому самостійно встановити розвал-сходження звичайно складно. Так як на сервісах технічного обслуговування є цілий комплекс, які проведуть правильно розвал-сходження. Найбільш популярні в 2021 році це звичайно комп’ютерні стенди. Використовуються різні типи датчиків, наприклад кордові або інфрачервоні, але безумовно максимально інноваційним на сьогодні є 3D-стенд. Так як повністю фотографується спеціальними камерами автомобіль і вибудовуючи її 3D-модель, з мінімальною похибкою видає вимірювання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *