Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168222 Просмотров

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Что значит мы покупаем талон, а он не совсем чистый?

Це коли прискорювач липу підігнав. Не знаю, чи з пластіковими це можливо, але з паперовими  інколи траплялося. Тобто талон ідентичний справжньому, але по базі не проходить. І нічого нікому не кваліфікувалося, принаймні всі викручувалися..

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Це коли прискорювач липу підігнав. Не знаю, чи з пластіковими це можливо, але з паперовими  інколи траплялося. Тобто талон ідентичний справжньому, але по базі не проходить. І нічого нікому не кваліфікувалося, принаймні всі викручувалися..

Я смотрю, вы слабо в законах ориентируетесь. По-этому просто послушайте моего совета - не делайте ничего с талоном. Если уж так не хочется проходить ТО официально - обратитесь к этому самому "ускорителю". Ускоритель и самостоятельные действия - это разные статьи, причем разных кодексов, ускоритель - административный, а подделка - уголовный. Делайте выводы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
До чого тут моя орієнтація в законах? Знайомій робив такий прискорювач, а талон виявився фальшивим.. Отже, прискорювач теж не гарантія.
У мене частина документів є (окрім довідки про відсутність штафів та діагностики ), нині стоїть питання, чи дозбирувати їх чи докласти 400 грн. і отримати за тиждень талон.
Була здивована різницею у вартості цивілки. На півроку для матіза мені обійшлося - 140 грн., якби це був Київ - то вона б вартувала 440 грн. І, власне, нікого не цікавить, де насправді їздить авто..

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
До чого тут моя орієнтація в законах? Знайомій робив такий прискорювач, а талон виявився фальшивим.. Отже, прискорювач теж не гарантія.
У мене частина документів є (окрім довідки про відсутність штафів та діагностики ), нині стоїть питання, чи дозбирувати їх чи докласти 400 грн. і отримати за тиждень талон.
Була здивована різницею у вартості цивілки. На півроку для матіза мені обійшлося - 140 грн., якби це був Київ - то вона б вартувала 440 грн. І, власне, нікого не цікавить, де насправді їздить авто..

Незнание законов не освобождает от ответственности, слыхали такую формулировку? Крайне рекомендую почитать все, что касается дорожного движения.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую за пораду, обовязково почитаю на дозвіллі..

Сьогодні їздила багато по місту і помітила, що хамства на дорогах стало набагато більше. Не тільки щодо матіза, а взагалі. Воно, в принципі, зрозуміло - кількість авто зростає, а транспортна інфраструктура не поліпшується, навіть ями перестали латати. Люди дратуються, не встигають і зриваються. А тут ще й матіз з буквою "У" як червона ганчірка, особливо для вісімок і девяток. Зі шкіри пнуться, щоб обігнати за всяку ціну, навіть штрафу за перетин подвійної суцільної.

Але як завжди в бочці дьогтю є і ложка меду)) Сьогодні мене визволив з облоги великий чорний джип тонований в нуль. Я була в шоці, думала це тільки в анекдотах буває. І чомусь мене не полишає відчуття, що за його кермом був не чемний джентельмен, а леді. Пардон, якщо помиляюся..

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Дякую за пораду, обовязково почитаю на дозвіллі..

Сьогодні їздила багато по місту і помітила, що хамства на дорогах стало набагато більше. Не тільки щодо матіза, а взагалі. Воно, в принципі, зрозуміло - кількість авто зростає, а транспортна інфраструктура не поліпшується, навіть ями перестали латати. Люди дратуються, не встигають і зриваються. А тут ще й матіз з буквою "У" як червона ганчірка, особливо для вісімок і девяток. Зі шкіри пнуться, щоб обігнати за всяку ціну, навіть штрафу за перетин подвійної суцільної.

Але як завжди в бочці дьогтю є і ложка меду)) Сьогодні мене визволив з облоги великий чорний джип тонований в нуль. Я була в шоці, думала це тільки в анекдотах буває. І чомусь мене не полишає відчуття, що за його кермом був не чемний джентельмен, а леді. Пардон, якщо помиляюся..

Машин наоборот стало меньше. Но то, что хамства добавилось - не могу не согласиться.

*

Оффлайн Fasolka

  • ****
  • 443
  • 157
Машин наоборот стало меньше. Но то, что хамства добавилось - не могу не согласиться.
А мне наоборот, кажется, что уменьшилось. Или может у меня стрессоустойчивость повысилась. Но то, что в ланосах, 9-ках, 8-ках, жигулях и авешках попадаются мужчины с болезненной самооценкой - эт да.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Машин наоборот стало меньше.

А куди вони позникали?

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
А куди вони позникали?

 :) заправлялись уже  в этом году?

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Неа, бак при консервації був залитий під завязку.. на тому і їжджу поки))
Skizi, це ви натякаєте на те, що бензин подорожчав з 8 грн. до 11? І автовласники через це пересіли на громадський транспорт?

По моєму місту чомусь такого не скажеш.. Вже ніде припаркуватися, хоча минулого літа місце ще легко знаходилося.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Талон техогляду зробили за один день (брат допоміг), все обійшлося в 506 грн. (156 оф. податки, 350 в конверті). У неті пишуть, що пластикові талони крадуть чомусь, розбивають скло і просто витягують. Автомобілісти сперечаються з приводу того, возити його на лобовому чи ні.. А ви як чините?

Всі так апгрейдять своїх автоулюбленців, а я нічого не роблю((( Наче все влаштовує...

От тільки коли мила лобове скло побачила мікропошкодження, так наче камінцем наддовбало скло. Прикро так. Це вже йому капець буде?? Тріщини не пішли.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Не знаю о чём спорят автомобилисты, возможно они живут в России. В наших правилах однозначно написано что талон ТО должен быть под стеклом в правом нижнем углу. Видимо поэтому его нет в списке документов которые должен иметь и предъявлять водитель.
Кстати, тут все радовались что отменили талон предупреждений, но в редакции правил, размещённой на сайте Верховной Рады никаких изменений по этому поводу нет.
Насчёт стекла трудно что-то прогнозировать. Видел как-то по телевизору как стёкла реставрируют - бормашиной выбирают стекло, потом заливают спец. клеем с таким же коэфф. преломления каку стекла и полируют. У кого трещины советуют обращаться поскорее, чтобы в микрощели не набилось микрогрязи - её оттуда трудно извлечь.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Не знаю о чём спорят автомобилисты, возможно они живут в России.

Та начебто на українських форумах це було..

Кстати, тут все радовались что отменили талон предупреждений, но в редакции правил, размещённой на сайте Верховной Рады никаких изменений по этому поводу нет.

Справді немає... може, Президент не підписав цей закон? А то якось дивно - Верховна Рада прийняла, а зміни внесені не були.


Видел как-то по телевизору как стёкла реставрируют - бормашиной выбирают стекло, потом заливают спец. клеем с таким же коэфф. преломления каку стекла и полируют.

Дякую, поцікавлюся))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Всім привіт!
Форум читаю регулярно, пишу рідко, бо матізка поводився гарно.. поки його господарка не накосячила((
Є у нас кілька складних ділянок, де немісцеві й  необізнані з особливостями руху ро"ой"ть великі дурниці, через які страждають інші.
Ситуація така - розвилка трикутник, всі її три кінці це головна дорога, лише між двома вилками шматочок другорядної. По одній вилці ще й трамвайна колія в обидва боки, доводиться їхати по ній.  Іногородне авто переді мною якогось дідька зупинилося і пропускає тих, хто на шматочку другорядної. Я його логіку розумію, він  пропускає перешкоду справа. Ті, що на другорядній, туплять не їдуть, бо бояться підстави (якщо що винні вони, не уступили дорогу). Я сигналю водієві, адже він стоїть на головній і намагається пропустити тих, що з другорядної. Він не розуміє що я від нього хочу, а на мене ззаду валить трамвай і трезвонить і очевидно йому вже не вистачає гальмівного шляху, щоб зупинитися. А я стою на трамвайній колії за цим ідіотом. І тут у мене нерви здали, бо в моєму місті трамваї їздять дуже недбало і душать легковики на раз.

Я зашпорталася, недобре шарпонула ричаг передач і не змогла включити потрібної передачі, але рвонула в інший бік розвилки. Після того, маю з включенням передач проблеми. Вчора вперше на світлофорі не захотіла включатися перша. Потім кілька разів заїло на третій, я ледве вирвала ричаг з неї... І загалом стало важче переключатися, якось нечітко.

Підкажіть, будьте ласкаві, що це може бути, щоб мене на сервісі добряче не нагріли?

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
трос переключения передач. в худшем случае синхронизаторы, но тогда были бы проблемы только с первой, которую вы криво втыкнули.
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.