Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168136 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
А буває й навпаки. Наприклад, центральна площа міста - вїздів і виїздів з неї в різні боки не рахувала, але точно більше десятка. Круговий рух, діє правило перешкоди справа. Незнайомі з ситуацією автомобілісти, не зорієнтувавшись, часто не пропускають автомобілі, які виїздять справа в тому числі з дворів. Вони не можуть збагнути логіку такої організацію руху і лають всіх і вся. Аварії там ледь не кожен тиждень. Намагаюся такі місця оминати.

В Украине полно городов, где движение на тех или иных участках организовано настолько паскудно, что "без ста грамм не разберешься". Увы, такое не редкость и нужно просто выучить как двигаться на данном конкретном перекрестке.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Це точно  :014.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Вчора у свій ювілейний день народження ледь не попала у ДТП((
Очевидно, я виїхала з другорядної не пропустивши автомобілі по головній. Так по-ідіотськи, що досі соромно  :sorry
В Житомирі рух організовано так, що з найбільших масивів міста (Крошня, Богунія, Польова) по основних вулицях рух радіально сходиться до двох центральних площ, розташованих поруч. Ну не може бути такий маршрут другорядним порівняно з якоюсь заниканою вуличкою!

Але хитромудрий обїзд ремонту дороги по бічних вуличках з  Богунії таким виявився. Всі машини гуськом валять під 60 по такому обїзду, не знижуючи швидкості без жодних перешкод. Я за ними, інакше думаю, загублю дорогу до центру (райончику того взагалі не знаю). І от раптом після виїзду на чергову вуличку за мною заверещали гальма, аж вуха позакладало і білий автомобіль, здається рено, став як укопаний. Від такого гальмування його огорнула хмара пилу  :shok

Я розумію, що це моя вина (або там був світлофор, або знак дати дорогу), притискаюся до обочини і зупиняюся. Що там той водій мені кричав, навіть уявити не намагаюся - скло він не опустив. Так само він не чув моїх вибачень. Але як же мені було соромно, що я так їхала наосліп по незнайомих вулицях, знаючи, що більша половина знаків дати дорогу, та й добра чверть світлофорів в місті невидимки - повністю позаростали кущами й деревами. І нікого це не хвилює.

Отакі пироги. Це просто щастя, що водій рено встиг так оперативно загальмувати і при цьому його ніхто не копнув в зад  :tease

*

Оффлайн Строгий БАТЬКА

  • *
  • 2424
  • 65535
  • Харьков, очень ЗЛОЙ админ
Ну значит с прошедшим днем рождением тебя  :123

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую  :frends

*

ing

Що там той водій мені кричав, навіть уявити не намагаюся - скло він не опустив. Так само він не чув моїх вибачень.
спробуй на перший час неклеїти налейку "У" ззаду і спереду (якщо такої немеє.) І взагалі не звертай увагу на викрики з інших машин, кожний з нас колись вчився і порушував, головне не створювати ДТП.

P.S. от якби ти їхала на чорному джипі з тонованими в 0 вікнами, думаю ніхто не б наважився навіть бібікнути - так що звикай, не любить у нас народ маленьких машин, а жінок за кермом тим більше :perd

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
спробуй на перший час неклеїти налейку "У" ззаду і спереду (якщо такої немеє.) І взагалі не звертай увагу на викрики з інших машин, кожний з нас колись вчився і порушував, головне не створювати ДТП.

P.S. от якби ти їхала на чорному джипі з тонованими в 0 вікнами, думаю ніхто не б наважився навіть бібікнути - так що звикай, не любить у нас народ маленьких машин, а жінок за кермом тим більше :perd

Є наклейка, я вже її знімати збиралася, наїздивши 5 тис. Тепер розумію - однозначно - це ще рано робити. Вона мені дуже допомагає, слугує виправданням таких помилок, як оця  :sorry Я ж за кермом вряди-годи і ніколи не матиму досвіду водіїв, які їздять щодня. І з цим нічого не вдієш.

*

Оффлайн LEXANCHIK

  • *
  • 2084
  • 2013
спробуй на перший час неклеїти налейку "У" ззаду і спереду (якщо такої немеє.) І взагалі не звертай увагу на викрики з інших машин, кожний з нас колись вчився і порушував, головне не створювати ДТП.

P.S. от якби ти їхала на чорному джипі з тонованими в 0 вікнами, думаю ніхто не б наважився навіть бібікнути - так що звикай, не любить у нас народ маленьких машин, а жінок за кермом тим більше :perd
А вот это вы не правы! Я бы не то что бы бибикнул а догнал бы, остановил и морду набил!!!! Если бы сразу не извинились бы!!!!! Ведь это все эмоции, иногда люди так делают и даже не соображают что нарушили и кому то помешали и что изза них тебе приходиться оттармаживаться.... Вот это как раз самое печальное! Вы Альма молодец, поняли чем это могло закончиться, остановились и извинились....

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
А вот это вы не правы! Я бы не то что бы бибикнул а догнал бы, остановил и морду набил!!!! Если бы сразу не извинились бы!!!!! Ведь это все эмоции, иногда люди так делают и даже не соображают что нарушили и кому то помешали и что изза них тебе приходиться оттармаживаться.... Вот это как раз самое печальное! Вы Альма молодец, поняли чем это могло закончиться, остановились и извинились....

От власне! Інтуїтивно я зрозуміла, що це водій був саме у такому стані. А люди на "взводі" можуть що завгодно зробити  :shok Наприклад, обігнати і різко загальмувати..

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
А вот это вы не правы! Я бы не то что бы бибикнул а догнал бы, остановил и морду набил!!!! Если бы сразу не извинились бы!!!!! Ведь это все эмоции, иногда люди так делают и даже не соображают что нарушили и кому то помешали и что изза них тебе приходиться оттармаживаться.... Вот это как раз самое печальное! Вы Альма молодец, поняли чем это могло закончиться, остановились и извинились....
Относитесь к жизни проще (чрезмерные отрицательные эмоции, ВСЕГДА, возвращаются бумерангом). Кто никогда не делал в жизни глупостей и ошибок – пусть первый бросит в меня камень.

*

Оффлайн LEXANCHIK

  • *
  • 2084
  • 2013
Относитесь к жизни проще (чрезмерные отрицательные эмоции, ВСЕГДА, возвращаются бумерангом). Кто никогда не делал в жизни глупостей и ошибок – пусть первый бросит в меня камень.
Я миролюбивый водитель! Всегда уступаю по первому мигающиму свету поворотника! Просто ненавижу хамство на дороге, где все равны, будь то у тебя лексус или матиз или жигуль...

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Хамство і помилки - це різні речі!
Мені здається водії матізів навіть не можуть бути запідозрені у хамстві, враховуючи особливості цього автомобіля  :tease Інша справа водії великих авто. У них одразу складається хибне враження, що всі їм мають давати дорогу незалежно від знаків.

Нещодавній приклад, Т-перехрестя. Воно було звичайним, але одну сторону наглухо закрили, там рух заборонено. Але ж є автомобілі, яким начхати на правила. Тому обїжджаючи усіх перешкоди з закритого напрямку, з кущів виповзає інфініті. Виходить так, що це автомобіль рухається по лівій полосі як при лівосторонньому русі і мені назустріч. Я на перехресті виконую лівий поворот. Я б його звичайно пропустила, але я й гадки не мала, куди він має намір їхати. Зненацька інфініті різко рванув в праву полосу моєї дороги. Ну, обом нам довелося гальмувати і  мені вислуховувати казна-що.

Але тут я своєї вини не відчувала - спокійно порадила йому заспокоїтися і ознайомитися з ПДР. Бо виїздити з кущів на дорогу з покриттям - це означає виїздити з другорядної на головну  :yahoo

*

Оффлайн LEXANCHIK

  • *
  • 2084
  • 2013
Хамство і помилки - це різні речі!
Мені здається водії матізів навіть не можуть бути запідозрені у хамстві, враховуючи особливості цього автомобіля  :tease Інша справа водії великих авто. У них одразу складається хибне враження, що всі їм мають давати дорогу незалежно від знаків.

Нещодавній приклад, Т-перехрестя. Воно було звичайним, але одну сторону наглухо закрили, там рух заборонено. Але ж є автомобілі, яким начхати на правила. Тому обїжджаючи усіх перешкоди з закритого напрямку, з кущів виповзає інфініті. Виходить так, що це автомобіль рухається по лівій полосі як при лівосторонньому русі і мені назустріч. Я на перехресті виконую лівий поворот. Я б його звичайно пропустила, але я й гадки не мала, куди він має намір їхати. Зненацька інфініті різко рванув в праву полосу моєї дороги. Ну, обом нам довелося гальмувати і  мені вислуховувати казна-що.

Але тут я своєї вини не відчувала - спокійно порадила йому заспокоїтися і ознайомитися з ПДР. Бо виїздити з кущів на дорогу з покриттям - це означає виїздити з другорядної на головну  :yahoo
Умничка!  :jaza

*

Оффлайн Муравей

  • *
  • 2341
  • 115
  • АА 5921 ІО
я когда вижу нахальные рожи едущие по встречке, упираюсь им в морду и потихоньку подпираю, мой рекорд- Ленд Ровер 50-60 метров на выдубичах сдавал назад, пытаясь вклинится выворачивал в право, я его подпирал под нос и он сдавал назад, и так пока тянучка не закончилась )))
Имеется скидочная карточка в магазин "БАЗА АВТОЗВУКА"

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
Вот вам, ребята, делать нечего.:)