Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168221 Просмотров

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Я да.

Skizi, все правильно ви зробили - не сьогодні завтра впаде сніг, просто в мене зимньої немає, а на кілька тижнів купувати її - дурість.  Мене сьогодні подруга навіть відчитала, мовляв літня при нижче +5 не діє вже. То й що, я їду акуратно, гальмую дуже завчасно. Справді, гірше гальмує, інших змін поки що не помічаю.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Зимняя когда тепло тоже не очень по теории. Хотя я ничего не заметил в общем. Насчёт торможения точно не скажу, тормозами не тормозил.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
тормозами не тормозил

А як? Двигуном, увесь час??

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Нет, я как Штирлиц, тормозить предпочитаю сам, а тормоза презираю.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Нет, я как Штирлиц, тормозить предпочитаю сам, а тормоза презираю.

Нічого собі :boof Напевне й колодки ніколи не міняєте

*

Оффлайн Ladyshka

  • **
  • 76
  • 1
  • Прекрасно если Вам с утра воскликнуть хочется УРА!
Ребята, а можно глупый вопрос....сколько времени Вы прогреваете машинку... Матиз стоит на улице во дворе ...

*

Оффлайн Муравей

  • *
  • 2341
  • 115
  • АА 5921 ІО
кто как, кто 30 сек и потихоньку начинает ехать, я - пока курю и светофор не загорится чтоб развернутся, когда снег- пока очищаю греиться, но самое главное- не газовать сильно и машинку не насиловать первые километры ехать медленно не давать больших оборотов
Имеется скидочная карточка в магазин "БАЗА АВТОЗВУКА"

*

Оффлайн Ladyshka

  • **
  • 76
  • 1
  • Прекрасно если Вам с утра воскликнуть хочется УРА!
Спасибо ,а то мне сказали что минимум минут 15 надо стоять на месте....
с работающим двига телем

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Когда стоишь он особо не греется.

*

Оффлайн Муравей

  • *
  • 2341
  • 115
  • АА 5921 ІО
греется, но на ходу быстрее + когда стоишь и греешься бензин жрёть....... оч много
Имеется скидочная карточка в магазин "БАЗА АВТОЗВУКА"

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Коли температура нижче нуля гріла 10 хв., як рекомендують. Потім собі сідаєш в тепленьку машинку, двигун не давиться. Завела і пішла дозбируватися. Без прогрівання швидко і різко не вискочиш на магістраль, а з неї на лівий поворот.. Тому для мене прогрівання без варіантів. Поїхала колись без прогріву, жму на газ, а вона не їде. Ледь в жопу не в'їхали на крайній лівій, коли я перестроювалася на поворот.

Зрозуміло, що без автозапуску в багатоповерхівці прогрівати дуже незручно... Тоді лишається помаленьку на низьких передачах повзти 1-2 км)

Тепер, оскільки це мій бортовик, мушу підвести підсумки другого літнього сезону своєї бібіки. Проїхала 3,5 тис. без пригод, всього 7 з хвостиком тисяч пробігу. Протягом другого року експлуатації поломки були дуже дрібні. Не гасла лампочка багажника, допоміг порадою Владислав, за що йому велике спасибі. Якби розрядилася АКБ, зарядити не було чим. Пару разів не втикалася 4 передача, потім саме пройшло.
ТО не проходили. Від ДТП Бог милував.
Оце, власне і все. Матіз не підвів, пятірка йому з плюсом))

Консервація автомобіля на зиму зайняла не більше години, бо все  робилося вже по накатаній. З нетерпінням чекаємо наступної весни)))



*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Вже кілька днів поспіль, коли дивлюся зранку у вікно і спостерігаю таку картину: чверть автовласників бігає по парковці і шукає в кого прикурити, щоб завестися; чверть виносить АКБ з дому і щоранку встановлює її; чверть без проблем заводиться, наче надворі не мінус 30.. а решта забули про свої авто і стоять вони заметені ще першим снігопадом.
Цікавить, як з цим у матізків - взимку на них можна покластися чи доводиться вдаватися до перших двох сценаріїв?

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
2 года он у меня отлично заводился в морозы, аккум стоял бош. в этом году у нового владельца не завёлся в минус 25, но я думаю, что подзарядка аккума всё исправит.

грел и по 20 минут, если приходилось откапывать. а так обычно минут 10, пока покурю. ездил на ней каждый день. продал с компрессией в 13) так что прогрев только на пользу :victory
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Fasolka

  • ****
  • 443
  • 157
Почитайте вот тут темку http://matiz-club.com/phorum/index.php?topic=22975.msg232300;topicseen#msg232300 про Матизку и Морозку.
А чего Вы зимой не ездите? :shok По-моему это ж самое время, когда ощущаешь все прелести личного авто.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
2 года он у меня отлично заводился в морозы, аккум стоял бош.
З бошем усе зрозуміло  :victory
Як не дивно, з усіх 5 матізів, які паркуються у дворі поки ще не одного власника не побачила з прикурювачем. А тим більше з АКБ (хто виймав її у матіза і ставив назад знає, що це за марудне задоволення  :not) Якось всі заводяться.. Можливо тому, що машинки ще нові.