Здравствуйте, Гость

Matiz 0.8 Біляк

  • 545 Ответов
  • 115192 Просмотров

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Gluack

  • *
  • 429
  • 14
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #285 : 04.11.2011, 08:52:50 am »
А можеш поцікавитись скільки на матізу буде односторонню поставити?
Навiщо односторонню?
Бери хоча б двосторонню,якщо уж ставиш i щоб брелок був з экраном i ти мiг хоча б мониторити.

*

Оффлайн h@rek

  • ****
  • 519
  • 455
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #286 : 04.11.2011, 09:33:39 am »
Цитировать
А можеш поцікавитись скільки на матізу буде односторонню поставити?
на выходных постараюсь узнать!
У меня есть:
-Передние желтые поворотники 2 шт.
-Решетка в бампер
-Одностороняя сигнализация шерифф
ссылки доступны зарегистрированным пользователям

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #287 : 04.11.2011, 09:53:11 am »
оу, переплутав з дистанційним запуском, звичайно двостороння :)

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #288 : 04.11.2011, 09:54:12 am »
на выходных постараюсь узнать!

дяка

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #289 : 08.11.2011, 01:18:12 am »
Поломали голову вчора і сьогодні і з братом таки прикрутили сигналку. Поки все на шмарклях, дроти висять, кінцевиків і іншого немає, але працює :) Буду докручувати потихеньку...

Масу взяв від прикурювача, нормуль?
Є думка щоб не мудрити із залізанням в проводку, підключитись через релюху на кнопу аварійки для світлової сигналізації, як вам?

*

Оффлайн Муравей

  • *
  • 2341
  • 115
  • АА 5921 ІО
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #290 : 08.11.2011, 10:52:12 am »
Поломали голову вчора і сьогодні і з братом таки прикрутили сигналку. Поки все на шмарклях, дроти висять, кінцевиків і іншого немає, але працює :) Буду докручувати потихеньку...

Масу взяв від прикурювача, нормуль?
Є думка щоб не мудрити із залізанням в проводку, підключитись через релюху на кнопу аварійки для світлової сигналізації, як вам?

прикуриватель не работает когда ключа нету в зажигании, переделывай
Имеется скидочная карточка в магазин "БАЗА АВТОЗВУКА"

*

Оффлайн Medved

  • *
  • 5484
  • 7777
  • Город: КИЕВ
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #291 : 08.11.2011, 12:06:15 pm »
прикуриватель не работает когда ключа нету в зажигании, переделывай
Масса работает постоянно!
У меня имеются:
1. ТРОС ПЕРЕКЛЮЧЕНИЯ ПЕРЕДАЧ для ЛИТРОВОГО МАТИЗА (АБСОЛЮТНО НОВЫЙ)!
2. Задние механические стеклоподъемники (2 шт)!
3. Ремень безопасности водительский!


ДЯКУЮ ТОБІ БОЖЕ, ЩО Я НЕ МОСКАЛЬ! ДЯКУЙТЕ МОСКАЛІ, ЩО Я НЕ БОГ!
 

ссылки доступны зарегистрированным пользователям 

*

Оффлайн Муравей

  • *
  • 2341
  • 115
  • АА 5921 ІО
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #292 : 08.11.2011, 12:15:25 pm »
Масса работает постоянно!
ааа масса... я перепутал с "+"
Имеется скидочная карточка в магазин "БАЗА АВТОЗВУКА"

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #293 : 10.11.2011, 13:20:07 pm »
все підзакрутив, позапхав, поставив приводи в передні двері, сирену поставив під капот. Зїздив до узбеків, поставили скло (200+125 робота), заодне на прохання підкрутили ручних за проханням.

Життя налагоджується :)

Ще треба тепер це скло затонувати, сигналкою дотягнутись до аварійки для блимання.
А ще от хочеться поставити більш гучний клаксон, протитуманки, вкоротити ручку передач і на зиму підігрів дзеркал

До речі є можливість користувати гараж освітлений на Виноградарі, зараз там і колупаю ліліпута, якщо що...

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #294 : 09.01.2012, 14:07:15 pm »
Вчора ні того не з сього почала блимати ЧЕК ЕНДЖІН, а потім і постійно сигналізувати. Зупинка двигуна і повторне заведення справу не змінило. Проїхав ще пару кілометрів, пішов у справах і через пару годин коли завів вже не загорялось. Що може бути? Варто хвилюватись?

1 Заправлявся як і зажди на ОККО, на тій що і завжди (оболонь/мінська траса на вижгород)
2 Мастила рівень наче в нормі
3 Термостат як і завжди наче
4 Антифріз - норма
5 Сигналізатор був помічений через 30 хвилин після першого старту двигуна і кілометрів 15 пробігу

*

Оффлайн h@rek

  • ****
  • 519
  • 455
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #295 : 09.01.2012, 14:26:46 pm »
У меня подобная ситуация была на второй день после покупки автомобиля. Ухудшало ситуацию то, что машина отказывалась заводится и горел "check engine". С горем пополам завелся все же, и поехал на Сырецкую. Как назло, прямо перед тем как уже заезжал на сто "check" погас :hunter Просканировали и оказалось что просто отходил предохранитель бензонасоса. Возможно вы столкнулись с чем-то подобным.
Чтоб выяснить в связи с чем у вас загорался "check" можно пройти диагностику сканером. Когда мне делали такую диагностику на Сырецкой это стоило 100 грн
У меня есть:
-Передние желтые поворотники 2 шт.
-Решетка в бампер
-Одностороняя сигнализация шерифф
ссылки доступны зарегистрированным пользователям

*

Оффлайн Муравей

  • *
  • 2341
  • 115
  • АА 5921 ІО
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #296 : 10.01.2012, 10:29:02 am »
Вчора ні того не з сього почала блимати ЧЕК ЕНДЖІН, а потім і постійно сигналізувати. Зупинка двигуна і повторне заведення справу не змінило. Проїхав ще пару кілометрів, пішов у справах і через пару годин коли завів вже не загорялось. Що може бути? Варто хвилюватись?

1 Заправлявся як і зажди на ОККО, на тій що і завжди (оболонь/мінська траса на вижгород)
2 Мастила рівень наче в нормі
3 Термостат як і завжди наче
4 Антифріз - норма
5 Сигналізатор був помічений через 30 хвилин після першого старту двигуна і кілометрів 15 пробігу
недавно была похожая ситуация, помогло по началу снятие клемы на пару минут а потом поехал к узбекам и мне поменяли датчик...вот какой не помню, с верху двигателя возле инжектора..., там разем а нем почему-то разшатался....
Имеется скидочная карточка в магазин "БАЗА АВТОЗВУКА"

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #297 : 12.01.2012, 17:29:12 pm »
хм, а я тут глянув що матізераті сигналізує ще цим чек енджіном необхідність проведення заміни витратників. Може як раз це і було. Краще б так :)


А ще у мене кнопка обігріву заднього скла зламалась, тобто працює лише якщо тримати, але не фіксується. Вставляю монетку :)

*

Оффлайн Medved

  • *
  • 5484
  • 7777
  • Город: КИЕВ
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #298 : 12.01.2012, 19:48:09 pm »
хм, а я тут глянув що матізераті сигналізує ще цим чек енджіном необхідність проведення заміни витратників. Може як раз це і було. Краще б так :)


А ще у мене кнопка обігріву заднього скла зламалась, тобто працює лише якщо тримати, але не фіксується. Вставляю монетку :)
Смешно!  2funny Это он сигнализирует неисправность системы или засорение топливопровода. В последнем случае замена топливного фильтра (витратника) может и помочь.
   В кнопке выпала маленькая скоба (похожая на канцелярскую скобу), удерживающая кнопку в нажатом положении. Вытащи кнопку и посмотри сверху - там должна стоять маленькая металическая фиговина. Если ее нету, то бери скрепку или канцелярскую скобу и выгибай нечто подобное и подходящее по размеру. :victory
У меня имеются:
1. ТРОС ПЕРЕКЛЮЧЕНИЯ ПЕРЕДАЧ для ЛИТРОВОГО МАТИЗА (АБСОЛЮТНО НОВЫЙ)!
2. Задние механические стеклоподъемники (2 шт)!
3. Ремень безопасности водительский!


ДЯКУЮ ТОБІ БОЖЕ, ЩО Я НЕ МОСКАЛЬ! ДЯКУЙТЕ МОСКАЛІ, ЩО Я НЕ БОГ!
 

ссылки доступны зарегистрированным пользователям 

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #299 : 30.01.2012, 11:56:29 am »
Ясно, дякую. Хоча дивно, що як раз на практично на пробігу який відповідає регламентним роботам, згодом погас і більше не зявлявся.


Тепер таке:

1 За пару місяців вже вдруге, після ночі зараз в холод, чи раніше після пари днів без пробігу не вистачає заряду батареї для заводу.
Поміняти на батарею більш ємну і проблема буде вирішена?

2 Відламав кріплення у бокового поворотника. Хочу поставити прозорі, де їх подешевше взяти і я так розумію потрібні будуть помаранчеві лампи?

3 Пожмотився і не залив вчасно омивачку зимню, так розумію, що насос примерз, не крутиться. Як його відтанути?