Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168118 Просмотров

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн ueme

  • **
  • 83
  • 50
  • Matiz-club.com
У меня около месяца было сложено заднее сиденье,когда вернул в "пассажирский" вид в нижних углах на спинке остались "вмятины" теперь не знаю расправятся они или нет.Так что смотрите...

*

Оффлайн digital

  • *****
  • 623
  • 103
  • Ravon R2 2017
У меня около месяца было сложено заднее сиденье,когда вернул в "пассажирский" вид в нижних углах на спинке остались "вмятины" теперь не знаю расправятся они или нет.Так что смотрите...
А из-за чего они появились, как считаете?

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
У меня около месяца было сложено заднее сиденье,когда вернул в "пассажирский" вид в нижних углах на спинке остались "вмятины" теперь не знаю расправятся они или нет.Так что смотрите...
Може вони там і є, але чохли з міцної гобеленової тканини, то й візуально не видно. Але добре, що зауважили, піду в гараж подивлюся і відпишуся. Уявляю, які вже в мене вмятини, якщо по 6 міс. зі складеними сидіннями їжджу і ще й навантажую так їх  :shok

*

Оффлайн ueme

  • **
  • 83
  • 50
  • Matiz-club.com
А из-за чего они появились, как считаете?
Углы спинки упираются в колесные арки длительное время,ну и собственно в таком смятом положении и остаются после поднятия спинки.Надеюсь они розправяться со временем,а то не очень красиво выглядит это дело.

*

Оффлайн kukharenko

  • ****
  • 464
  • 500
  • Matiz-club.com + Aveo.com.ua

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Углы спинки упираются в колесные арки длительное время,ну и собственно в таком смятом положении и остаются после поднятия спинки.

Підняла спинку подивилася - жодного натяку на вмятини. Спинка в колесні арки практично не впирається, вона якби лежить на них трішки, але там тиску немає по крайніх углах, не кладу ніколи нічого і слідів немає. Може ви якось навантажували ту зону? Бо не може ж бути в однакових машинах різна конфігурація..

*

Оффлайн ueme

  • **
  • 83
  • 50
  • Matiz-club.com
Підняла спинку подивилася - жодного натяку на вмятини. Спинка в колесні арки практично не впирається, вона якби лежить на них трішки, але там тиску немає по крайніх углах, не кладу ніколи нічого і слідів немає. Може ви якось навантажували ту зону? Бо не може ж бути в однакових машинах різна конфігурація..
Тяжелого не ложил.Я думаю матизки узбеками собраны могут быть не идентично))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Беру свої слова назад, мила машину, заглянула під чохли. Дійсно, там по боках загнулися такі вуха, у мене вони аж спресувалися той поролон від тривалого згинання, тому під чохлами я їх не помітила. Тобто, проблема є. Але мені не дошкуляє, бо ж під чохлами нічого не видно.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Матіз безпроблемно від’їздив 5 літній сезон і був сьогодні законсервований на зиму.
Пробіг загальний 18008 км, з них цього літа 2833 км., з’їжено 166 літрів бензину на 2656 грн. Загальні витрати 4812 грн. – окрім бензину – це ТО, страховка і ДТП – шини, які я порвала налетівши на бордюр.
Середня витрата палива близько 6 літрів на 100 км. – мало їздили по трасі, в основному по місту і возили багато вантажів – будівельних матеріалів плюс цей же бензин йшов на бензопилку, тому точної витрати я не знаю, може й менше 6 літрів.
 Я навіть офісного стола умудрилася в матіза запхати і привезти з Києва. Всі були в шоці, коли побачили, що він туди вмістився.

Після кількох морозних ночей (у нас було мінус 10) я помітила, що машин став трохи гірше заводитися зранку. Але потім вже по місту заводився добре. Це свічки чи АКБ? Акум досі не знав, що таке морози в принципі, але тут довелося познайомитися, оскільки ремонт потрібно було завершити без варіантів. Літні шини нічим мені не дошкуляли в мороз, адже опадів не було. Дійсно, довший гальмівний шлях – просто намагалася гальмувати завчасно.
До речі, була свідком аварії, в якій перебилося 15 машин під Києвом на Житомирській трасі перед світлофором – оце справжнє жахіття. Потім в новинах говорили, що вони були перевзуті...
Нехай наших матізів таке оминає, всім вдало перезимувати)))

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Очень хороший расход, прямо мечта. У меня по городу меньше 7.5 редко.

*

Оффлайн ueme

  • **
  • 83
  • 50
  • Matiz-club.com
У меня летом расход был 6-6,1 стабильно,сейчас вроде бы больше стал.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Так я їжджу в основному, як пенсіонерка - педаллю газу та гальмами не користуюся  :hai
Дуже рідко хочеться поганяти, попідрізати, але буває.
До речі помітила - все таки витрата палива трішки зросла після заміни задніх шин на 175/55 Чому?


*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
ссылки доступны зарегистрированным пользователям

Дуже цікаво, дякую. Шкода, що я зараз точно не памятаю, які мені там поставили шини і які були до того, єдине, що памятаю 70, напевне 155/70 і що зад машини трохи піднявся. Це загалом проблема матіза, носом ледь не риє, а зад торчить, а з цими шинами ззаду стало ще більше..
Але вони мені більше подобаються, ніж заводські, зовсім низенькі, коли взагалі буду міняти, то візьму такі якісь трохи більші

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Тут знайшла, що серед нестандартних обирають між 155/70 та  165/65 R13