Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168208 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Шановні колеги, вітаю!
Зіткнулася з такою проблемою, потрібна ваша компетентна порада  :hai Коли мила машину, мені здалося, що передній бампер в районі радіатора якось наче не міцно тримається. Зазирнула під низ і побачила таку картину - бампер знизу в трьох місцях (по центру і майже біля протитуманок) має вушка з дірками. Ці вушка і дірки відповідають діркам в залізному захисті.
Там мають бути якісь кріплення? Я їх загубила? Чи їх при продажу не прикріпили? І чи може бути такий варіант, що він взагалі не кріпиться до захисту, бо коли гребеш по чомусь бампером і захистом (у мене таке трапляється при їзді по бездоріжжю) ті кріплення просто повириває з живим від зміщення бампера відносно захисту?

*

Оффлайн STILET

  • ***
  • 216
  • 2
  • 2008г.в. 0.8 Евро-2 МКПП
вы правы-купите три хомутика пластмассовых и закрепите

*

Оффлайн dnk.nk

  • ****
  • 526
  • 60
  • Matiz-club.com
Вот Вам код, чем всё соединить 94530623

*

Оффлайн Medved

  • *
  • 5484
  • 7777
  • Город: КИЕВ
Там стоят три пластиковых пистона. На авторынке их полно по 1-3 гривны за штуку. Можно прикрутить обычными коротенькими болтами М8 - себе центральное крепление так и сделал.
У меня имеются:
1. ТРОС ПЕРЕКЛЮЧЕНИЯ ПЕРЕДАЧ для ЛИТРОВОГО МАТИЗА (АБСОЛЮТНО НОВЫЙ)!
2. Задние механические стеклоподъемники (2 шт)!
3. Ремень безопасности водительский!


ДЯКУЮ ТОБІ БОЖЕ, ЩО Я НЕ МОСКАЛЬ! ДЯКУЙТЕ МОСКАЛІ, ЩО Я НЕ БОГ!
 

ссылки доступны зарегистрированным пользователям 

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Спасибі вам за поради!!
Сама думала сама про болти, але в мене ті пластикові вушка трохи зміщені відносно дірок в залізному захисті картера, так наче кріпити доведеться по діагоналі, тому короткі болти, певно не підійдуть. Дуже вже я часто луплюся бампером (на останньому ТО мені повідомили, що він у мене зламаний знизу в кількох місцях) і деру захистом грунт по бездоріжжю.
А пластикові хомути для автомобіля як виглядають, киньте посилання, пліз  :yes
Дякую!

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Так. И не для автомобиля.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
То це звичайні! Дійсно, вони і рухаються при зміщенні і тримають)))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Не впевнена, але мені здається, що мене намагалися підставити на дорозі. Їхала по трасі Київ-Чоп. Якась пріора мене спочатку обігнала, потім почала повзти, тому я при 85 її обігнала. Вже тоді мені це здалося підозрилим. Мені потрібно було повертати на ліво, на не зовсім легальному повороті - смуги гальмування там не було, прямо з лівого ряду потрібно повертати.
Попри вімкнений поворот і нікуди дітися, мені настирно почав зганяти шевроле з лівого ряду. Зігнав під зад пріорі, яка раптом в правій смузі загальмувала до зупинки. Тобто не зїхала на обочину, а просто загальмувала. Ні перешкод, ні пішоходів, ні ям не було - дорога минулогічного виготовлення до Євро в ідеальному стані. Мене врятувала лише моя невисока швидкість (гальма ж у матіза на ахті). Пріора зразу поїхала.

Але навіщо це їм зараз? Зрозуміло, що у власника матіза при собі готівки немає і буде страхова, ДАІ і т.д.

*

Оффлайн DmVas

  • ****
  • 364
  • 112
  • 0,8 Lowcost 2008 г. зелененький
Зрозуміло, що у власника матіза при собі готівки немає
Совсем не факт, особенно на трассе. А многим за разбитый бампер проще рассчитаться на месте чем ждать ГАИ и сорвать поездку и  привязанные к ней события.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
К примеру, бампер на киа рио стоит 300 долларов. Снятие-установка покраска тысяч до 6 легко догнать. Так что лучше хотя бы европротокол заполнить без ГАИ.

*

Оффлайн Ly4iK

  • **
  • 60
  • 201
  • Matiz-club.com
Не впевнена, але мені здається, що мене намагалися підставити на дорозі. .... Зрозуміло, що у власника матіза при собі готівки немає і буде страхова, ДАІ і т.д.
якраз на трасі у водія повинна бути готівка, як кажуть "мало що може статися", та і на бензин якийсь запас завжди є. В нас все ж таки не та країна де всі розраховуються картками.



Только наши мужчины смеются над женщиной за рулём, сидя в трамвае…

ссылки доступны зарегистрированным пользователям

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Если у меня и есть наличные, это не значит что мне захочется их кому-то отдавать.

*

Оффлайн yuriy.tch

  • ***
  • 112
  • 0
  • Matiz-club.com
Попри вімкнений поворот і нікуди дітися, мені настирно почав зганяти шевроле з лівого ряду.
А я в такой ситуации ехал бы дальше с включенным поворотником. Захотел бы обогнать, обошел бы с права.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
А я в такой ситуации ехал бы дальше с включенным поворотником
І я б, може, їхала, але нещодавно у нас на місцевому сайті було відео з реєстратора (зараз уже не знайду його), як в будній день на порожній трасі якийсь красень на мазді так підрізав авто, що воно опинилося повністю понівечене в кюветі. Причина - воно їхало в лівому ряду повільніше ніж мазда і певний час не пропускало її.
Тому я спочатку виключила лівий поворот, щоб ззаду не подумали, що я забула про нього при перелаштуванні, а потім знову ключила його, але шевроле продовжувало моргати фарами. Вирішила, що спокійніше буде його пропустити.

якраз на трасі у водія повинна бути готівка, як кажуть "мало що може статися"
Максимум 50-100 грн. - їду по цій трасі з одного села до іншого 10 км. на озеро. Поки плаваю матіз залишається поза зоною видимості близько години, тому навіть телефон, до якого привязані зарплатні/кредитні картки не беру. Мало кому захочеться вивалити вікно і почистити машину.

Если у меня и есть наличные, это не значит что мне захочется их кому-то отдавать.
Власне  :yes

*

Оффлайн LEXANCHIK

  • *
  • 2084
  • 2013
шевроле з лівого ряду. Зігнав під зад пріорі, яка раптом в правій смузі загальмувала до зупинки. Тобто не зїхала на обочину, а просто загальмувала. Ні перешкод, ні пішоходів, ні ям не було - дорога минулогічного виготовлення до Євро в ідеальному стані. Мене врятувала лише моя невисока швидкість (гальма ж у матіза на ахті). Пріора зразу поїхала.

Але навіщо це їм зараз? Зрозуміло, що у власника матіза при собі готівки немає і буде страхова, ДАІ і т.д.
100% подстава! Скорее всего авео с ними за одно.....