Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168233 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780

ТУТ ТИПА МНОГО ТЕКСТА, Я РЕШИЛ ВСЁ УБРАТЬ,ШОБ НЕ ПОВТОРЯТЬ......


Я цей, мені на мої вранішні невиспані мозги приходить тільки одне. пам*ятаєте пісню з фільму про капітана Крокуса, коли Богдан Бенюк співав пісню і там був приспів "Мені плювать...... і нам плювать".....

Таке відношення до тих, хто якимось чином каже, що їм не подобається Матіз. Я просто цікавлюся чому і все.... Мало хто з тих, кому він не подобається, сідав у нього....... А наші Жужики їдуть по дорозі і всім посміхаються....... навіть кукушки так не посміхаються......  :lovehover
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн sergheev

  • *
  • 306
  • 300
До речі тоді вперше я зрозуміла, що матіз таки може неїхати. Крім мене 4 пасажири, дорога під гору і ввімкнений кондиціонер. Педаль газу до підлоги, а ми ледве повземо на 2 передачі.

Если машина (любая) еле ползет на подъем, необходимо перейти на более низкую передачу. И кондиционер можно выключить на 3 минуты.  :123

*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
Если машина (любая) еле ползет на подъем, необходимо перейти на более низкую передачу. И кондиционер можно выключить на 3 минуты.  :123

Таки да, но с другой стороны, я с 4 пассажирами сегодня по бориспольской трассе с кондиционером 140 км/ч по спидометру ехал, больше правда никак......
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
А с третьей стороны при чём здесь бориспольская трасса, я что-то там подъёмов не помню.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ну не могла ж я показати, що для того, щоб видряпатися на підйом обовязково необхідно вимкнути кондиціонер)) Так і плелися.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Когда-то ездил в Киев на девятке, ну и заблудился сразу; пятница, вечер, темно уже; какой-то подъём на Печерск, брусчатка ещё и узко. А эта ..... не хочет ехать, ещё и для эксперимента перед этим заправил её 92 бензином (карбюраторная девятка 1.3 почему-то была очень к этому чувствительна, и начинала страшно тупить), за мной несколько машин собралось и плелись потихоньку сзади...

*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
А с третьей стороны при чём здесь бориспольская трасса, я что-то там подъёмов не помню.

Это я к тому, что чтобы оно ехало нужно на тапку давить
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн Rizjaya

  • *****
  • 863
  • 791
  • Суслик, suka, личность!
Альма, вы умничка!  Продолжайте в том же духе все у вас получится!
Читаю и тихо радуюсь  :yes

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
.. дякую))))))))

Але далеко не все ще виходить  :cry1 Кілька днів тому мусила несподівано пізно повертатися додому, після 12 год. Мануал як на зло забула.. Раніше вночі жодного разу їхати не доводилося. Ну що, трохи покляцала навздогад перемикачами.. якщо з габаритами все було ясно, то з ближнім-дальнім не дуже. Запитала поради у дуже досвіченого водія. Так він мені авторитетно заявив, що між ближній - це дальній. І ще й накричав на мене, як це я так їжджу, що не вмію користуватися світлом...
Ну, не потрібно мені вночі нікуди їздити. Знаючи цей свій пробіл, я взагалі збиралася їхати дуже короткою польовою дорогою на 1 передачі. Там однаково бачиш ти, куди їдеш чи ні. Результат незмінний, але на 30 км. коротше. Однак не вдалося: причепилася родичка - підвези її в місто, підвези. Так ми й поїхала на одних габаритах та протитуманках. Це був жах, нічогісьнько не видно, навіть два метра попереду. При чому, я їду і усвідомлюю, що зробила щось неправильно з тим світлом, а вдіяти нічого не можу. Ще й зустрічні машини моргають мені, думають, оце камікадзе їде..
Але, на щастя не трапилися ні перешкоди, ні даїшники. Одні коти шугали) В місті стало простіше - дороги освітлені. Приїхала я додому, зразу ж за мануал... Навіть досі страшно, як подумаю, що могло б трапитися. Краще було б заночувати там десь в полі під кущем, аніж отак їхати)))

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Ну я не знаю как там можно не разобраться, весь свет на одной ручке. Следующай поворот после габаритов - ближний/дальний включается, при дальнем загорается синий индикатор на приборке.

*

Оффлайн AlinenoK

  • 1035
  • 8888
  • АН 3344 ЕО
.. дякую))))))))

Але далеко не все ще виходить  :cry1 Кілька днів тому мусила несподівано пізно повертатися додому, після 12 год. Мануал як на зло забула.. Раніше вночі жодного разу їхати не доводилося. Ну що, трохи покляцала навздогад перемикачами.. якщо з габаритами все було ясно, то з ближнім-дальнім не дуже. Запитала поради у дуже досвіченого водія. Так він мені авторитетно заявив, що між ближній - це дальній. І ще й накричав на мене, як це я так їжджу, що не вмію користуватися світлом...
Ну, не потрібно мені вночі нікуди їздити. Знаючи цей свій пробіл, я взагалі збиралася їхати дуже короткою польовою дорогою на 1 передачі. Там однаково бачиш ти, куди їдеш чи ні. Результат незмінний, але на 30 км. коротше. Однак не вдалося: причепилася родичка - підвези її в місто, підвези. Так ми й поїхала на одних габаритах та протитуманках. ...

ну як це ж так!??! треба бути сміливішою! необхідно було все поклацати, подивитися! так багато вже проїздили, а навть світло увімкнути не змогли (((( я уявляю, як були злі інші водії, хто вас бачив, а також хто майже не бачив... (((

*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
Коли ми з дружиною купували Жужика, ніхто з нас не вмів користуватися іномаркою, до цього була Таврія. В дружини майже не було наїзду за кермом. Знаєте, що вона зробила першим? Виїхала на пустир і проклацала все.... Дійшло до того, що вона мені зателефонувала і сказала, що нам продали брак, світилася лише одна задня протитуманка...... :blush

Тому я вважаю, що мануал Вам не потрібен. Ви повинні виїхати 1 раз на пустир і проклацати все, а саме включили габарити, перевірили, як воно працює і так далі, тоді Ви не будете боятися, що щось зробили не так 

Як казав дідусь Ленін: учиться, учиться ещё раз учиться  :hai
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Фішка у тому, що дальній не має позначок, щоб включити його требе натиснути поворотнік вниз. Ось чому я його не знайшла.
Тепер я вже все добре поклацала)) І напочатку після купівлі авто клацала, але якщо цим ніколи не користуєшся, то ж швидко все забуваєш. З дворніками я теж з першого разу не попадаю - на одній ручці купа режимів переднього, задній+пісялки. Фіг запамятаєш. Користуватися довелося один раз - методом втика. Я коли бачу хмару, просто нікуди не їду) В моєму житті немає нічого такого, що я не могла б відкласти на потім до гарної погоди)) Наприклад вчора бачила форд, задавлений деревом, яке впало на нього під час грози...



*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
Есть старая поговорка :

Волка бояться, в лес не ходить   

Вы меньше себе отказывайте. Когда я купил свою первую машинку, Славутку, доверенность оформлялась на пл. Льва Толстого в обеденный перерыв. После оформления мне ключи отдали и сказали досвидания..... Мне то до работы ехать было не далеко, всего 1 км, но по Крещатику и в пробке. До работы я доехал мокрый. А потом около недели приезжал то на работу, то домой с мокрой спиной, чем заработал себе воспаление лёгких. Это я к чему (мысль ушла и не вернулась).....

А-а-а-а-а, вот, опыт приходит с практикой.....
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн sergheev

  • *
  • 306
  • 300
Есть старая поговорка :

Волка бояться, в лес не ходить   

Вы меньше себе отказывайте. Когда я купил свою первую машинку, Славутку, доверенность оформлялась на пл. Льва Толстого в обеденный перерыв. После оформления мне ключи отдали и сказали досвидания..... Мне то до работы ехать было не далеко, всего 1 км, но по Крещатику и в пробке. До работы я доехал мокрый. А потом около недели приезжал то на работу, то домой с мокрой спиной, чем заработал себе воспаление лёгких. Это я к чему (мысль ушла и не вернулась).....

А-а-а-а-а, вот, опыт приходит с практикой.....
А со мной жена пассажиром почти месяц на работу ездила по утрам для поддержки. Потом возвращалась домой на трамвае, а вечером снова приезжала...  :blush И такое бывает... Все когда-то не умели сидеть, ползать, ходить, говорить... и водить авто. :123