Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168350 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Вентилятор системы вентиляции салона двигатель не охлаждает, точнее косвенно охлаждает при использовании печки. Ездить без него можно, только кондиционер работать не будет.
Когда попадают листья, то он не свистит, а шелестит и трещит. Вытащите его и проверьте.

Дякую, тепер я спокійно зможу просто ним не користуватися до ТО, якщо не допоможе чистка вентилятора.


*

Оффлайн Klaviat

  • ***
  • 261
  • 109
  • autogarage.net.ua
Але ж навчило. Тепер я їду там зі швидкістю 25, а не 60. Як подумаю, що це могла бути дитина.. Бр-р-р
Не обижайтесь, но я не думаю что научило. Скорее всего просто страх перед повтором. :perd
Цитировать
Як подумаю, що це могла бути дитина.. Бр-р-р
  лучше вам этого не представлять, прошу поверить "на слово" :yes
Ехайте хоть и 90 км\час, только если уверены что при вдруг возникшей ситуации сможете избежать последствий. Хотя чему быть - того не миновать.

У воды четыре агрегатных состояния:
твердое, жидкое, газообразное и арбуз

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Дякую, тепер я спокійно зможу просто ним не користуватися до ТО, якщо не допоможе чистка вентилятора.

Вообще-то жарко без него. И если стёкла запотеют в дождь. Проще глянуть, он снимается за минуту без инструментов. Если не знаете как и лень искать, могу рассказать как.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Вообще-то жарко без него. И если стёкла запотеют в дождь. Проще глянуть, он снимается за минуту без инструментов. Если не знаете как и лень искать, могу рассказать как.

Точно жарко((
Я нашла таку ілюстрацію до чистки вентилятора -http://matizclub.net/index.php?act=attach&type=post&id=11774
Все, що у першому стовпчику зрозуміло, у другому - нічого  :shok Буду вдячна за підказку))
Поки що чіпати боюся. А у мене стільки листя, що, підозрюю, цю процедуру доведеться проводити часто.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Точно жарко((
Я нашла таку ілюстрацію до чистки вентилятора -http://matizclub.net/index.php?act=attach&type=post&id=11774
Все, що у першому стовпчику зрозуміло, у другому - нічого  :shok Буду вдячна за підказку))
Поки що чіпати боюся. А у мене стільки листя, що, підозрюю, цю процедуру доведеться проводити часто.

Как-то куска картинки нету, не понятно что резистор, откуда и куда.

Плюс, насколько я помню - задача почистить вентилятор от листьев. На картинке в левой части показано как его снять. Для чистки этого более чем достаточно.

В целом, могу сказать, что матиз очень прост в ремонте. Главное ничего не делать с усилием и запоминать что откуда открутили :) чтобы потом назад прикрутить.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Резистор снимать не надо, это нагрузочный чтобы скорость вентилятора менять. Как и под фото подписано, надо вытащить разъём, прижав фиксатор на нём, стащить трубку с патрубка, и отжав фиксатор повернуть вентилятор - он тогда выпадает вниз.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую)))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Не почистила я-таки вентилятор, бо зламався датчик температури двигуна, так що в будь-якому випадку доведеться на сервіс(( Якщо чесно, подібні поломки не дивують, бо така спека, що закрите авто на сонці просто плавиться. У знаймого так електрика полетіла. А мотька і темного кольору до того ж. Я коли вибирала авто, то при жаркій погоді мала нагоду посидіти у двох матізах. Так у жовтому було далеко не так спекотно, як у моєму вишневому. Але я чомусь думала про те, що взимку світлі автівки швидко брудняться. Це при тому, що взимку я їздити взагалі не буду.

*

Оффлайн stryukovap

  • ***
  • 129
  • 113
  • Matiz-club.com
Почему сразу так категорично "не буду ездить", а попробовать?  :victory

*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
Не потрібно бути "підсніжником".... Потрібно купити  зимову гуму і їздити, хоча б по вихідним спочатку і навчатися, оді завжди машина буде під рукою і не потрібно буде мерзнути у громадському транспорті
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Це все правильно)) але взимку я живу в Києві, квартира близько до метро. Якщо на машині, то дорога до роботи - це проспект Перемоги від Житомирської до Хрещатика. Ще ні разу не пригадую, щоб там не було пробок в часи пік. В мене колеги їздили на роботу на машинах, а потім відмовилися від цієї ідеї. Все таки 20 хв. на метро і невідомо скільки у пробці - аргумент.
Плюс вічні проблеми з парковокою в центрі, не кажучи вже про 10 грн. за годину. Та й навіть біля будинку авто ставити немає де. Сусіди увесь час жаліються, що їх автівки дряпають, бють скло, крадуть все.

А от за містом без машини - просто ніяк))))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
А от просто цікаво: скільки приблизно коштує комплект колес на матіз з зимовою гумою?

*

Оффлайн stryukovap

  • ***
  • 129
  • 113
  • Matiz-club.com
В среднем 400 грн колесико, итого 1200 грн  :victory

*

Оффлайн Klaviat

  • ***
  • 261
  • 109
  • autogarage.net.ua
До 1500 можно со всем на свете, установкой и упаковкой :)

У воды четыре агрегатных состояния:
твердое, жидкое, газообразное и арбуз

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую)))