Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168373 Просмотров

0 Пользователей и 4 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
летняя резина- жёсткая, она от жары и трения о дорогу и так нагревается и получается нормальное сцепление с покрытием. зимняя- изначально мягче, чтобы  не так замерзать. просто пробуйте утром выехать на асфальт, убедиться в отсутствии машин и дать по тормозам, сами увидете, нормально держит или плывёт)
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
А я сьогодні і помітила, що у мене збільшився гальмівний шлях. Ось воно що...
Через мотьку простудилася(( У верхньому одязі їздити незручно, роздягнешся, увімкнеш пічку, вийдеш на вулицію, а там холодно(((

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
"Плохой мотька! Плохой мотька" - бьём ногой по колесу, при этом   самоутверждаясь за счёт бедного азиата :)

*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
А я сьогодні і помітила, що у мене збільшився гальмівний шлях. Ось воно що...
Через мотьку простудилася(( У верхньому одязі їздити незручно, роздягнешся, увімкнеш пічку, вийдеш на вулицію, а там холодно(((

Стандартная ситуация. Я в первую осень, когда ездил на Славуте ещё, переболел воспалением лёгких.... Счас и печкой не грею до упора и не снимаю верхнюю одежду.....
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Саме такого логічного висновку і я дійшла. Тепер якщо не їду у дальнобій, то не знімаю куртки, а тільки розстібаю. І пічку поменше мучу..

.. а мотька не винен, що його господарка поки ще невіглас)))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Заїхала сьогодні на фірмове СТО, за десятку отримала консультацію, як вийняти акумулятор, зняти повітреочищувач і де знаходиться повітряний патрубок. Справдні нічого складного, але я б сама не розібралася))
Потихеньку готуємося до консервації...
Як подумаю, що попереду 5 міс. без бібіки, сльози на очі на вертаюся, так я до неї звикла))

*

Оффлайн VIESSMANN

  • ***
  • 2781
  • 43595
  • Ссора – это разговор между мужем и женой. :-)
Заїхала сьогодні на фірмове СТО, за десятку отримала консультацію, як вийняти акумулятор, зняти повітреочищувач і де знаходиться повітряний патрубок. Справдні нічого складного, але я б сама не розібралася))
Потихеньку готуємося до консервації...
Як подумаю, що попереду 5 міс. без бібіки, сльози на очі на вертаюся, так я до неї звикла))
Ну так зимнюю резину одели и вперед кататься.
Чего машину то ставить?????
Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Ковчег был сооружен любителем. Профессионалы построили "Титаник".

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Немає потреби у машині. Зимую в Києві. Квартира біля метро. Роботу не відвідую. Як тільки почнеться опалювальний сезон, одразу переїжджаю. А напочатку квітня назад! Я вже зараз жду цього квітня, так до мотьки звикла(( Купівля зимових шин не проблема, але що він там, бідняжка, буде гнити під підїздом?

Речей на остаточний переїзд назбиралося стільки, що буду вперше у житті їхати по боковим зеркалам. Трохи лячно..

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Да, лучше в таком случае на прикол поставить. Но желательно иногда заводить.

*

Оффлайн R.I.O

  • 1357
  • 7352
Ну не знаю...я например, всю зиму не работала, но на машине ездила регулярно - в супермаркет, в кино, в гости,на природу  :tant....
Смысл тогда иметь машину?
Зима - это не так страшно, как кажется на первый взгляд  :yes
Проблематично было во дворе - снег никто не чистил, замерзшие ледяные глыбы... А на дороге вполне терпимо  :123
Лично я, как представлю поездку в метро или маршрутке, аж тошно делается  :shok

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Ну да, всё верно, но если человек считает что в Киеве не нужна машина зимой, то надо исходить из этого.
Ещё есть такой момент, как потеря водительских навыков за несколько месяцев.

*

Оффлайн R.I.O

  • 1357
  • 7352
О, это да. 5 месяцев без руля может на долго выбить из колеи...

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Почитала ваші пости і сиділа думала, куди б це я могла їздити на машині взимку. Не придумала.
В Києві не ходжу ні в кіно, ні на природу (бо на це немає часу), а мої найкращі друзі живуть поряд (ми разом вчилися в університеті, потім інвестували у квартири в одному районі). До супермаркета рукою подати, можна взяти візок і везти продукти додому - багато хто так і робить. Я не можу собі дозволити гаяти час на пробки. Метро не напрягає - пірнув у нього і на всі сто впевнений, що через 20 хв ти точно будеш там, де запланував. Матіз з самого початку купувався для експлуатації з квітня по листопад за містом.

Втратити навики не боюся - їздити на машині - це все одно, що плавати - раз добре навчишся і на все життя. Звісно, можна бути не у формі, але вона легко відновлюється))

Сьогодні освоювала особливості київського стилю водіння - без поворотніків на швидкості вищій потоку ниряти по рядах. Клас.. Раніше була дисциплінованим водієм. Вирішила спробувати після того, як один ідіот, який по обочині обїжджав тянучку кинувся через усі ряди переді мною в лівий. Від зіткнення врятувала інтуїція - я відчула, що він зараз зробить і забрала ногу з газу. Потім розізлилася - ах, якщо ви так, то і я.. Дивовижні відчуття.. це дуже погано, але я тепер розумію, чому вони так їздять. Більше, звичайно, не буду, бо це може погано закінчитися.

*

Оффлайн andrej23

  • **
  • 75
  • 407
  • ВС 7102 СН
"Більше, звичайно, не буду, бо це може погано закінчитися."
Не кажи гоп...

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Втратити навики не боюся - їздити на машині - це все одно, що плавати - раз добре навчишся і на все життя. Звісно, можна бути не у формі, але вона легко відновлюється))
Тут соглашусь, пару дней покатавшись до одури, можно всё вспомнить. Делайте как решили, задача в том, чтобы машина завелась и поехала весной, чтобы колодки не приржавели, чтобы аккумулятор живой был, чтобы колёса не стали квадратными от стояния в одном положении.