Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168343 Просмотров

0 Пользователей и 3 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
100% подстава! Скорее всего авео с ними за одно.....

Тоді нехай усі підстави так завершуються)) облизнем для підставлял. Знайшли кого ловити, матізів, я в шоці..

У мене дежа вю. Мені вкотре здалося, що я зачепила авто на парковці.. Вивертала і наче щось затримало мій задній бік і потягнуло. Так мені потім здалося. Спочатку я взагалі не звернула на це уваги, потім зупинилася.
З нових подряпин на бампері знайшла малесеньку цяпку, але не таку як машина треться об машину, коли зачіпає і продовжує рухатися, а як від прямого удару чимось - круглу. Може хто під будинком чимось коцнув - таке не раз бувало, мешканці не дуже стежать за своїми речами/дверима.
При чому візуально памятаю, що до сусідньої машини було не менше метра. Мої кажуть, що в мене вже параноя з цими подряпинами. А як тут не стати параноїком, якщо вічно запаркують матіз якісь тойоти-лексуси довжелезні, лишать по 5 см. і спробуй виїхати((
А скільки це може коштувати - невелика подряпина бампера? В 2010 за таке з мене ланос зажадав 800 грн.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Колеги, потрібна допомога! Таке враження, що щось потекло в районі правого заднього колеса. Наче якась масляниста фігна - на фото вона у вигляді чорного круга по всьому колесу. На ободі ніяких слідів нема - все сухо, тільки на шині. І так рівномірно розтеклося - дивовижа якась. В гаражі за добу пляма не збільшилася, калюж ніяких немає. Рівень гальмівної рідини, масла і іншої фігні наче в нормі. Чи може це бути бензин? Але пляма немає жодного запаху. В неті все зводиться до гальмівної рідини, але як вона може так на колесо попасти залишивши обідок сухим і запилюженим  :not

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
В принципе, когда покрышка ставится на обод, край обода смазывается какой-то консистентной смазкой, и довольно обильно.  Может, просто жарко стало, и смазка начала течь по покрышке с края обода, и всех делов.
Если бы были проблемы с тормозным цилиндром или подшипником, то в первую очередь подтеки были бы видны на тормозном щите и на внутренней части обода.

Да, очень похоже на последствия шиномонтажа, тем более все остальные детали чистые.
Даже если вас съели - у вас есть два выхода.


*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую, Baked milk і Максим Киселев!
Ви мене трохи заспокоїли, а то на днях в Київ їхати (250 км. дорога)  :yes
Я все перевірила, котячи машину туди-сюди обід жодних слідів і диск гальмівний теж. Може, зі стойки під час руху попало, але ж не могло воно так ідеально рівно розтіктися під обід
Буду дивитися..
Пробіг невеликий, ще нічого такого не повинно накритися - 13 тис., але практикується їзда по фактично бездоріжжю - на таких ямах і колдобинах, що спіднизу дереться ледве не все. Може щось і зачепила там. Вже захист картера відшліфований до блиску постійним тертям об грунт  :shok

*

Оффлайн STILET

  • ***
  • 216
  • 2
  • 2008г.в. 0.8 Евро-2 МКПП
надеюсь у вас захист картера не лыжа а под весь двигатель

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
Нет, если потек амортизатор, то не увидеть это сложно – будет влажный его корпус. Да и вероятность такого прицельного прысканья на покрышку, нууу – очень маленькая. Да не волнуйтесь Вы, 250 км. – это просто рядом.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
надеюсь у вас захист картера не лыжа а под весь двигатель
Не знаю, наче закриває основне, ставили під час купівлі в офіційного дилера. Але найбільше клює матіз носом на великих грунтових ямах, або коли каменюк понакидають на дорозі, що не помітиш. Тобто там ймовірні пошкодження - відповідно подерта і відполірована передня частина захисту.
Вчора мій машин вперше сів повністю на брюхо. Я жму на газ - а він ні в який бік. Довелося вийти великогабаритним пасажирам, яких я підвозила)

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Нет, если потек амортизатор, то не увидеть это сложно – будет влажный его корпус. Да и вероятность такого прицельного прысканья на покрышку, нууу – очень маленькая. Да не волнуйтесь Вы, 250 км. – это просто рядом.

Хтозна( На амортизаторі теж бачила патьок трохи запилюжений, але не з-під чашки, як на фото в інтернеті, а взагалі зверху починаючи від кріплення...

*

Оффлайн ueme

  • **
  • 83
  • 50
  • Matiz-club.com
Прелюбопытнейший бортовой!!!Прочитал все страницы за один присест,жду продолжения. :frends

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ueme, дякую!  :frendsНе очікувала, думала навпаки засмічую форум непотрібною писаниною :not Про машини по суті знаю мало, тому доводиться покладатися на досвід інших форумчан, які люб’язно допомагають видряпатися з халеп, які трапляються з матізом (насправді рідко), або з невмілими (отут вже частіше) водіями))
А чим обумовлений інтерес до цієї гілки?

Якось закралася мені в голову зрадницька думка поміняти свого бібіка на інше авто. Захотілося різноманітності чи що. Пробіг для п’ятирічного автомобіля малий (14 тис. з хвостиком). Не повірять, тому збиралася відправити читати бортовик, з якого все стає зрозуміло.  Але ж, думаю, не кожен покупець осилить аж 35 сторінок!
Втім, ідея з продажем відпала сама по собі. По-перше, в мій малокаліберний гараж інше авто не поміститься. Воно, може, й поміститься впритул, але не буде куди подіти інший хлам, яким завалені всі гаражі. А всі дрібні моделі, які приваблюють сучаснішою начинкою, мають дуже маленький кліренс (нова кіа піканта або Пежо 107), що позбавить мене вилазок на природу і до водойм. :sorry
По-друге (і найголовніше), матіз не дає для цього ніяких підстав – ні з технічної точки зору, ні з точки зору вмістимості. Вчора купувала немаленьку дачну тачку з колесом. Консультант, побачивши, в якій машині планую її везти, зробив великі круглі очі.  :shok Я йому відповіла, що іншої машини не маю, а тачка потрібна сьогодні. Через кілька хвилин тачка була в матізі (сам консультант туди її запхав з другої спроби). І я вкотре зрозуміла, що матіз надто цінний та відданий звір, щоб його міняти на щось інше  :frends

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Уже третій тиждень пішов, як не виїжджаю з гаража, нас затопило – Житомирська область. Води в дворі по коліно, відкачувати немає куди – скрізь вода, спідсподу глина – копальні роботи були перед цим на ділянці. Боюся загрузнути там матізом взагалі. Сиджу без машини. Такі приколи хоч і рідко, але іноді трапляються, тому гараж облаштовано на високому фундаменті (всі так дивувалися), вище рівня подвір’я десь на 75 см, інакше матіз теж стояв би у воді...
Отакі пироги(

*

Оффлайн Warchunn

  • ***
  • 127
  • 0
  • auto-art.com.ua
А можно пару фоток ситуации с затоплением? Просто интересно :blush
Хранить чучхейский и национальный характер революции и строительства нового общества!
Виниловые наклейки на авто - <a href="ссылки доступны зарегистрированным пользователям>Auto-Art.com.ua[/url]

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Звичайно, не питання, я зафоткала цей армагедон. Буду в селі наприкінці тижня, викладу.. фотік лишився там.
Але ми вже з матізом якось виповзли в Київ, вода трохи зійшла, по багнюці на півколеса, але машина легка - не загрузла   :victory

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Вчора в чудовий сонячний день, виїхавши за місто і залишивши машину, я успішно забула вимкнути ближнє світло і протитуманки. Якби було похмуро надворі, звичайно, я б помітила габарити. Передню частину машини я не бачила, коли йшла.  Через дві години на мій превеликий подив матіз завівся і я, проклинаючи даішників (які чигають на наших дорогах на неохочих вмикати світло) і такі правила, спеціально їхала вже без світло. Щоб черговий раз потім не забути його вимкнути.
Але зустрічні машини так настійно застережливо моргали, що довелося підкоритися правилам. Даішники піймали облизня, хоча й бачили, що я ввімкнула світло незадовго до них – спускалася з пагорба. А, може, з матізами воліють не мати справи як завжди. Є у них така принципова позиція.
Цікаво, скільки годин акум матіза може світити з вимкненим двигуном, щоб потім ще й завести авто?