Здравствуйте, Гость

Протокол гайцев

  • 170 Ответов
  • 35136 Просмотров

0 Пользователей и 3 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн mousey

  • 1473
  • 12877
  • Жить нужно так, чтобы тебя запомнили даже сволочи.
Re: Протокол гайцев
« Ответ #105 : 10.07.2008, 15:44:06 pm »
Нет, Овнеру не трудно, мы все уже давно знаем, что он очень скромный и застенчивый  :meeting

Вы считаете, что Овнер прав и мне действительно будет здесь трудно?

линейки-считалочки

*

Оффлайн шм

  • ***
  • 4384
  • 9479
Re: Протокол гайцев
« Ответ #106 : 10.07.2008, 15:47:46 pm »
Нет, я просто ответил на ваш вопрос вместо Овнера.

А вам будет нетрудно, если начнете понимать, что не каждый человек владеет ст. 268, 278, 279, 280, 285, 288, 289 КУпАП и стараться относиться к этому с юмором.

*

Оффлайн sorceress

  • *
  • 1071
  • 3679
Re: Протокол гайцев
« Ответ #107 : 10.07.2008, 15:48:48 pm »
Нет, я просто ответил на ваш вопрос вместо Овнера.

А вам будет нетрудно, если начнете понимать, что не каждый человек владеет ст. 268, 278, 279, 280, 285, 288, 289 КУпАП и стараться относиться к этому с юмором.

Шумчик - миротворец :air-kiss

*

Оффлайн NEA

  • *****
  • 808
  • 7788
  • "Кожна особа має право на необхідну оборону..."
Re: Протокол гайцев
« Ответ #108 : 10.07.2008, 15:49:32 pm »
 Ребатя я Вас помирю! Мы тут с колегами попытались дать Вам квалифицированые ответы! Но поймите каждый случай индивилуальный! Вы нас спросили в общем - мы в общем и ответили! Вы когда приходите к врачу он же диагноз ставит не только с Ваших слов а и еще там анализы назначает, пульпирует (во какие я слова знаю, это потому що жена доктор)флюрография, Узи, МРТ, ЭКГ и прочее! Так вот, что бы разобраться в каком то деле нужно смотреть его материалы! Почитать протокол, постанову, посмотреть схему, результаты экспертизы и т.д. и т.п. Никто же не отказывается помогать! Просто Вы как то неправильно воспринимаете все сказаное. Будет конкретная ситуация - поможем конкретно!
Но если есть те кто приходит к тебе, найдутся и те кто придет за тобой...

*

Оффлайн mousey

  • 1473
  • 12877
  • Жить нужно так, чтобы тебя запомнили даже сволочи.
Re: Протокол гайцев
« Ответ #109 : 10.07.2008, 15:52:29 pm »
Спасибо на добром слове. Я ни с кем не ссорилась, но все равно, спасибо))))

линейки-считалочки

*

Оффлайн mousey

  • 1473
  • 12877
  • Жить нужно так, чтобы тебя запомнили даже сволочи.
Re: Протокол гайцев
« Ответ #110 : 10.07.2008, 15:56:15 pm »
Нет, я просто ответил на ваш вопрос вместо Овнера.

А вам будет нетрудно, если начнете понимать, что не каждый человек владеет ст. 268, 278, 279, 280, 285, 288, 289 КУпАП и стараться относиться к этому с юмором.

Думаю, Овнеру нужно с юмором пойти и заплатить штраф, а потом с юмором об этом рассказать всем, а мы, все вместе посмеемся над этим. И всем будет весело и радостно)))) Мне поздно начинать что-то понимать, я все давно поняла...

линейки-считалочки

*

Оффлайн шм

  • ***
  • 4384
  • 9479
Re: Протокол гайцев
« Ответ #111 : 10.07.2008, 15:59:45 pm »
Спасибо вам за помощь.

Я тоже Овнеру предлагал пойти и оплатить, но что-то ему убедительно мешает, значит не может.

Овнер, а жалобу и я могу написать, если что надо будет.

*

Оффлайн owner_kiev

  • 2696
  • 14540
  • какое окружение, такая и аватарка
Re: Протокол гайцев
« Ответ #112 : 10.07.2008, 20:08:50 pm »
популярно объясняю: нет у меня неоплаченных квитанций, если до кого-то еще не дошло!!! нету!!! я всегда плачу по счетам.
есть не конкретная ситуаци, а есть стандартные ситуации, к сожалению. в нашей стране они стандартны от властьимущих, кот не хотят вникать в суть проблемы и всех чешут под одну гребенку. я же привел пример самой распространенной на сегодняшний день проблемы: квитанция человеку, кот не был в суде. это сплошь и рядом. вы же из этого решили сделать поучительный урок. я вам скажу - вам это не удалось, потому как я тоже имею определенную долю сопротивления и люблю докапываться до истины.
на сим откланяюсь.
удачи.
[цензура]

*

Оффлайн Андрей

  • *****
  • 626
  • 386
Re: Протокол гайцев
« Ответ #113 : 10.07.2008, 20:18:46 pm »
  пульпирует (во какие я слова знаю, это потому що жена доктор)флюрография, Узи,


пАльпирует,флюОрография, УЗИ(это аббревиатура)

Не обижайся....

*

Оффлайн Андрей

  • *****
  • 626
  • 386
Re: Протокол гайцев
« Ответ #114 : 10.07.2008, 20:20:26 pm »
популярно объясняю: нет у меня неоплаченных квитанций, если до кого-то еще не дошло!!! нету!!! я всегда плачу по счетам.
есть не конкретная ситуаци, а есть стандартные ситуации, к сожалению. в нашей стране они стандартны от властьимущих, кот не хотят вникать в суть проблемы и всех чешут под одну гребенку. я же привел пример самой распространенной на сегодняшний день проблемы: квитанция человеку, кот не был в суде. это сплошь и рядом. вы же из этого решили сделать поучительный урок. я вам скажу - вам это не удалось, потому как я тоже имею определенную долю сопротивления и люблю докапываться до истины.
на сим откланяюсь.
удачи.

"...не было разрыва,я повторяю - не было..."  Уральский

*

Оффлайн NEA

  • *****
  • 808
  • 7788
  • "Кожна особа має право на необхідну оборону..."
Re: Протокол гайцев
« Ответ #115 : 11.07.2008, 07:55:10 am »
  пульпирует (во какие я слова знаю, это потому що жена доктор)флюрография, Узи,


пАльпирует,флюОрография, УЗИ(это аббревиатура)

Не обижайся....
Да я и не обижаюсь! Когда стараешся быстро напечатать то не задумываешся над правописанием! Видно с медициной Вы знакомы.
Но если есть те кто приходит к тебе, найдутся и те кто придет за тобой...

*

Оффлайн NEA

  • *****
  • 808
  • 7788
  • "Кожна особа має право на необхідну оборону..."
Re: Протокол гайцев
« Ответ #116 : 11.07.2008, 09:47:16 am »
to owner kiev: Смотри п. 24
 
ПЛЕНУМ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 23 грудня 2005 року N 14
Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті
З метою забезпечення однакового і правильного застосування судами законодавства у справах про злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті Пленум Верховного Суду України постановляє:
24. Звернути увагу судів на неприпустимість спрощеного підходу до судового розгляду справ про адміністративні правопорушення на транспорті та ігнорування прав осіб, яких притягають до відповідальності, потерпілих, їх законних представників і захисників.
Суди повинні неухильно виконувати вимоги ст. 268 КпАП щодо розгляду справи про адміністративне правопорушення у присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності зазначеної особи це можливо лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце та час розгляду і якщо від неї не надійшло клопотання про його відкладення.
Но если есть те кто приходит к тебе, найдутся и те кто придет за тобой...

*

Оффлайн NEA

  • *****
  • 808
  • 7788
  • "Кожна особа має право на необхідну оборону..."
Re: Протокол гайцев
« Ответ #117 : 11.07.2008, 09:49:20 am »
Тому же:
ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 23 березня 2007 року
(Витяг)
Василівський районний суд Запорізької області постановою від 9 грудня 2005 р. визнав П. винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП, і наклав на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 17 грн.
Як установив суд, 10 жовтня 2005 р. П., керуючи автомобілем, на перехресті не надав дороги іншому транспортному засобу, який наближався праворуч, допустивши зіткнення автомобілів.
Перший заступник голови апеляційного суду Запорізької області 1 лютого 2007 р. відмовив П. у перегляді справи.
Перевіривши матеріали справи, перший заступник Голови Верховного Суду України дійшов висновку про необхідність скасування постанови місцевого суду з таких підстав.
Відповідальність за ст. 124 КпАП настає в тому разі, коли внаслідок порушення правил дорожнього руху, крім порушень, передбачених ст. 123, ч. 1 або ч. 2 ст. 130 КпАП, було пошкоджено транспортні засоби, вантажі, шляхи, шляхові та інші споруди чи інше майно. Отже, обов'язковою ознакою правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП, є пошкодження об'єктів, вказаних у цій статті.
Відповідно до ст. 256 КпАП в протоколі про адміністративне правопорушення, зокрема, має бути зазначено суть правопорушення. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається у протоколі.
Ні в протоколі про адміністративне правопорушення від 12 жовтня 2005 р., ні в постанові суду від 9 грудня 2005 р. всупереч зазначеним вимогам закону не вказано обов'язкової ознаки правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП (у цьому випадку - пошкодження транспортного засобу). За таких обставин відповідальність за порушення Правил дорожнього руху може наставати за іншими статтями КпАП.
Відповідно до ст. 268 КпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи та якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
У матеріалах справи, незважаючи на посилання суду на те, що П. було належним чином повідомлено про час і місце розгляду справи, таких даних немає. Більше того, є заява П. про непризначення справи до судового розгляду у зв'язку з поданням скарги на протокол про адміністративне правопорушення до дорожньої автомобільної інспекції Запорізької області.
Оскільки судове рішення було постановлене з порушенням вимог закону, перший заступник Голови Верховного Суду України постанову Василівського районного суду Запорізької області від 9 грудня 2005 р. щодо П. скасував, а справу направив на новий судовий розгляд.
Но если есть те кто приходит к тебе, найдутся и те кто придет за тобой...

*

Оффлайн mousey

  • 1473
  • 12877
  • Жить нужно так, чтобы тебя запомнили даже сволочи.
Re: Протокол гайцев
« Ответ #118 : 11.07.2008, 11:03:14 am »
Цой, Вы лучший)))) :first

линейки-считалочки

*

Оффлайн шм

  • ***
  • 4384
  • 9479
Re: Протокол гайцев
« Ответ #119 : 11.07.2008, 11:12:48 am »
Тому же:
ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 23 березня 2007 року
(Витяг)
Василівський районний суд Запорізької області постановою від 9 грудня 2005 р. визнав П. винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП, і наклав на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 17 грн.
Як установив суд, 10 жовтня 2005 р. П., керуючи автомобілем, на перехресті не надав дороги іншому транспортному засобу, який наближався праворуч, допустивши зіткнення автомобілів.
Перший заступник голови апеляційного суду Запорізької області 1 лютого 2007 р. відмовив П. у перегляді справи.
Перевіривши матеріали справи, перший заступник Голови Верховного Суду України дійшов висновку про необхідність скасування постанови місцевого суду з таких підстав.
Відповідальність за ст. 124 КпАП настає в тому разі, коли внаслідок порушення правил дорожнього руху, крім порушень, передбачених ст. 123, ч. 1 або ч. 2 ст. 130 КпАП, було пошкоджено транспортні засоби, вантажі, шляхи, шляхові та інші споруди чи інше майно. Отже, обов'язковою ознакою правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП, є пошкодження об'єктів, вказаних у цій статті.
Відповідно до ст. 256 КпАП в протоколі про адміністративне правопорушення, зокрема, має бути зазначено суть правопорушення. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається у протоколі.
Ні в протоколі про адміністративне правопорушення від 12 жовтня 2005 р., ні в постанові суду від 9 грудня 2005 р. всупереч зазначеним вимогам закону не вказано обов'язкової ознаки правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП (у цьому випадку - пошкодження транспортного засобу). За таких обставин відповідальність за порушення Правил дорожнього руху може наставати за іншими статтями КпАП.
Відповідно до ст. 268 КпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи та якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
У матеріалах справи, незважаючи на посилання суду на те, що П. було належним чином повідомлено про час і місце розгляду справи, таких даних немає. Більше того, є заява П. про непризначення справи до судового розгляду у зв'язку з поданням скарги на протокол про адміністративне правопорушення до дорожньої автомобільної інспекції Запорізької області.
Оскільки судове рішення було постановлене з порушенням вимог закону, перший заступник Голови Верховного Суду України постанову Василівського районного суду Запорізької області від 9 грудня 2005 р. щодо П. скасував, а справу направив на новий судовий розгляд.

И никакой ответственности для судьи, который вынес "судове рішення було постановлене з порушенням вимог закону" - вот это страна!