Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168202 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
Поставьте сигнализатор не выключенного освещения, и не парьтесь. Где-то я видел в сетке, такие штуки продают готовые.  Может, когда ни-будь  и Мотьку научат самостоятельно экономить энергию, как на машинах выше классом.

*

Оффлайн old

  • ****
  • 368
  • 21
  • 0.8 ат, Київ
Цікаво, скільки годин акум матіза може світити з вимкненим двигуном, щоб потім ще й завести авто?
залежить від багатьох факторів.
ємність акумулятора зменшується з віком, після повних розрядок, зі зменшенням температури.
у мене старий акум перед заміною тримав максимум хвилин 30 габаритів.

ще можна поставити на габарити діодні лампи, житиме на порядок довше.
а краще якусь "пищалку" типу http://matiz-club.com/phorum/index.php?topic=11637.75

*

Оффлайн Medved

  • *
  • 5484
  • 7777
  • Город: КИЕВ


ще можна поставити на габарити діодні лампи, житиме на порядок довше.
а краще якусь "пищалку" типу http://matiz-club.com/phorum/index.php?topic=11637.75
А еще лучше, блок управления Дневными Ходовыми Огнями: http://matiz-club.com/phorum/index.php?topic=24504.msg252186#new   Завел машинку - лампы загорелись, заглушил - лампы выключились! Ничего не нужно включать-выключать.  :tease
У меня имеются:
1. ТРОС ПЕРЕКЛЮЧЕНИЯ ПЕРЕДАЧ для ЛИТРОВОГО МАТИЗА (АБСОЛЮТНО НОВЫЙ)!
2. Задние механические стеклоподъемники (2 шт)!
3. Ремень безопасности водительский!


ДЯКУЮ ТОБІ БОЖЕ, ЩО Я НЕ МОСКАЛЬ! ДЯКУЙТЕ МОСКАЛІ, ЩО Я НЕ БОГ!
 

ссылки доступны зарегистрированным пользователям 

*

Оффлайн bookas

  • **
  • 61
  • 30
  • Matiz-club.com
машинка с  2008 года, через  1,5 часа не завелась из-за габаритов

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую, друзі, буду щось думати з приводу додаткових засобів, бо не завестися в лісі/полі перспектива не дуже  :hz Це й прогнозовано - ось чому була проти цих новововедень, бо кожного разу перелаштовуватися на новий лад, задовбешся!
При чому ж і не я одна така - вчора йду біля Агромата, стоїть жовтий бест з увімкненими габаритами..

Чому мій порадував мене й завівся після 2 год зі світлом - цьому є логічне пояснення. Акум не бачив мінусової температури зроду-віку й фарами/протитуманками/габаритами доти я не користувалася практично. Всі поїздки здійснювалися в світлу пору доби. А ще не стоїть на сигналці ніколи - бо в гаражі.

Неймовірно потішили даїшники. Вийшла з аптеки, бачу стоять обабіч, принагідно вирішила у них проконсультуватися, де саме вмикати світло. На одному з в'їздів до Житомира десь подівся один зі знаків на білому тлі, тоді як на протилежному боці є. Всі водії чомусь вмикають як тільки виїздять з міста, але ж населений пункт починається/завершується знаком на білому тлі згідно правил.
Даішники не змогли взагалі дати чіткої відповіді, верзли щось несусвітнє, типу одразу вмикайте. Я заперечила, пославшись на правила. Зрештою після кількох безплідних хвилин пошуків істини, вони так і нічого не пояснивши, вскочили до службового авто і просто втекли  :shok
Я в шоці - це люди, які повинні на цьому знатися краще від усіх.
 

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
Не, у них разделение труда – эти знают куда ставить клизму, те, кто знает как, сидят в министерстве.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
 :rolf  :rolf

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ну от, ми з бібіказавром знову залишаємо вас і відправляємося в зимову сплячку. Машин в гараж, я – у Київ. Матізу вже 4 роки, Проблем з ним цього сезону, як і очікувалося, не було, не підвів жодного разу. Навіть через ці ідіотські правила щодо ближнього світла на заміських трасах, яке я щоразу забувала вимикати.
 Я навіть у шоці від того, наскільки віддана ця машинка.   :frends Таких не міняють і не зраджують, тому всі невиразні поривання щодо нісанівського жука або нової кіа піканти, підігріті друзями, замороченими статусом та престижем, були твердо і непохитно задушені в зародку.

Тепер трохи статистики, в тому числі і для себе  :yes
Всього пройдено 15 тис. км., з них цього літнього сезону 2013 року – 3 тис.
Загальні витрати за сезон 2184 грн., з них 1947 грн. на бензин, решта страховка. Інших витрат не було - парковка в Житомирі і біля мого будинку в Києві безкоштовна. Нічого не ремонтували, в ДТП не потрапляли.
Спожито 174 літри 95-го бензину, сер. ціна літра 11, 2 грн.
Середня витрата палива 5, 66 на 100 км.
Отакі пироги  :tease

Усім безпроблемної і швидкоплинної зими!

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Классный расход. Сегодня свой заправил - средний по городу по последнему баку 7,8 л. Куда он его жрёт так...

*

Оффлайн bookas

  • **
  • 61
  • 30
  • Matiz-club.com
У меня такой расход по трассе выходит только ... по городу 7 при двигателе 08

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Нічого дивного, бо воно за рахунок траси так і виходить, з цих 3 тис. десь 2,5 тис. це напрямок Київ-Чоп при швидкості 90 км. Зазвичай, на матізах їздять досить швидко, принаймні на трасі мене всі інші матізи завжди обганяють.. Але мої завжди з мене видирають обіцянку, що я їхатиму максимум 90, тому так і виходить.
Інколи я дозволяю собі досить жваво поганяти по Житомиру, використовуючи маневреність та юркість матіза, але то під настрій і відповідну музику  :yes

*

Оффлайн yuriy.tch

  • ***
  • 112
  • 0
  • Matiz-club.com
Але мої завжди з мене видирають обіцянку, що я їхатиму максимум 90, тому так і виходить.
Так и продолжайте с такой скоростью ездить... Самая экономичная и наверно самая безопасная скорость. Экономичная в смысле по бензину, но наверно с гаишниками тоже с экономите...

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Так и продолжайте с такой скоростью ездить... Самая экономичная и наверно самая безопасная скорость. Экономичная в смысле по бензину, но наверно с гаишниками тоже с экономите...

От власне  :yes
Але безпека мене переймає значно більше, ніж економія. Я погано контролюю авто на швидкості понад 100 км.
На першому році водіння собаку збила в селі, не сильно, швидкість була 60, вона потім встала і побігла, але совість ще довго мучила. Плюс забобони щодо собак і водіїв..
 

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Всім привіт!
Настала весна і наближається час витягувати машинку з зимової сплячки.  :yahoo
Звісно поїдемо на ТО, третє ТО, хоча пробіг лише 15 з хвостиком тисяч.
У мене питання про експлуатаційних рідинах. Матіз 2009 року, очевидно тоді ж заливалися рідини, строк експлуатації в яких 5 років. Значить їх усі мені потрібно замінити на ТО?

І що саме міняти:
-масло коробки передач
-гальмівну рідину
-охолоджувальну рідину
-рідину в бачку гідропідсилювача керма..

Що ще? Може я щось забула? Буду вдячна за компетентні поради досвідчених колег, які мені завжди допомагали  :yes

*

Оффлайн DmVas

  • ****
  • 364
  • 112
  • 0,8 Lowcost 2008 г. зелененький
Про 5 років вперше чую. Насправді 1,5-2 роки для гальмівної та 2-3 роки для охолоджувальної краще не перевищувати. Гальмівна набирає воду та іржавіють гальмівні ціліндри, в охолоджувальній зношуються антикорозійні добавки та іржа з'їдає крильчатку помпи. Заводське масло в коробці теж варто змінити (взагалі то це роблЯть після 10 тис., після обкатки коробки). Гідропідсилювач навряд чи потребує заміни масла за такого пробігу.
Охолоджувальну систему нехай промиють дистильованою водою перед заливкою нової рідини.