Здравствуйте, Гость

Йду завтра забирати Матізавра. Що йому може знадобитись в перший час?

  • 57 Ответов
  • 14541 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
пока вы не подписали акт о том, что у вас нет претензий - машина их, не ваша

мой вам совет - НЕ пописывайте, требуйте другой автомобиль, а не этот, крашенный, с точетками в лобовухе

как бы 50 штук грн - не копейки и за эти деньги можно и нужно требовать соблюдение элементарных норм

или же, если вас перечисленные недочеты не смущают - торгуйтесь и требуйте скидку

Ну якщо вони замінять лобовуху і недофарбована деталь буде виглядати тепер добре, мене все влаштовуватиме.


"а других машин нет в салоне этой комплектации? выбор есть?

Цього кольору наскільки розумію немає, а я на нього вже налаштувався.
Та й не факт, що прискіпливо оглянувши іншу не буде там якихось багів які потрібно буде усувати. Нехай краще вже на цій розберуться з лобовухою і я з радістю її вже заберу.
"

А хіба в салоні реально торгувтись?

*

Оффлайн Вжик

  • *
  • 908
  • 1000
торговаться реально везде как н арынке, так и в банках и в автосалонах
я брал себе авто в кредит в приватбанке и не новую, а с пробегом. Заявленая стоимость была 54 т.грн., а в конечном итоге я подписал контракт в котором стоимость авто была 52 т.грн.
выцыганил у них 2 т.грн.
Ни один баран не мечтает стать дубленкой

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Ого, ну тут же ж трохи інший випадок. Хіба якусь знижку дадуть.

Дзвонив в салон, сказали що скло поміняли. Сохне герметик до завтра, завтра маю забрати.

*

Оффлайн Medved

  • *
  • 5484
  • 7777
  • Город: КИЕВ
Платил как? Наличкой? Если ДА, то надо требовать другое авто!!! Если в кредит, то тут другая история - могут вообще отказать в покупке авто! Но в обеих случаях ты должен принять авто без каких либо недостатков!!!!!!!!!! :yes
У меня имеются:
1. ТРОС ПЕРЕКЛЮЧЕНИЯ ПЕРЕДАЧ для ЛИТРОВОГО МАТИЗА (АБСОЛЮТНО НОВЫЙ)!
2. Задние механические стеклоподъемники (2 шт)!
3. Ремень безопасности водительский!


ДЯКУЮ ТОБІ БОЖЕ, ЩО Я НЕ МОСКАЛЬ! ДЯКУЙТЕ МОСКАЛІ, ЩО Я НЕ БОГ!
 

ссылки доступны зарегистрированным пользователям 

*

Оффлайн Вжик

  • *
  • 908
  • 1000
ну вот и ладушки, завтра и заберёшь свою козявочку, только не забудь просмотреть так же внимательно как и в первый раз
Ни один баран не мечтает стать дубленкой

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Платил как? Наличкой? Если ДА, то надо требовать другое авто!!! Если в кредит, то тут другая история - могут вообще отказать в покупке авто! Но в обеих случаях ты должен принять авто без каких либо недостатков!!!!!!!!!! :yes

Готівкою, ну не знаю наскільки є великий сенс вимагати інше, чи є і я його просто не бачу? Завтра буду дивитись лобовуху, буду брати якщо нормально тепер.

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
ну вот и ладушки, завтра и заберёшь свою козявочку, только не забудь просмотреть так же внимательно как и в первый раз

Дуж сподіваюсь, що завтра все буде гаразд. Зирити буду тошніше ніж минулого разу, нехай повилазить їм.

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
А ще у бібікуна гума не дебіка, а kumho
Гут ор бед? Нормал?

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
Главное что не континенталь)норм резина)
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Ппц, це ж можна так і виразку заробити  :chok: :pulltongue:

Забрав я малявку, усьо чікі-пікі так думаю. Скло замінили, поставили з тонованою плівкою згори. Передній проблемний пластик схоже замінили замість фарбування.
Власне потім почався (триває) процес доставки поповозки. Ох і відчувається ж брак досвіду водійського, глох раз двадцять, а коли почиається бібікання взагалі ппц. Ніби ж і говориш собі що пофіг, а все одно важче зусередитись. На теліги після мосту в тягнучці під гору заглох і забув про ручник. Як результат поцілував бус який тулився. Удар мінімальний, пошкоджень без лупи не видно. Розїхались. Зараз став перепочити  :mocking:, кайфу не зловив, чай п'ю, думаю.

Машинка класна, правда зараз триває процес адаптації до неї, дещо незвично.

ссылки доступны зарегистрированным пользователям
маршрут

Звідси поїду на Виноградар

Всім дякую за допомогу і поради. Епопея з покупкою схоже закінчилась.

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
Жесть=) я вообще на своей первой сразу в бордюр въехал)))))
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн R.I.O

  • 1357
  • 7352
Ну Алексей, Вы герой!  :yes
я не смогла сама ехать ....просила брата, чтоб забрал машину с салона и привез домой  :blush

*

Оффлайн R.I.O

  • 1357
  • 7352
а коли почиається бібікання взагалі ппц. Ніби ж і говориш собі що пофіг, а все одно важче зусередитись.
очень помогает аварийка в таких случаях!  "и весь мир подождет"

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
Ну Алексей, Вы герой!  :yes
я не смогла сама ехать ....просила брата, чтоб забрал с салона и привез домой  :blush

Та ладно, так накосячити і перенервувати не ознака геройства. Буду сьогодні вночі кататись. Підтягувати слабкі моменти.

Ну, а ще я забув з самого початку зняти з ручника, добрий кілометр проїхав від салону на ньому. І хочу сказати добре проїхав!  2funny

*

Оффлайн R.I.O

  • 1357
  • 7352
Ну, а ще я забув з самого початку зняти з ручника, добрий кілометр проїхав від салону на ньому. І хочу сказати добре проїхав!  2funny
у меня спустя год есть такая нехорошая привычка  :rolf