Здравствуйте, Гость

Йду завтра забирати Матізавра. Що йому може знадобитись в перший час?

  • 57 Ответов
  • 14770 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Вжик

  • *
  • 908
  • 1000
бУДЬТЕ БДИТЕЛЬНЫ И ПРЕДЕЛЬНО ВНИМАТЕЛЬНЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Да поможет Вам БОГ!!!!
Ни один баран не мечтает стать дубленкой

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Дякую Миколаю за таке душевне побажання, пішов забирати.

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Отже прийшов від них. Отже не приїхав :not

Почав проходити огляд за чек-списком і таки помітив проблеми (про те що забули балонних покласти мовчу бо принесли):

1 Один замок дивану не закривається, щось там бахали-стукали спинкою дивану, але нічо не вийшло. Будуть налаштовувати пообіціли.
2 Ще більш неприємний момент. Почалось з того що на морді (див мал) побачив якісь плямки, почав відтирати, а воно не відтерається. Мож не суттєво, але неприємно. Став більш прискіпливо оглядати деталь, далі більше. На іншій стороні якась зачіпка з під фарби виглядає чорна, поруч якісь пухирці з під фарби. І що найбільш неприємно по цій частині, край на декілька тонів сіріший від кольору решти кузова. Недофарбовано ймовірно. Почав менеджер розповідати спочатку що це завжди пластик темніший металу, доказував доки я не тикнув пальцем на іншу сторону де все нормуль. Сказав що будуть перефарбовувати цю частину, це припустимо взагалі?
3 Ну і вже під кінець побачив на лобовому склі дофіга дрібних ціток. Цятки чорного кольору знаходяться десь всередині тріплексу. Не те щоб їх було дуже багато, але виглядає наче стадо мух добре понагидило. Казати щоб заміняли?

А мож я занадто придираюсь? Чи це моє право?
Менеджер ще почав розповідати історію про те що це машина за малі гроші і не мерс, а тому не варто дуже багато хотіти. Але ж я не кондішн та ебд з абс питаю, а хочу щоб те що там є було нормальне.


Ось вона взагалі
ссылки доступны зарегистрированным пользователям

ссылки доступны зарегистрированным пользователям
1 - недофарб
2 - карлючка чорна виступає з під лфп

ссылки доступны зарегистрированным пользователям
ось крупнип планом чорна вицюцюрка, а лівіше і нижче пухирці

ссылки доступны зарегистрированным пользователям
це з іншої сторони плямки з яких почалось прискіплеве дослідження цієї частини кузова

А ось фотки "чорної справи мух"
ссылки доступны зарегистрированным пользователям
поклав лист а4 щоб видно було на фоні

ну і ось ще вказую пальцем, там досить багато їх, але важкенько їх виразно зафотати. Якщо б не запустив двірники з омиванням думав би, що грязюка.

ссылки доступны зарегистрированным пользователям

« Последнее редактирование: 13.09.2010, 21:31:55 pm от oleksiy »

*

Оффлайн Вжик

  • *
  • 908
  • 1000
Алесксей, всё правильно - молодец :good - это конечно не Бентли и не Астон Мартин, но ТЫ платишь деньги за новый товар и ТЫ - ПРОСТО ОБЯЗАН ПОЛУЧИТЬ НОВЫЙ ТОВАР, а менеджер, если такой умный, то пусть возьмёт и переделает так, как ТЫ этого хочешь, на то он там и менеджер, что бы ублажать клиента (он за это деньги получает, и я уверен нормальные, иначе пусть идёт и работает в салон по продажам эксклюзивных суперкаров)
P.S. простите, что перешёл на "ТЫ" (дал волю эмоциям) но нечего "втюхивать" и "втирать очки"!!!!!!!!!!!!!!!!!!
блин :help просто за Державу обидно, :shok каждый ищет себе "ЛОХА", что бы покататься на нём  :notи выехать в люди!!!!!!
Алексей, - это к Вам не относиться, поскорее забирайте машинку и к нам на встречу 18 БЕГОМ
а команда БЕГОМ выполняется в 2-а раза быстрее!!!!!!!!! :frends :123
Ни один баран не мечтает стать дубленкой

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Ех Миколаю, все то ви вірно кажете. Тільки от ці всі з'ясування і розбірки вимагають часу і сил. Іноді краще плюнути. Намагаюсь шукати цей баланс.

Але тут поки не цей випадок, доки менеджер наче розуміючи поставився, правда мені не сподобалась ідея з фарбуванням саме цього зразка. Хтось скаже чи це нормальна практика?

Єдине що, тут головне не захопитись, не діставати їх сильно, а то каварно щось зроблять, що відразу і не помітиш, зате потім купу проблем мати будеш.

*

Оффлайн R.I.O

  • 1357
  • 7352
Алексей, Вы все правильно сделали. Это же продажа не б/у машин, это НОВЫЕ машины с салона, так пусть и отдают машину в новом состоянии.
А менеджеры совсем охамели, особенно добила фраза :  Менеджер ще почав розповідати історію про те що це машина за малі гроші і не мерс, а тому не варто дуже багато хотіти
Это что же получается, если Матиз бюджетная машина, значит надо забирать в любом состоянии и не проверять ее?

P.S : а цвет очень красивый  :good.
Я тоже хотела такую, но в нужной комплектации не было, по-этому взяла черную  :men-in-love

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
неприятные косяки... пускай красят, деталь пластиковая, так что никаких проблем не будет. насчёт стекла- сомневаюсь, что они будут его вырезать и новое ставить...
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Вжик

  • *
  • 908
  • 1000
не спешите печалиться - просто момент владения авто трошечки затягивается, но ОНО  :acuteУЖО ВАШЕ!!!!!!!!!! И это главное!! :lovehover :lovehover :lovehover!!!! так что - Лёха - держись (совсем чуток осталось) холь и лелей свою козявку в будущем
Ни один баран не мечтает стать дубленкой

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Дуже приєно відчувати таку підтримку!  :yahoo

Ну деталь нехай фарбують, а все ж таки, що з лобовухою робити? Відчуваю що мулятиме мені :/ Щоб не затягувався процес, то якщо і казати менеджеру про лобове, то вже завтра зранку. Його дійсно дуже важко замінити?

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
та не то чтобы тяжело, просто из-за точек... хотя вы покупатель и должны требовать!
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Ну там їх багато, цілі сузір'я з них. Впевнений у вас нічого подібного на лобовому немає
« Последнее редактирование: 14.09.2010, 00:50:18 am от oleksiy »

*

Оффлайн R.I.O

  • 1357
  • 7352

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Ну буду завтра капати їм на моск, аргумент буде а-ля: "На всіх інших такого немає, а на цьому є! Підсунули?"

Мікроба ще немає, а в мене вже думки про усяку нахлабучку для нього. Жах!
Хто знає де в Києві можна затонувати його гарно? Бажано Подільський район
Ну і от приглядаю собі павіана ссылки доступны зарегистрированным пользователям

До речі згадав, в Лакості також відсутні бризковики та фарбування бамперів.
« Последнее редактирование: 14.09.2010, 01:13:38 am от oleksiy »

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Дзвонив менеджер, сказав що все готово і можна забирати. Запитав про лобове, пообіців подивитись. Перетелефонував через хвиль 10 і почав розказувати, що це заводське і знаходиться воно всередині скла. Коротше зробити каже нічого не можна. Паралельно почалась знову казка про не дворянське походження авта і про те що у всіх машин щось є проблемне. :/

Але все ж таки, потрібно віддати належне, запитав, що можна зробити? Я сказав, що якщо можна замінити це скло на нормальне, то я буду у захваті. Відчувалось, що моск в нього вже кипить, але пообіцяв наче зробити. Чекаю коли передзвонить. Сподіваюсь, що буде все 

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
пока вы не подписали акт о том, что у вас нет претензий - машина их, не ваша

мой вам совет - НЕ пописывайте, требуйте другой автомобиль, а не этот, крашенный, с точетками в лобовухе

как бы 50 штук грн - не копейки и за эти деньги можно и нужно требовать соблюдение элементарных норм

или же, если вас перечисленные недочеты не смущают - торгуйтесь и требуйте скидку