Здравствуйте, Гость

Срібний Матіз, Хмельницький

  • 11 Ответов
  • 4143 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн АЛЬОНА

  • *
  • 30
  • 0
  • Matiz-club.com
Срібний Матіз, Хмельницький
« : 20.05.2011, 08:47:19 am »
Привіт! Вчора забрала з салону свого срібного "коника" ))) Комплектація М20, 2010 рік. Додатково відразу після покупки зробили антикорозійну обробку (1 300 грн.) та тонування скла (850 грн.). На тонування скла має бути сертифікат - так мені сказали, але поки що його не дали, радує, що обіцяють...
url=http://lines.chinamobil.ru][/url

*

Оффлайн АЛЬОНА

  • *
  • 30
  • 0
  • Matiz-club.com
Re: Срібний Матіз, Хмельницький
« Ответ #1 : 20.05.2011, 08:59:27 am »
До покупки я підготувалась таким чином - на вихідні на автобазарі були придбані найголовніші атрибути "для блондінок" : дві наклейки з літерою "У" (на переднє та заднє скло) та одна наклейка з каблуком та надписом "Пані за кермом" ))) Поки що ці наклейки я ношу в сумці - щось не розумію, куди б їх ззаду приліпити: якось у людей ніби так у нижньому правому кутку зазвичай, але там склоочисник, буде здирати, певно що треба якось вище, ще приміряюсь. Також на ринку були придбані сірі чохли-майки універсальні за 300 грн.+маленькі чохольчики на підголовники червоні з надписом "Деу" за 15 грн. (До речі, от у нас в Хмельницькому з чохлами на Матіз якась така тема - коли просиш типу "рідні" чохли на Матіз, всі пропонуюсь якісь варіанти - на ділене заднє сидіння. А що - у нас в Україні є Матізи з діленим заднім сидінням? не бачила таких.) Чохли лягли так собі, відчувається, що не рідні. Те ж саме з ковриками - купила універсальні сірого кольору "Престиж" ( певно що польські) за 210 грн. Теж лягли не дуже... Купили типу "шкіряний" чохол на руль за 65 грн. А, і ще панорамне зеркало за 35 грн. на кріпленнях. От поки що такий стартовий "тюнінг".
url=http://lines.chinamobil.ru][/url

*

Оффлайн АЛЬОНА

  • *
  • 30
  • 0
  • Matiz-club.com
Re: Срібний Матіз, Хмельницький
« Ответ #2 : 20.05.2011, 09:07:57 am »
На рахунок їзди - вчора ввечері з чоловіком та сином трохи покатались, правда, переважно їхав чоловік. Я проїхала певну частину шляху за містом - дуже незвичні відчуття, до Матіза я їздила виключно на ВАЗах , а починала свій водійський шляз взагалі з Москвича ))) Мені якось проблематично достати до педалів - особливо до зчеплення, у мене нога 36 розміру, то дістаю до педалі якось так кінчиками пальців, незручно. Треба або під п"ятку щось прилаштовувати - або якісь насадки на педалі пошукати.  На будь-яких вибоїнах та ямках дуже машину трусить, але це передбачувано і очікувано - про це всі пишуть тут на форумі. В колонках якийсь прихований монотонний фоновий писк (ніби як гудки у телефонній трубці), може з часом пройде.
url=http://lines.chinamobil.ru][/url

*

Оффлайн schamin

  • 1349
  • 127
  • http://fotoprokat.com.ua/
Re: Срібний Матіз, Хмельницький
« Ответ #3 : 20.05.2011, 12:12:25 pm »
На рахунок їзди - вчора ввечері з чоловіком та сином трохи покатались, правда, переважно їхав чоловік. Я проїхала певну частину шляху за містом - дуже незвичні відчуття, до Матіза я їздила виключно на ВАЗах , а починала свій водійський шляз взагалі з Москвича ))) Мені якось проблематично достати до педалів - особливо до зчеплення, у мене нога 36 розміру, то дістаю до педалі якось так кінчиками пальців, незручно. Треба або під п"ятку щось прилаштовувати - або якісь насадки на педалі пошукати.  На будь-яких вибоїнах та ямках дуже машину трусить, але це передбачувано і очікувано - про це всі пишуть тут на форумі. В колонках якийсь прихований монотонний фоновий писк (ніби як гудки у телефонній трубці), може з часом пройде.

отрегулируйте сиденье и НИКАКИХ подпяточников-удлинителей педалей!!!

*

Оффлайн Alexbubuka

  • *
  • 405
  • 92
Re: Срібний Матіз, Хмельницький
« Ответ #4 : 20.05.2011, 15:59:34 pm »
...коли просиш типу "рідні" чохли на Матіз, всі пропонуюсь якісь варіанти - на ділене заднє сидіння. А що - у нас в Україні є Матізи з діленим заднім сидінням?
Вы смотрели универсальные чехлы, которые идут не к конкретной модели, а по размеру авто. С раздельными сидениями, например, Чери КуКу.
По поводу накладок на руль - не советую, в самый ответственный момент, когда надо будет резко сманеврировать, накладка может сыграть злую шутку.
Панорамное зеркало сам хотел (у меня раньше копейка была), но пока собирался его купить необходимость отпала - у Матиза отличные зеркала, которых хватает на все 100%
У меня имеется:
стеклышки зеркал левого и правого
тросик бензобака
рычажок бензобака
штатный фиксатор замка багажника

*

Оффлайн chack

  • *
  • 28
  • 0
  • Matiz-club.com
Re: Срібний Матіз, Хмельницький
« Ответ #5 : 04.06.2011, 23:17:04 pm »
А в каком салоне вы покупали матиза и за сколько денег? Я звонил в единственный салон, телефон которого есть на сайт уз-деу, так там дороже чем у диллеров. Ответ можно в личку.

*

Оффлайн АЛЬОНА

  • *
  • 30
  • 0
  • Matiz-club.com
Re: Срібний Матіз, Хмельницький
« Ответ #6 : 05.06.2011, 22:31:52 pm »
Так, я також брала інформацію з сайту "Уз Деу" - у Хмельницькій області єдиний субдилер - ТОВ " Меркурій Лтд" (ТД " Острів", вул Трудова,7/2), у них я і купувала. Ціни там такі, як на сайті - правда , коли була акція "святкові ціни" ( квітень - травень), мені сказали , що акція не поширюється на дилерську мережу , а діє лише на самому Уз-Деу у Києві... От тепер думаю - треба було не вірити на слово, а перезвонити на Уз-Деу - на сайті є телефон для консультацій... ну, вже пізно - я вже купила...  А всім раджу звонити на он-лайн консультацію, якщо виникають сумніви в інформації, озвученій дилерами (субдилерами).
url=http://lines.chinamobil.ru][/url

*

Оффлайн АЛЬОНА

  • *
  • 30
  • 0
  • Matiz-club.com
Re: Срібний Матіз, Хмельницький
« Ответ #7 : 05.06.2011, 22:33:21 pm »
Ой, я не побачила, що є ще питання про ціну - у мене модель М20, 2010 р., - 57 200 грн. , так як на сайті.
url=http://lines.chinamobil.ru][/url

*

Оффлайн АЛЬОНА

  • *
  • 30
  • 0
  • Matiz-club.com
Re: Срібний Матіз, Хмельницький
« Ответ #8 : 05.06.2011, 22:39:45 pm »
Сьогодні на спідометрі ювілейна 1000 км. У мене от тупікове питання -як вирахувати споживання бензину? Якщо коли я забирала машину з салону - там було трохи бензину, незрозуміло скільки, потім потрохи доливала - я ніяк не можу зрозуміти, скільки вона споживає... А так хочеться знати ))) Поділіться досвідом, як це реально зробити? От для прикладу у п"ятницю їхали до мами у село - то лампочка вже світилась ( в смислі, значок заправки світився), залили бензину на 150 грн. , іздили-їздили - і от у неділю лампочка знову стала світитись після пробігу 250 км. А ще вчора зламалась кнопка включення/виключення кондиціонера!!!! Вона тупо не фіксується!!! Але якщо її тримати пальцем - кондер працюює ))) От таке кіно. Треба їхати на сервіс.
url=http://lines.chinamobil.ru][/url

*

Оффлайн superblast

  • *
  • 690
  • 102
  • Matiz-club.com
Re: Срібний Матіз, Хмельницький
« Ответ #9 : 05.06.2011, 23:20:21 pm »
Чтобы засечь расход нужно доездиться пока не начнет моргать лампочка. Залить побольше бензина, можно и полный бак. Записать сколько залили, сбросить одометр и кататься пока лампочка снова не заморгает. Заправленные литры делим на расстояние, вот он и расход. Главное не прохлопать когда она начинает мигать, потому что гореть она может долго, километров 40)

*

Оффлайн chack

  • *
  • 28
  • 0
  • Matiz-club.com
Re: Срібний Матіз, Хмельницький
« Ответ #10 : 05.06.2011, 23:21:12 pm »
Я тоже позвонил Меркурию но у них акции не работают, поэтому еду в винницу, там официальный салок уздеу и есть все акции - машинка дешевле на 2 тыс. по акции. А еще интересует вопрос - тот же Меркурий делает гарантийное обслуживание? то есть ТО там проходить за деньги то можно как и везде ))) а вот если чтото сламается то они работают как гарантийщики?

По поводу расхода, его высчитать очень легко, включаем "математику" - заправляем полный бак (это вроде 38 литров, поправьте если ошибаюсь), записываем пробег. Ездим сколько хочешь, но лучше побольше, например пока лампочка не загорится. Едем на заправку и заправляем опять до полного, при этом смотрим какой пробег, смотрим сколько дозаправили, это и есть топливо которое мы израсходовали на километраж который высчитывается путем отнимание показаний пробега при первой заправке и при второй. Далее делим литры на километраж * 100 получаем расход на 100 км.

*

Оффлайн АЛЬОНА

  • *
  • 30
  • 0
  • Matiz-club.com
Re: Срібний Матіз, Хмельницький
« Ответ #11 : 12.06.2011, 18:22:31 pm »
Ну да, ТО також на Меркурії, хоча реально мені на руки дали гарантійний договір від "Автоприват" (Дніпропетровськ). Зараз на спідометрі вже 1200 км, скоро буде  2000 км - поїдемо на ТО, буду знати деталі. От поки що із поломок - лише кнопка від кондиціонера ( не фіксувалась) - поїхала, замінили. Правда, у той же вечір та кнопка просто провалилась у панель - тупо десь так на глибині 6-7 см зараз "сидить", це просто анекдот якийсь. Правда, на роботу кондиціонера це не впливає. Поїду на ТО - вже тоді відремонтуємо )))
url=http://lines.chinamobil.ru][/url