Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168383 Просмотров

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ситуація така: мушу поїхати на 3 тижні. За цей час сигналка розрядить акумулятор чи ні?
Автомобіль стоїть у гаражі, пищати їй не доведеться. Чи краще просто закрити і не ставити на сигналізацію?

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
На сигнализацию не ставьте, за три недели – ничего новому аккумулятору не сделается

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую, я в принципі так і планувала. 
Однак, не такий він і новий - авто 2009 року. Але зимував у будинку і мінусової температури не бачив)

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
На коробку і зчеплення намагаюся не звертати уваги - звикла і до хрусту і до висоти педалі. Побачимо далі, як воно буде...

З позитивів - ми з матізом тепер живемо наче у Європі - попали у  10 кілометрову зону дороги прилеглої до наймоднішої в Україні трирівневої розвязки. Це чудо збудоване до Євро-2012. Їдеш і балдієш від зчеплення шин з дорогою, тиші пересування, немає потреби вдивлятися у ями - навіть не віриш, що знаходишся в Україні. Але варто доїхати до вїзду в Житомир, або виїхати за розвязку в напрямку Києва - і знову все рідне і знайоме - ями, колдобини, напливи((( 

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Поменяйте масло в коробке, если этого не делалось раньше. А что с высотой педали?Она регулируется очень просто, одной гайкой.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Поменяйте масло в коробке, если этого не делалось раньше. А что с высотой педали?Она регулируется очень просто, одной гайкой.

Висота педалі вже не напрягає - я вже звикла..
Ідея замінити масло - хороша, мені вона теж в голову приходила. Майстер, той що по гарантії дивився, сказав, що якби якісь негаразди з маслом коробка б вила  :shok

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Да, но даже если коробка ведёт себя нормально, это не значит что не может быть лучше. Я поменял на всякий случай и улучшение сразу почувствовал - переключаться стало очень мягко и тихо.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Да, но даже если коробка ведёт себя нормально, это не значит что не может быть лучше. Я поменял на всякий случай и улучшение сразу почувствовал - переключаться стало очень мягко и тихо.

Вірно! Але зараз особливо немає сенсу мені міняти масло - цілий вересень я не користуватимуся автомобілем, а в жовтні вже консервація на зиму.
Коли поїду на ТО навесні після розконсервації, тоді й заодно поміняю.

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
Какой такой павлин-шмавлин, какая консервация? Ездить надо круглый год, иначе – так и будете начинающим водителем всю жизнь.

*

Оффлайн SchranZnbasser

  • ***
  • 336
  • 147
  • Matiz-club.com
я кстати начинал зимой Оо
правда не очень удачно,но не по своей вине, врезались в меня на 4 день за рулем.а так,то просто не нужно спешить,быть внимательным и аккуратным,ну и максимально стараться не мешать другим))

И я училась на водительских курсах зимой, экзамен в ГАИ в феврале сдавали, и нормально всё было, никаких проблем. Мне лично сложнее ездить стало, когда начало слепить яркое солнце, я тогда без хороших солнцезащитных очков вообще плохо вижу дорожную обстановку...

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
Ну, упрощать, то же не стоит. Ездить зимой сложнее – часто скользко, рано темнеет. Но навыки управления непослушной машиной, иначе не получишь. Реакция на неадекватное поведение машины – должна быть рефлекторной.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Почитайте тему  выше и прекратите обсуждать ваше отношение к "подснежникам". Человек объяснял что зимой ему эксплуатировать машину нецелесообразно, и причиной этому не боязнь ездить зимой.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ого, слово "консервація" наче червона ганчірка на форумі)) І чому так підсніжникам не симпатизують? До речі, у мене не було жодних труднощів через зимову перерву у 6 міс. Я сіла й поїхала, наче не їздила усього кілька днів.

Дякую, Skizi за підтримку!
« Последнее редактирование: 27.08.2011, 20:28:12 pm от Alma »

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Таки пошкодувала, що обрала механіку, а не автомат. На скелястому березі місцевої річки - Тетерева пошкодила коліно лівої ноги( Дорога до лікарні коштувала мені неймовірних зусиль, хоча я намагалася по мінімуму переключати передачі..
Тепер стоїть лупастік знову на приколі  :sorry