Здравствуйте, Гость

Вопрос к местным банкирам по кредитам(не авто)

  • 6 Ответов
  • 6379 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Liaxey

  • ***
  • 290
  • 22
  • теперь Шнивавод
Интересуют кредиты на частное стройтельство или под залог земли:
какие банки дают, какие условия? Может кто знает, стоит ли еще ждать понижения процентных ставок в общем по кредитам или нет?

*

Оффлайн HOPE

  • ***
  • 187
  • 57
Вопросик! И что прояснилось с кредитом?

*

Kalin

Цитата: "Liaxey"
Интересуют кредиты на частное стройтельство или под залог земли:
какие банки дают, какие условия? Может кто знает, стоит ли еще ждать понижения процентных ставок в общем по кредитам или нет?


Я точно не знаю, но мне рассказывали, что не плохо кредитует "споживчий кредит" Укрсоцбанк. Там было, вроде 13,5% годовых.
Моя знакомая брала кредит под ремонт квартиры в Укрсоцбанке. Самое важное, что они не контролируют целевое назначение кредита, как другие банки, т.е. постоянно предоставлять чеки и т.д.

*

Оффлайн Liaxey

  • ***
  • 290
  • 22
  • теперь Шнивавод
Цитата: "HOPE"
Вопросик! И что прояснилось с кредитом?

 Ставки практически не уменишились, чтоб кредитоваться под залог земли, нужно кучу всяких справок по земле собрать. Т.е. очень много гемороя и всяких дополнительных издержек, я нашел выход для себя взять в долг у знакомых под проценты.

*

Оффлайн HOPE

  • ***
  • 187
  • 57
Хорошие знакомые. :2  А я подумываю под залог квартиры. Но не знаю стоит ли это делать.

*

Оффлайн Liaxey

  • ***
  • 290
  • 22
  • теперь Шнивавод
Цитата: "HOPE"
Хорошие знакомые. :2  А я подумываю под залог квартиры. Но не знаю стоит ли это делать.

 Под залог квартиры проще взять кредит.

*

Оффлайн lelka

  • *
  • 4
  • 5
Если есть вопросы по кредитованию (под залог квартиры, на покупку, на строительство дома, на покупку земли), обращайтесь.
Работаем на рынке 2 года, знаем все условия и ставки по Украине. Поможем.
Кстати, собираюсь покупать Матизик.

Компанія "Кредитна Консультація"

Кваліфікована консультація
наших співробітників допоможе Вам :

   Порівняти пропозиції різних банків на ринку кредитних послуг та обрати найвигідніші умови для Вас.
   Вам не знадобиться витрачати власний час на поїздки до банку – ми візьмемо на себе всі переговори і завжди будемо на Вашому боці.
   Ми забезпечимо повний збір та супровід документів на кредитний комітет обраного Вами банку.
   Якщо Вам відмовили в якомусь банку – це не привід для розчарування! Ми знайдемо кращі умови. кредитування, які повністю Вас будуть задовольняти.

Послуги для підприємців – допомога  з питань:

   Кредитування на розвиток бізнесу  – якщо у Вас є бізнес-ідея та не вистачає фінансових ресурсів для її реалізації – наші консультанти допоможуть Вам знайти джерело фінансування та втілити Ваш проект у життя.
   Кредитування на придбання комерційної нерухомості та обладнання.
   Кредитування на придбання транспортних засобів
   Кредитування під заставу майна.
   «Кредит без застави» на споживчі цілі (ремонт квартири, купівля побутової техніки, тощо) на суму до 10 000 дол.США у еквіваленті.
   Рефінансування діючих кредитних угод – з ціллю зменшення діючої відсоткової  ставки, збільшення суми фінансування та подовження строку діючих кредитних угод.

Послуги для фізичних осіб – допомога з питань:

   Кредитування для придбання нерухомості на первинному чи вторинному ринку.
   Кредитування для придбання земельної ділянки та будівництва заміських садиб.
   Кредитування для придбання автомобілів під заставу об’єкта кредитування.
   Кредитування на поточні потреби під заставу нерухомого майна (земельної ділянки, тощо).
   Кредитування на поточні потреби – будівництво, ремонт, купівля меблів, обладнання тощо – без застави нерухомого майна.

Для отримання консультації фахівців, звертайтесь:
 02033 м.Київ, вул. Васильківська 34, 
Бізнес центр „ТПЦ”, оф. 222 В,
тел./факс 495-28-93, 492-86-59,
e-mail: creditconsult@svitonline.com
ссылки доступны зарегистрированным пользователям