Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168219 Просмотров

0 Пользователей и 3 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Чаще всего от порвавшегося пыльника. Не рекомендуется ещё сильно газовать при вывернутых колёсах.
Если щёлкает при вывернутых колёсах, то проблема должна быть в наружном, в работе внутренего при этом ничего не меняется. Вообще это может быть и не ШРУС, так что рано говорить.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Вообще это может быть и не ШРУС, так что рано говорить.
Поживемо-побачимо, як далі буде..

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Проблема виявилася не такою серйозною, як здавалася. Це був погнутий захист, який об щось там дряпотів. Ціна питання - 15 хв. і 40 грн.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Помітила, що моєму матізу чомусь не подобається 92-й, хоча всі кажуть, що він на нього налаштований...
 На одному з форумів дуже рекомендували на ОККО, якийсь 92 імпортний. Заправилася і одразу помітила, що двигун став якось надсадно працювати, наче пробулькуючи. Як давиться, коротше.. Я вже вдруге наступаю на ці граблі, минулого року була картка Вог 92-го, така ж реакція машини. Почала  глохнути навіть..
На 95, все ОК, на кращих бензинах з присадками можна взагалі все що завгодно витворяти (типу з третьої передачі рушити на світлофорі, буває забуду, що не вимкнула її, а положення ручки візуально теж саме) - однаково не заглохне.
І це все повязано з бензином??

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Может и правда не нравится. Неделю назад ездил в Белую Церковь, туда на 92 ОККО, назад заправил в Броварах 92 БРСМ. Показалось что тише двигатель работает, но возможно ошибаюсь.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Так справа у тому, що я навіть не думала відстежувати якість бензину.. але поки я на морі була, бензин подорожчав і не вписувався у заплановану суму - 11 грн./літр. Їхала повз ОККО - Київська траса, Макарівський р-н, заправилася.. а потім, ну що так заважає слуху, так булькоче... ну й заглохла пару разів.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
А ще сталася з моїм матізом одна дивна ситуація. Я зачепила іншу машину, намагаючись припаркуватися. З одного боку був велосипедист, з іншого джип. Намагаючись не задавити велосипедиста, я відволіклася, не вибрала безпечний інтервал і черкнула припарковане авто. Цей звук не сплутаєш ні з чим, крім того в мене вже було подібне ДТП на виїзді з парковки. І я знаю, як звучить черкання машина об машину. Але жодних пошкоджень на матізі немає! І досі ламаю голову над тим, як таке може бути..

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
А потім ми довго з власницею тієї машини шукали пошкодження на її авто. Нічого не знайшли.. Може, це я велосипедиста так зачепила, який їхав на роздовбаній Україні? Але той мав би принаймні впасти..

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Бампером или обвесом лак об лак чиркнули, оно и не повредилось.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ну ось, ми з матізом успішно відїздили 3 сезон  :nyam - сьогодні приїхали з Києва і законсервувала авто. Щоправда, по памяті - забула про омивайку, про яку мені нагадав сусідній бортовик...

Наразі пробіг 12 тис. з хвостиком, цього сезону майже 5 тис. - це рекорд. Ніяких проблем мені машинка не створювала (окрім шкряботіння погнутого захисту з яким я довго морозилася і яке вилікувалося за 5хв.), а допомогла вирішити моїх проблем ого-го скільки..
Цього року матіз у мене був грузовим матізом, задні сидіння я практично не піднімала - стільки усього у звязку з ремонтом довелося перевезти..

Я більше ніж задоволена машинкою. Обійшлося також цього сезону без жодних ДТП - ладу калину не рахуємо, так як пошкодження виявити не вдалося. Я, до речі, про це подумала саме сьогодні, коли їхала заправлятися для консервації. І через кілька хвилин побачила на своїй смузі з зустрічної виїхав типу джип і просто валить на мене. На щастя сусідня була вільна..

Перспектива лобового зіткнення ще раз мене переконала, що реєстратор мені конче необхідний. І це буде перше, що я куплю для машини навесні наступного року. От була б сусідня смуга зайнята - все одно б я туди шуганула з інстинкту самозбереження. А потім доведи, що на зустрічній був джип - він же мчав так, що ні номерів, ні марки людському оку не розгледіти (з авт на кшталт тих, що супроводжують вищих чиновників).

А ще в нашому Житомирі більше, ніж до фіга світлофорів (кожні 10-15 метрів) і автомобілісти норовлять проїхати на свій зелений, коли він уже давно червоний. Через це купа аварій такого типу саме не перехрестях. Були в мене випадки, коли я рушаю на зелений, зліва чи справа мені огляд щось закриває і тут дорогу мені перекриває автомобіль, який спокійнісінькою їде на червоний.. Без відео буде дуже важко довести, який там насправді був  :009 Тому такі плани по апгрейду на майбутнє.

В суботу вже обіцяють сніг, а це вже зима, яку я бажаю усім власникам матізів успішно відїздити виключно з позитивними враженнями!

 

*

Оффлайн LEXANCHIK

  • *
  • 2084
  • 2013
Спасибо вам Alma за интересный и содержательный бортовой журнал! Ждем новых записей!

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Це вам та іншим матізоводам спасибі  :123
Тут завжди отримаєш пораду та відповідь на всі питання по матізу))

*

Оффлайн yuriy.tch

  • ***
  • 112
  • 0
  • Matiz-club.com
Помітила, що моєму матізу чомусь не подобається 92-й, хоча всі кажуть, що він на нього налаштований...
Просто Вам попался Матиз "Гурман"... у меня такой же любитель вкусного бензинчика...

*

Оффлайн Medved

  • *
  • 5484
  • 7777
  • Город: КИЕВ
Вопрос по новым правилам и ДХО в Матизе вынесен за пределы бортового журнала. Обсуждаем здесь, чтобы не засорять БЖ: http://matiz-club.com/phorum/index.php?topic=24054.0
У меня имеются:
1. ТРОС ПЕРЕКЛЮЧЕНИЯ ПЕРЕДАЧ для ЛИТРОВОГО МАТИЗА (АБСОЛЮТНО НОВЫЙ)!
2. Задние механические стеклоподъемники (2 шт)!
3. Ремень безопасности водительский!


ДЯКУЮ ТОБІ БОЖЕ, ЩО Я НЕ МОСКАЛЬ! ДЯКУЙТЕ МОСКАЛІ, ЩО Я НЕ БОГ!
 

ссылки доступны зарегистрированным пользователям 

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Всім привіт!
Розконсервувалися нормально, без проблем. Матіз як завжди на висоті й виправдовує себе. Зберігається вже 3 зиму в гаражі чудово, не ржавіє.
Тільки з нашими дорогами радість від машинки невелика. Такого жахіття я за усе своє життя не бачила - Житомирська область, включаючи обласний центр - це суцільні, нереально глибокі ями, які ніхто навіть і не збирається хоча б якось латати. По центральних вулицях міста водіям доводиться виїздити на зустрічну, перетинаючи дві суцільні, щоб хоч якось обїздити..
Мені шкода гробити так матіза. Але я не бачу виходу з цієї ситуації, хіба що окрім повернення до здорового способу життя і велосипеда.
Увесь час - їздити на першій-другій передачі? Але навіть на такій швидкості колеса добряче провалюються в ями глибиною 20-30 см((