Здравствуйте, Гость

Matiz 0.8 Біляк

  • 545 Ответов
  • 115009 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #45 : 25.09.2010, 21:56:20 pm »
Враховуючи, що я втратив квитанції на то і заново їх проплачував, дорожчу цивілку, бензин на поїздки у мене вийшло 3300
Талон постійний як я розумію.

Зиск в порівняні із салоном невеликий, мені у салоні пропонували за 3400 зробити, але там була б інша цивілка ще. А так приблизна переплата при делегуванні цієї процедури автосалону становить 400-600 гривень. Мені було корисно це пройти для досвіду.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #46 : 26.09.2010, 22:07:11 pm »
Звісно, корисно, якщо вмієш їздити)) Мені б довелося когось просити, я два тижні боялася до машини навіть підійти..

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #47 : 28.09.2010, 22:10:41 pm »
Не затягуй з антикором, он яка слякоть вже починається.. мотьки цього бояться..

*

Оффлайн h@rek

  • ****
  • 519
  • 455
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #48 : 29.09.2010, 20:56:30 pm »
Цитировать
Де знайти яму чи естакаду, щоб зручно проантикорити собі мотю
Да в любом гаражном кооперативе должны быть, сторожам червончик дайте, и они пустят с удовольствием! У нас на Соломенке такой кооперативчик есть, так там даже такса существует: 5 грн в час на использование эстакады!) 2funny
Так же есть эстакада как ехать через завод Оболонь в сторону Вышгорода, за министерскими озерами, возле КП... Но она может оказаться широковатой для моти, так что акуратно там, если решитесь туда ехать:)
У меня есть:
-Передние желтые поворотники 2 шт.
-Решетка в бампер
-Одностороняя сигнализация шерифф
ссылки доступны зарегистрированным пользователям

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #49 : 29.09.2010, 22:45:20 pm »
дружище, тебе гарах нужен. в такую погоду антикор дубовый, его надо феном промышленным греть, чтобы он жидкий был. я его в +40 на солнышко ставил и норм :yes
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #50 : 07.10.2010, 03:05:21 am »
Ми вже проїхали більше 700 км. І все без запаски, дуже стрьомно. :)

Мотька повний адекват, треба її якось помити за це. За витратою пального близько 7ми літрів виходить. Їжджу стрьомно, перегазовую на перших, дратуюсь в заторах.

Потихеньку складаю всякі зайві деталі на торпедо :)

Тепер за порадами до вас.
1 Можете підказати гарне місце де б затонуватись можна було?
2 Чим відрізняється привід ЦЗ з двома проводами від привода з 5?
3 Склопідйомники краще ставити рідні (розборки) чи універсальні? Іншою мовою можна так, як дешевше?

До речі ніхто на автобазар скуповуватись не збирається? Мож захопили б ламера?  :009
І у світлі погодніх змін цікавить два момента:
чи не варто вже шукати зимню?
чи потрібно підготувати якісь рідини для організму моті?

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #51 : 07.10.2010, 11:13:49 am »
Зимнюю резину надо было раньше искать. Так что этот вопрос не стоит - брать однозначно.

По жидкостям - слейте всю воду из бачка омывателя и залейте хотя бы до -8 градусов. А то будет сюрприз в виде замерзшего бачка.

По тонировке - пофигу где, гланое передние боковые стекла не тонируйте, проще потом по жизни будет.

По стеклоподьемникам - как по мне, это без разницы, но подождем ответов от тех, у кого родные и тех, у кого универсальные.

По ЦЗ не скажу. Мне ЦЗ и сигналку узбеки ставили.

*

Оффлайн ФЁДОРЫЧ

  • *
  • 8096
  • 7777
  • Бойтесь китайцев, авто строящих...
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #52 : 07.10.2010, 11:25:24 am »
  Surge0n!!! Так у тебя сегодня праздник! Сердечно поздравляю и желаю всех благ!  :123  :frends  :ura  :ura  :ura

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #53 : 07.10.2010, 12:52:43 pm »
Олексій, краще не тонуй. Подивись, що новинні сайти пишуть -

ДАІ має намір посилити контроль відповідності тонування скла автомобілів стандарту


Державтоінспекція має намір посилити контроль за дотриманням стандартів щодо тонування скла транспортних засобів.

Про це в інтерв'ю газеті "Факти" сказав начальник департаменту ДАІ Валерій Лозовий.

"Розмови про перевірку ступеня тонування машин ведуться вже давно. І сьогодні ми почали цей процес із себе, розтонувавши всі патрульні автомобілі", - сказав Лозовий.

З його слів, зараз ДАІ разом з Державним комітетом з питань технічного регулювання й споживчої політики розробляє методику перевірки світлопроникності скла транспортних засобів.

"Після цього ДАІ посилить контроль за дотриманням стандартів щодо тонування авто (світлопроникна здатність скла, що забезпечує нормальну видимість для водія, має бути не менш ніж 75% для лобового скла й не менш ніж 70% - для іншого скла)", - сказав Лозовий.

Начальник ДАІ радить водіям, що бажають затонувати автомобіль, звертати увагу на виконавця робіт і ретельно підбирати станцію для цього.

Зі слів Лозового, досить часто несумлінні фахівці в автосервісах надмірно тонують скло, не попереджаючи автовласників про погіршення огляду, що за поганих погодних умов може спровокувати ДТП.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #54 : 07.10.2010, 14:32:59 pm »
  Surge0n!!! Так у тебя сегодня праздник! Сердечно поздравляю и желаю всех благ!  :123  :frends  :ura  :ura  :ura

Хм.... а како это у меня праздник? :shok

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #55 : 07.10.2010, 16:17:23 pm »
Зимнюю резину надо было раньше искать. Так что этот вопрос не стоит - брать однозначно.

По жидкостям - слейте всю воду из бачка омывателя и залейте хотя бы до -8 градусов. А то будет сюрприз в виде замерзшего бачка.

По тонировке - пофигу где, гланое передние боковые стекла не тонируйте, проще потом по жизни будет.

По стеклоподьемникам - как по мне, это без разницы, но подождем ответов от тех, у кого родные и тех, у кого универсальные.

По ЦЗ не скажу. Мне ЦЗ и сигналку узбеки ставили.

Опачки, а що ж це за гуму брати? І де її брати?
"По жидкостям - слейте всю воду из бачка омывателя и залейте хотя бы до -8 градусов. А то будет сюрприз в виде замерзшего бачка."
А там хіба вода? Я ж надумав там спец рідина?

Alma
Та знаю я це. Ну як мінімум затонувати задню половину, ну і були думки ще дещо затонувати передню.
Стрьомно звичайно, але ж тонованих тачок в країні море. Всіх зупиняти я думаю особливо не будуть, а бачучи матіз я так подивлюсь вони втрачають будь яку цікавість і бажання його зупиняти Гиги

*

Оффлайн R.I.O

  • 1357
  • 7352
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #56 : 07.10.2010, 16:57:40 pm »
А там хіба вода? Я ж надумав там спец рідина?
А Вы ничего не доливали в бачек? Я когда забирала машину с салона в бачке ничего не было, купила на заправке летнюю жидкость для омывателя. Но так как я очень часто брызгаю на стекло - дорого получается, стала заливать обычную воду.
А на зиму нужно покупать специальную морозоустойчивую жидкость, или водку+вода... :men-in-love
Этой зимой брала -20, но она все равно замерзала...

*

Оффлайн R.I.O

  • 1357
  • 7352
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #57 : 07.10.2010, 17:00:27 pm »
Опачки, а що ж це за гуму брати? І де її брати?
У узбеков дорого, не вздумайте брать
Как альтернатива - интернет-магазин, ну или рынок

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #58 : 07.10.2010, 17:32:10 pm »
Я до літньої долила концентрату, який витримує мінус 35.  Як варіант може бути.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Re: Matiz 0.8 Біляк
« Ответ #59 : 07.10.2010, 20:51:09 pm »
Ну я коли забирав машинку перевірив щоб всі рідини були залиті. І коли бризкаєш на скло, вона піниться. Хтось нещодавно брав гуму? Скільки щастя це обійшлось?

По резине обсасывалось не раз: примерно от 350 до 500 грн за колесо. Ну и плюс 90-120 грн на шиномонтаж в Киеве