Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168109 Просмотров

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
То вони заздрять :)

Може бути, бо найбільшу небайдужість до матіза проявляють власники ВАЗів  :83

Не затягуйте дуже з другим ТО, 2 роки для масла - то вже забагато.
А що воно псується з часом?

*

Оффлайн LEXANCHIK

  • *
  • 2084
  • 2013
Масло нужно менять хотя бы раз в год...... А по регламенту так вообще 2 раза в год.....

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ну так, якщо машина так мало використовується як у мене (в середньому 3 тис. км. за літо), воно ж не відпрацьовується це масло. Вірно?
Чи просто від того, що стоїть в двигуні також псується?

*

Оффлайн DmVas

  • ****
  • 364
  • 112
  • 0,8 Lowcost 2008 г. зелененький
Окиснюється, втрачає деякі захисні властивості. Не дуже критично, особливо якщо з двигуна  не витискують все, на що він здатен, але краще по два роки на одному маслі не їздити. Головне, щоб воно там було, на щуп подекуди поглядати.

*

Оффлайн шм

  • ***
  • 4384
  • 9479
Хотя странно, масло в канистре может спокойно стоять 5 лет (по сроку годности) и не портиться
А в двигателе неработающего автомобиля не больше 6 месяцев. Как по мне - просто маркетинговый развод.


*

Оффлайн Alexshk

  • ****
  • 561
  • 49
  • captiva-club.org.ua
Хотя странно, масло в канистре может спокойно стоять 5 лет (по сроку годности) и не портитьсяА в двигателе неработающего автомобиля не больше 6 месяцев. Как по мне - просто маркетинговый развод.
стоять может, только если ЗАПЕЧАТаНО вакуумом, если открыли канистру- не больше года, уже не помню где, но даже на канистре какого-то производителя читал такое... :123

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Хотя странно, масло в канистре может спокойно стоять 5 лет (по сроку годности) и не портиться
А в двигателе неработающего автомобиля не больше 6 месяцев. Как по мне - просто маркетинговый развод.

Власне, мені теж так здавалося... але оскільки
стоять может, только если ЗАПЕЧАТаНО вакуумом, если открыли канистру- не больше года, уже не помню где, но даже на канистре какого-то производителя читал такое... :123
певно вже пора вибиратися на ТО  :nyam
стоять может, только если ЗАПЕЧАТаНО вакуумом, если открыли канистру- не больше года, уже не помню где, но даже на канистре какого-то производителя читал такое... :123
Це я регулярно перевіряю. Бо якось побачила під машиною, іншою щоправда, калюжку з масла  :boof


*

Оффлайн шм

  • ***
  • 4384
  • 9479
Чтобы было лучше, машинка должна регулярно ездить и менять масло через 10 тыщ. км.

У меня за год получается примерно 20 000, по идее и меняешь раз в 6 месяцев и за 10 000 пробега

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
сколько там того масла... 3 литра) поменяйте и будете спокойны.
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Чтобы было лучше, машинка должна регулярно ездить и менять масло через 10 тыщ. км.
У меня за год получается примерно 20 000, по идее и меняешь раз в 6 месяцев и за 10 000 пробега

Але ж це спірне, якщо не хибне твердження. Поміркуймо логічно, скільки ресурс двигуна в матіза - 200 тис.? Значить, за 10 років ви його увесь виїздите. Логічно?
Матіз мені настільки подобається, що я в будь-якому випадку його залишу - так, для колекції і там перше авто, сантименти всілякі, навіть після того, як куплю інше. Подумаєш, місця того займає  - всього 3,5Х2 метри гаража. Тому мені цікаво, щоб він у гарному стані був подовше. От буде мені 80 років, витягну я свій раритетний матіз і буду їхати, як зараз їздять бабки-діди на старезних горбатих або победах. Прикольно ж)))
Але я взагалі не економлю ресурс, прото більше й не виходить їздити. Раз у тиждень у місто, вряди-годи на природу і раз-два у місяць в Київ - більше ніяк не набирається кілометражу.

*

Оффлайн шм

  • ***
  • 4384
  • 9479
Значить, за 10 років ви його увесь виїздите. Логічно?

Я его уже выездыв.
Продал и кто сейчас дальше выезжае не знаю.

когда вам будет 80, матиз уже сгниет давно.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
когда вам будет 80, матиз уже сгниет давно.
Спробую перевірити, наскільки гарно він може зберегтися при хороших умовах)

*

Оффлайн Муравей

  • *
  • 2341
  • 115
  • АА 5921 ІО
я тоже думал что оставлю свою первую машину как память- запорожец ЗАЗ 968М- в итоге сдал на металолом
Имеется скидочная карточка в магазин "БАЗА АВТОЗВУКА"

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
я тоже думал что оставлю свою первую машину как память- запорожец ЗАЗ 968М- в итоге сдал на металолом
Класний машин. А чому ви його так?

*

Оффлайн Муравей

  • *
  • 2341
  • 115
  • АА 5921 ІО
я на нем вехал в лесу в дерево на скорости, снес забор под домом, прогнил с легка так что правое крепление рычага упиралось пассажиру заднему в ж_пу, на нем страшно ездить было очень вот и здал на металолм, у всего есть свой срок
Имеется скидочная карточка в магазин "БАЗА АВТОЗВУКА"