Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168187 Просмотров

0 Пользователей и 3 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
Дай бог вам, с таким вождением, в ДТП не попасть.
+1 Катайтесь лучше в выходные больше или по вечерам, когда меньше машин.
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Не збираюся я кататися ні по вихідним, ні по вечорам. Їжджу тільки тоді коли мені потрібно, і куди потрібно. Не бачу потреби. Сьогодні переконалася, що водійський досвід - досить відносна річ...

Темна пора доби. Траса Київ-Чоп, розворот. На виході з нього стоїть фура. Рух на захід дуже насичений. На розвороті черга. Я повертаю і, не маючи можливості з розвороту влитися у потік, мені заважає фура, зупиняюся за нею. На моєму шляху перешкода: дивлюся вправо, включаю поворотнік і перестроююся. Тобто повністю дотримуюся ПДР. Водій шкоди, який їхав за мною, не пересвідчився у тому, що йому є куди їхати виїхав одразу за мною. І отримав боковий удар від зустрічного автомобіля: не встиг звільнити смугу. Людина 15 років за кермом. Йому теж порадити їздити по вечорах і вихідних?

Опосердковано винним був водій фури, який зупинив її в місці, де створював аварійну ситуацію, але по факту, водій шкоди, який поїхав на розворот, не пересвідчившись, що йому вистачає вільного місця на дорозі для виконання маневру.

В Києві найбільше здивувало, що практично ніхто нікого не пропускає. В нас, якщо авто поморгало поворотніком, його завжди пропустять, якщо це, звісно, не доісторичний тролейбус))  ..
...

меня тоже поразил сей факт.Во Львове гораздо культурнее водители,стараются уступить в подобных ситуациях.

 
Дурь - это особая форма материи, которая не возникает ниоткуда и не исчезает никуда, а лишь переходит из одной головы в другую.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Помічено, що таких, які під час водіння керуються гаслом "нізащо не пущу нікого у свій ряд" досить багато у різних містах України. Ніколи не розуміла, чому людина так хворобливо сприймає, якщо хтось перед нею перестроюється?

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Пройдено вже 3 тис.
І прикра закономірність - аварійні ситуації почали траплятися частіше, ніж на початку водіння. Напевне, розслабляюся і втрачаю пильність.

Вчора паровозік з крутих авто зігнав з лівої смуги під самосвал (моя швидкість 110, самосвала 50) - врятувала обочина))
Сьогодні каналізаційним люком, який стричав напівперевернутий ледь не розтрощила захист картера. Правда, з переднім і заднім авто - теж саме. Ми їхали потоком і ніхто не помічав того люка, а маневр виконати не було змоги, гальмування призвело б до гармошки.

Ледь не здали нерви, коли мене під конкретну гору на мосту підперло ламборджіні однієї з останніх марок. Досвід ДТП вже є - ледь подряпала на парковці бампер ланоса на 800 грн. Ідіотська така парковка з якої потрібно задом під гору виїжджати. І це ланос - а що вже говорити про дорожчі авто. Тоді навіть подумалося - блін, який класний транспорт маршрутка - заплатив 2 грн., їдеш і ніякої відповідальності. Довелося боротися зі страхом їзди після ДТП.

Нарікань на бібіку жодних. Не підводила - тьху, тьху. Друзі та колеги по роботі переходять на кращі марки, джипи та кросовери. А потім бідкаються, чому дволітровий кашкай їсть 13-15 літрів. Матіз тішить своїми 6+ літрами.

*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
Пройдено вже 3 тис.
І прикра закономірність - аварійні ситуації почали траплятися частіше, ніж на початку водіння. Напевне, розсла"ой"юся і втрачаю пильність.




Есть одна мудрость водительская: водитель со стажем до 3-х лет ездиит аккуратно, с 3 до 5 вежливо, а после 5 лет водитель начинает считать, что он всё может и попадает в аварию....


Цитировать
Досвід ДТП вже є - ледь подряпала на парковці бампер ланоса на 800 грн.

....... І це ланос  ..........

 :shok
Якесь ПАДЛО Вас сильно кинуло, за 800 грн можно новый бампер купить, а покрасить тем более.....
Или там была не царапина

Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Та ні, тільки фарба здерта, подряпина 1 см. на 5 см. Водій почав стогнати, що доведеться увесь бампер перефарбовувати, а це саме стільки і коштує. Ніц не вдієш. На свої подряпині на бамперах я вже давно не звертаю уваги. Що йому буде - пластик не гниє, не ржавіє..

*

Оффлайн Вжик

  • *
  • 908
  • 1000
Да, Вас действительно опрокинули на денюжку, в эту сумму можно поменять новый бампер с покраской (по крайней мере у нас в Харькове)
печально, ОЧЧЕНЬ!!!!!!!! - но если сделка состоялась, то уже всё - "из песни слов не выкинешь"
Ни один баран не мечтает стать дубленкой

*

Оффлайн Rizjaya

  • *****
  • 863
  • 791
  • Суслик, suka, личность!
Не переживайте! С него потом убудет на сумму поболе, проверенно занусси  :yes

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Уверенности надо больше! Что значит "согнал паравозик"? Хай хоть оббибикаются и обморгаются все! Обогнали камаз - ушли вправо. По поводу ланоса - называете свою цену. Если сильно вторую сторону не устравает - вызываем ГАИ и страховую, не даром мы за ОСАГО платим каждый год. Нехай ланусятник потом трахается со страховой деньги выбивать. Права за такую мелочь у вас не заберут, штрафом отделаетесь.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
дякую за підтримку)) Там просто нічого не можна було вдіят. Страховка передбачала спілкування з ДАІ, а наші житомирські даішники дуже жорсткі. При оформленні будь-якого ДТП одразу штрафують винуватця ДТП за його скоєння + ініціюють позбавлення прав. Витрат було б більше. Оформити без ДАІ ДТП не можна було, бо автомобіль належав юридичній особі. Довелося платити.
Відтепер я дуже переймаюся, що не зачепити ніякий ТЗ. І коли мене підперло ламборджіні під гору, я перестраховуючись включила аварійку, хоча проблем з рушанням під гору не маю.

Для себе виробила таку систему пріоритетів на дрозі. №1 - життя інших людей і власного, №2 - не зачепити інші ТЗ, №3 - уникнення штрафів ДАІ, №4 - собаки і інші тварини, №5 - збереження свого автомобіля цілим. Поки що не виходить встежити за всим, тому доводиться користуватися цією системою. Наприклад, у пробці мене оточила зграя велосипедистів-дітей на шосейниках (не колона, бо вони хаотично рухалися не по правому краю, а серед автомобілів, де попало). Я так переймалася тим, що не зачепити жодного, що тупо проїхала на червоний..

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Уверенности надо больше! Что значит "согнал паравозик"? Хай хоть оббибикаются и обморгаются все! Обогнали камаз - ушли вправо.

Все правильно, саме так потрібно було зробити. Я теж дійшла такого висновку, проводячи роботу над помилками. Не тікати імпульсивно вправо, а вперто їхати, аж поки перестроювання не стане безпечним.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Все правильно, саме так потрібно було зробити. Я теж дійшла такого висновку, проводячи роботу над помилками. Не тікати імпульсивно вправо, а вперто їхати, аж поки перестроювання не стане безпечним.

Хреновый у вас инструктор был. Мой сразу сказал "тебя должно волновать только то, что впереди тебя, так как машина едет прямо и передом, что делается по бокам тебя будет интересовать когда захочешь туда двигаться, а то, что сзади тебя вообще не должно касаться, пусть те, кто сзади сами за себя думают"

А то выходит, что права получили, а водить не получили. На дороге нельзя действовать импульсивно. Подумайте о том, что мотнувшись резко в сторону, пропуская очередного наглеца, вы можете спровоцировать или сами попасть в ДТП. Наглец улетить, а вам разгребать. Оно вам надо?

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Воно-то так, але реалії свідчать, що водія повинно хвилювати все, що діється навколо нього. Оскільки я їжджу по трасах більше ніж у місті, часто бачу таких неадекватів, які летять 180 і збавляти не збираються. Одного разу так не встигала перестроїтися, такий літун пішов на випередження по обочині - мені в лобове скло полетіло каміння. На щастя, не розбило. Тому я тепер боюся подібних ситуацій і тікаю вправо.

Біля мого дому (я живу біля траси Київ-Чоп) наслідком такого випередження стала загибель водія і пасажира якраз того автомобіля, який їхав спереду. Теж джип намагався випередити по обочині і не встиг повернутися на смугу перед жигулями, врізався у відбійник, який починався після обочини. В результаті водій джипа залишися живим, а всі, хто був в жигулях загинули, бо прямо на них цей джип і відкинуло...

А про водіїв, які спеціально заважають обгону, я взагалі мовчу. Скільки я разів знижувала швидкість на двополосній дорозі, щоб пропустити перед собою автомобіль, якому якийсь крутий спеціальним збільшенням швидкості не дає обігнати і провокує аварію. Як такі люди не розуміють, що якщо на суміжній смузі на швидкості 100+ станеться лобове зіткнення, то і вони постраждають.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Ну это как бы обычно единичные случаи. Я ваши посты все время с таким интересом читаю. И все надеюсь, что вы таки не убьетесь с такой ездой.