Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168121 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн SchranZnbasser

  • ***
  • 336
  • 147
  • Matiz-club.com
это значит в душе не водитель...я, лично, за рулем два года всего(чуть больше), но сразу же начал много ездить по работе(около 1000 в неделю), мне все говорили,что я так за пару месяцев устану и мне надоест ездить,но даже после работы(и летом!!!) я обожаю покататься на машине)) жаль, люблю еще после работы пиво попить(особенно летом!!!) но это не совместимо,поэтому пиво только по выходным,а все будние у меня проходят за рулем с утра и до самого сна)))

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
Цікаво, а звідки у автомобілістів береться така нетерпимість до громадського транспорту?? Причому ж практично у всіх..

Я собі виходжу з дому, стрибаю в метро, плачу за це всього 2 грн., вагон напівпорожній, вмощуюся і мені голова не болить тим авто - не потрібно побоюватися чи не черкну я когось і хтось мене, думати про час пробки і парковку, а потім згадувати те, де я його могла залишити і повертатися... ну, і в такому ж дусі..
Чесно кажучи, я вповні оцінила переваги громадського транспорту тільки в процесі володіння авто.
Похоже, что Вы не с Земли, ну, не с Украины – точно.
 
Нет у вас там романтики – постоять пол часика на остановке, пытаясь влезть в переполненный транспорт утром (лучшая температура для стояния -25), вечерком заскочить в магазин и прикупив две торбочки килограмм по 5,  с ними штурмовать грязную вонючую маршрутку (оптимальное время – 18.00, температура за бортом -  +35).
Потом, легкая пробежка по свежему воздуху до дома. Очень разнообразят жизнь поездки за детьми (внуками).

Конечно, сел в эту машину, включил кондишку – и скучаешь в пробке, жуть. :tease

*

Оффлайн Ladyshka

  • **
  • 76
  • 1
  • Прекрасно если Вам с утра воскликнуть хочется УРА!
 
Согласна с Baked milk ! Альма Вы точно не с Украины!!! где это свободные вагоны? и маршрутки? я в пятницу утром пока доехала без машинки на работу замерзла так ,что первой фразой когда зашла в офис был вопрос : "коньяк и кофе у нас есть?" :meeting

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Baked milk, Ladyshka - от уже насмішили!!! А де ж я живу? В Києві.
Про вонючі маршрутки - дуже влучно)) Матіз порівняно з ними - просто лексус  :lovehover Але мені потрібне тільки метро, часів пік уникаю. От сьогодні поверталася з роботи, зайшла в 16.30 на Хрещатику - купа вільних місць.

SchranZnbasser, я дуже люблю їздити на авто, просто балдію. І мені все одно куди їхати і з якого приводу. Я від цього отримую шалене задоволення. Тому, так як і ви змушена цілу весну-літо-осінь відмовляти собі - в моєму випадку в коктейлях, які містять алкоголь. Сухий закон, бо в будь-який момент обовязково заманеться кудись їхати. Але задоволення і робота (поїздка на роботу на авто) якось у мене не суміщаються, одне виключає інше..

Але навіть не знаю, чи купувала б я автомобіль виходячи з реальних потреб, якби мені так не припав до душі чудернацький матіз своєю нестрандартною зовнішністю  :yes

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
На мой взгляд, у вас небольшой опыт вождения и поэтому вам не сильно нравится использовать матиз как средство передвижения. Знаю по себе, что когда плохо ездишь, правильнее сказать неуверенно или, допустим, не знаешь город, то очень выматывает езда за рулём. Всё время нервничаешь, пытаешься быть максимально внимательным. Я просто бесился поначалу, когда глох, из-за того что плохо трогался :rolf даже на новой машине неделю ужасно ездил, пока не привык.
В вашем случае, отлично покататься на выходных, в своё удовольствие никуда не спеша.
А для повседневной езды для девушки нужна машинка с автоматом, чтобы хоть не отвлекаться на передачи и т.д.
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Чем повседневная езда девушки отличается от повседневной езды мужчины? Девушка точно так же привыкает переключать передачи на уровне автоматизма.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Упс, Владислав, боюся, що це хибна версія, адже мій досвід водіння вже 2 роки, наїздила 8 тис. А скільки має бути по вашому, щоб не вважалося, що "плохо ездишь"?

Вже давно не почуваю себе невпевнено і не нервую за кермом, як перші кілька місяців. Це пройдений етап. І в попередніх постах я писала, що отримую надзвичайне задоволення від водіння. Просто живучи в 2 містах протягом року я маю можливість порівняти особливості експлуатації. Якщо в заміській місцевості, районному/обласному центрі авто - це вигідно, доцільно, зручно і з задоволенням, то в мегаполісі - якраз навпаки.

Ризики і незручності значно переважають вигоди від авто. Я за 40 хв. долаю 30 км. відстані до моєї роботи (проїдьтеся зранку проспектом Перемоги до Хрещатика, скільки це часу займе, враховуючи затори?), і не плачу 20 грн/год за парковку.

Кілька разів їздила на матізі, зареклася. Типова ситуація: дорога на роботу зайняла 1 год. 15 хв і ще там 30 хв. на пошуки парковки.. і в такому ж дусі. І це ви називаєте зручним?
Щодо автомату - то, справді, з ним напевне було б зручніше в таких заторах стояти. Але я не маю стільки часу, щоб витрачати його на добирання до роботи..

*

Оффлайн SchranZnbasser

  • ***
  • 336
  • 147
  • Matiz-club.com
ну, годы стажа-это вообще нчего не значит,имхо
я почувствовал себя "обычно" за рулем ...ну,наверное после 20т.км. до того все равно был какойто дискомфорт(ну правда я первые 30 проехал на копейке и убидой девятке)))
сам то я с Винницы,представил себе дорогу в центре Киева...ну да,я б тоже долго терялся,думаю тоже б без надобности не ездил в центр на машине,а по другим делам-так легко,хотя не знаю,не проверял))

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
Упс, Владислав, боюся, що це хибна версія, адже мій досвід водіння вже 2 роки, наїздила 8 тис. А скільки має бути по вашому, щоб не вважалося, що "плохо ездишь"?

Вже давно не почуваю себе невпевнено і не нервую за кермом, як перші кілька місяців. Це пройдений етап. І в попередніх постах я писала, що отримую надзвичайне задоволення від водіння. Просто живучи в 2 містах протягом року я маю можливість порівняти особливості експлуатації. Якщо в заміській місцевості, районному/обласному центрі авто - це вигідно, доцільно, зручно і з задоволенням, то в мегаполісі - якраз навпаки.

Ризики і незручності значно переважають вигоди від авто. Я за 40 хв. долаю 30 км. відстані до моєї роботи (проїдьтеся зранку проспектом Перемоги до Хрещатика, скільки це часу займе, враховуючи затори?), і не плачу 20 грн/год за парковку.

Кілька разів їздила на матізі, зареклася. Типова ситуація: дорога на роботу зайняла 1 год. 15 хв і ще там 30 хв. на пошуки парковки.. і в такому ж дусі. І це ви називаєте зручним?
Щодо автомату - то, справді, з ним напевне було б зручніше в таких заторах стояти. Але я не маю стільки часу, щоб витрачати його на добирання до роботи..
ну я значит я не прав)
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
ну я значит я не прав)

Насправді, всі праві, просто у кожного свій досвід і свої життєві обставини і виходячи з них люди оцінюють все. Скажімо, якби моя родина не жила в іншому місті, а зі мною - там завжди треба когось кудись везти, якби в магазин мені доводилося ходити не за одним йогуртом-сирком і т.д., то матіз їздив би взимку як миленький.

Машина була куплена, щоб возити барахло за місто/в місто, їздити на природу, на великі закупи.
А взагалі в Києві катастрофічна ситуація з автомобілями і без мого матіза. Ніде ж в центральних районах протовпитися не можна через припарковані на тротуарах автомобілі. Це жах якийсь, постіно доводиться поміж ними петляти..

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
ну, годы стажа-это вообще нчего не значит,имхо
я почувствовал себя "обычно" за рулем ...ну,наверное после 20т.км. до того все равно был какойто дискомфорт(ну правда я первые 30 проехал на копейке и убидой девятке)))

20 тис. у мене буде, за попередніми прогнозами десь через 4 роки, враховуючи, що я за літо проїжджаю 3-4 тис.)))

сам то я с Винницы,представил себе дорогу в центре Киева...ну да,я б тоже долго терялся,думаю тоже б без надобности не ездил в центр на машине,а по другим делам-так легко,хотя не знаю,не проверял))
Було в мене таке..
..хоча проїхалася з подругою, в неї автомат, і зрозуміла, що в Києві практикуються і відносно безпечні стилі водіння. Вона практично ніколи не перестроюється, а там де, це конче необхідно ледь не повністю зупиняється, щоб переконатися, що в сусідньому ряду нікого немає і в мертвій зоні немає і лише тоді повертає кермо. Я б там вже 200 разів з ряду в ряд..

*

Оффлайн Ladyshka

  • **
  • 76
  • 1
  • Прекрасно если Вам с утра воскликнуть хочется УРА!
Альма, я уже по Киеву  за 4,5 месяца наездила почти 9 тысяч, :83 ну если честно то 8, потому что тысяча это круиз Киев-Львов-Киев, в  который мы с мужем ездили на Рождество. Ездили специально на Матизе чтобы посмотреть расход, средний расход за поезку  получился  4,3 литра :yahoo Осталась очень довольна и машинкой и поезкой.... Для меня машинка  (может и смешно) но друг а не средство передвижения...

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ladyshka, я також задоволена своїм матізкою, тільки витрати пального в мене більші - просто з часом починаєш їздити агресивніше))
Міжміські подорожі, справді, гарно тримає за умови хорошої дороги. Єдине, чого мені бракує - круїз контролю..
Але що мене зараз у Києві жахає - величезні ями на дорогах (подумки ще один пунктик проти зимової експлуатації), я б в таких ямах без коліс лишалася б(((

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Привіт колегам-власникам матізків)))
Давно я не згадувала про цей бортовик - ремонти, переїзди, в яких матіз активно використовується, а інтернет ні((
Матізка мене продовжує радувати вже 3 літній сезон, жодних нарікань - тьху, тьху. Розконсервувався без проблем і  зайвих витрат. На друге ТО поки що не вибралися, на одометрі 8200 км., останнє нульове ТО проходили в серпні 2010 при 2000 км.

Я вже більш-менш добре їжджу і наповну використовую габарити матіза при маневруванні в місті і паркуванні)) Такий класний машин.. Думала купувати кросовера - подобається нісан джук, але потім зрозуміла, що не готова ще відмовлятися від такого відданої маленької машинки як матіз і вирішила - краще я за ті гроші, за які думала міняти машину, зроблю ремонт в квартирі)
Задрали дядьки на парковках будівельних гіпермаркетів. Якщо в Києві лише зацікавлено поглядають, як мій майстер грузить в матіз шпаклівку, пісок, декоративний камінь і т.д, то в моєму рідному Житомирі я наслухалася вже багатьох коментарів. Тим не менше всі будівельні матеріали вожу матізом, склавши задні сидіння, за винятком профілів та гіпсокартону.  А вони кажуть, що це блоха, а не машина  :tease

*

Оффлайн DmVas

  • ****
  • 364
  • 112
  • 0,8 Lowcost 2008 г. зелененький
То вони заздрять :)

Не затягуйте дуже з другим ТО, 2 роки для масла - то вже забагато.