Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168022 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн DmVas

  • ****
  • 364
  • 112
  • 0,8 Lowcost 2008 г. зелененький
Прям заінтригували, ну покатайте за плату, звісно.
Що ж там за чудо таке..
..а скільки вони коштують разом із заміною?
У місті, та на гарній дорозі навряд чи відчути. Це треба залатана колейна траса та 90-100 км/год...
Щодо ціни - ось тут http://matiz-club.com/phorum/index.php?topic=17203.msg258722#msg258722 вони коштували:
Амортизатор Matiz Kayaba задний газомаслянный   -   433
Амортизатор Matiz Kayaba передний газомаслянный   -   747
Зараз мабуть ще дорожче через курс. Та ще й замiна гривень 200-400 затягне. Недешево :(

*

Оффлайн LLOYD

  • *
  • 1833
  • 5555
  • ГБО MATIZ II 0.8 AT, Харьков, тел.МТС 050 4000262
Різниця відчутна на покритті, яке не ідеальне, що до швидкості - на будь-якій швидкості, де ямки/або горбочки відчутні на стандартних стійках. Кажу спираючись на власний досвід. Зрозуміло, чим швидше їхати - тим більш яскраво відчуватимете різницю.
Уважаемые форумчане-одноклубники, модерация отдельных тем проводится без согласованиями с авторами, согласно общепринятых норм общения на профильных форумах.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 Тех.часть своей машины ремонтирую на СТО, part number запчастей не знаю и не продаю ,сам не автомеханик; по телефону обсуждаю только радостные события в жизни друзей и больше ничего.

*

Оффлайн САМ

  • 1385
  • 333
  • Matiz-club.com
при поездке в этом году на арабатку на окружной в заплрожье ( на холмах) шел 110-120))) а там наплывы мама негорюй были несколько ударов защитой но тошнотворного козления небыло ( каябы и пружины и стойки).

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ясно, вийдуть з ладу рідні, замінимо на такі, як рекомендуєте.
А поки нехай стоять.

*

Оффлайн САМ

  • 1385
  • 333
  • Matiz-club.com
пока запосись мятной конфетой, иногда помогает при тошноте)))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Не знаю, мене ніколи в матізі не нудило, до речі. А так як на інших авто я не їздила до його купівлі часто, ну і відповідно не їжджу, то за 5 років повністю звикла.
Потрібно ще зазначити, що основний мій маршрут це траса Київ-Чоп максимум 150 км від Києва, а вона в чудовому стані, тому амортизатори не основне, що мені не подобається в матізі.

Насправді мені бракує регулювання керма по висоті, воно мені при низькому зрості перекриває обзор і круїз-контроля - терпне права нога на педалі газу після 100 км їзди. Все решта - поки влаштовує..
Я розумію, що потрібно прагнути до досконалості, але зараз не та в країні і на роботі ситуація, щоб планувати зайві витрати на рівному місці без нагальної потреби.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Сьогодні одним оком дивилася журналістське розслідування про продаж б\у автівок, ну і шахрайства на цій ниві. Була вражена, як експерт безапеляційно сказав про машину 2008 року – “Пробег 30 тис. – вы же понимаете, что это полный нонсенс. Ведь авто проезжает по 20-30 тис. в год».

Звідки це? Авта купуються для різним цілей і експлуатуються по різному. Якщо я захочу продати свого матіза, яким чином мені довести, що я не шахрайка і мій пробіг реальний? Мій матіз 2009 року, куплений в 2010, зараз пробіг становить 20200 км.

Взагалі, я мрію дотримати матіза до статусу ретроавто. От буду я через 50 років 80 літною бабкою і буде в мене така ретро тачка.. і в хорошому стані. Клас.
Не те, щоб я економила ресурс, пробіг в тому числі, просто матіз експлуатується лише влітку і на дачі, увесь час в гаражі, не мокне під дощем навіть. Тому й проїздить за літній сезон по 3 тис. в середньому.

Ясна річ, якщо я все-таки захочу (або якісь обставини змусять мене) його продати, то як мені довести, що пробіг реальний?
Цей же щоденник, який я веду від першого дня користування цією машиною, може слугувати доказом? Правда, зараз дописую нечасто... так нема про що писати. Просто їздимо і все.

*

Оффлайн MatizNik08

  • ***
  • 320
  • 558
  • Matiz-club.com
поверьте по машине будет видно какой примерно пробег.
с такими темпами, вы не разу не поменяете ремень ГРМ, все еще стоит родной, доказательство 100%
или родные накладки на педалях, или то что нет затертости руля и ручки кпп, придавленность сидений и т.д.
Продал Матиз / Купил Матиз :)

*

Оффлайн LLOYD

  • *
  • 1833
  • 5555
  • ГБО MATIZ II 0.8 AT, Харьков, тел.МТС 050 4000262
Та не переймайтесь :air-kiss
 Той, кому буде потрібно все зрозуміє. Можна подивитись реальний вибіг авто через діагностичний сканер, під*єднавши його до ЕБУ на СТО.
Уважаемые форумчане-одноклубники, модерация отдельных тем проводится без согласованиями с авторами, согласно общепринятых норм общения на профильных форумах.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 Тех.часть своей машины ремонтирую на СТО, part number запчастей не знаю и не продаю ,сам не автомеханик; по телефону обсуждаю только радостные события в жизни друзей и больше ничего.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
MatizNik08, LLOYD – ви мене прям заспокоїли, дякую))))
Є у мене знайомий дідок, так у нього москвич ще 412 у суперському стані – оранжевий такий, шикарний, аж сяє завжди, коли його бачу. Так він на ньому двічі на рік усього їздить – на свята в село до родичів. І все, решта часу в гаражі, а дід на тролейбусі пересувається. Попри те, що машині більше 50 років там пробігу майже немає.

Особисто часто чую такі наїзди за пробіг – так не може бути, точно скручений  і т.д. А щоб скрутити пробіг, це ж ще вміти це потрібно. А я самий що не є непросунутий юзер машини. Цілком покладаюся на чергові ТО та ваші, форумчан, поради))))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ну ось наш 6-й спільний з матізом літній сезон добіг кінця. :yahoo Краказябл  відправляється у зимову сплячку. Цього літа він відбігав 2740 км. (загальний пробіг 20748 км.), спожив 151 літр бензину на 3380 грн. Загальні витрати за сезон на авто склали 3730 грн., ТО цього року не було, в ДТП не потрапляли.
Середня витрата палива 5,85 на 100 км., співвідношення режимів їзди місто/траса – десь 25-30 на 70-75. По трасі переважно їздили зі швидкістю  90 км, але цього літа я його вперше в житті розігнала до 160. Дуже неприємні відчуття, наче в літаку на злітній смузі, але тоді обставини змушували. :tease

Минулого року в морозні ночі матіз заводився трішки гірше, ніж влітку, навіть радили свічки міняти, АКБ підзаряджати, а цього разу по 2 тижня стояв у гаражі і заводився без проблем. Але ні з яким світлом цього сезону я практично не їздила. Може, в причина, бо минулої осені я забувала машину і на кілька годин з габаритами або денним світлом через.
Отакі справи, всім гарно перезимувати  :frends

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Прикольно, я пишу раз у рік у нашому бортовому журналі)))
Потреби не було... такі матізи класні машини  :tease
Сьоме літо доексплуатували, сьогодні законсервувалися. Жодних проблем і незручностей. Загальний пробіг становить 23729 км.
Цього літа пройдено 2983, спожито 166 літрів бензину на 3888 грн. Загальні витрати за сезон на авто склали 4294 грн., ТО цього року не було, в ДТП не потрапляли. Але колесо на 50 грн. пробили.
Мене трохи совість підгризає, що ми три роки на ТО не були, останнє навесні 2014, але пробіг з того часу не перевищив 10 тис. Нічого, навесні поїдемо, все там, що треба поміняємо.
Отакі справи, всім гарно перезимувати  :frends

*

Оффлайн САМ

  • 1385
  • 333
  • Matiz-club.com
Загальний пробіг становить 23729 км.
Цього літа пройдено 2983, спожито 166 літрів бензину на 3888 грн. Загальні витрати за сезон на авто склали 4294 грн.
Супер пробеги у Вас за лето))) :123
« Последнее редактирование: 31.10.2016, 17:42:42 pm от LLOYD »

*

Оффлайн dinamik

  • 1320
  • 337
  • Matiz-club.com
К растянувшемуся на годА вопросу о пробегах...у нашего директора фирмы в гараже стоит Ниссан(Тида вроде),купленный им своему отцу в 2007-м году...Пробег(реальный!)-около ШЕСТИ тысяч за всё время...Так что обстоятельства бывают разные... :123

*

Оффлайн fishachok

  • **
  • 86
  • 10
А в мене на місяць такі витрати на пальне на Мотю, та й ще цілий рік (((

Цього літа пройдено 2983, спожито 166 літрів бензину на 3888 грн.  :frends
« Последнее редактирование: 31.10.2016, 17:41:40 pm от LLOYD »