Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168133 Просмотров

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
у меня простояла ровно 3 месяца - завелась с полоборота, но клеммы аккумулятора я снимал

значить є надія, що й з моєю все буде гаразд  :yahoo

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Все сушу собі голову - їхати на ТО чи ні...
Що б ви зробили на моєму місці?

Нульове ТО пройдено в серпні 2010 на 2 тис., зараз на одометрі 4 тис.
Виходить, що узбеки знімуть мене з гарантії, якщо я не поїду на ТО навесні. Але з іншого боку, навіщо воно мені?

10 тис. я аби до осені наїздила..

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Поговорить с узбеками, объяснить ситуацию с пробегом, чтобы поставили штамп про ТО ничего не делая. А откажутся, так забить на гарантию. Ну или вылить новое масло в бочку с отработкой и т.д.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Поговорить с узбеками, объяснить ситуацию с пробегом, чтобы поставили штамп про ТО ничего не делая.

Цікава ідея  :yes

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Привіт усім!!!

Ну ось нарешті і ми розконсервувалися  :009 Раніше ніяк не було часу цим зайнятися. Бо для мене авто це розвага, на жаль, не дуже сумісна з роботою..  Кожного разу проходячи повз чужі матізи, аж серце щеміло, так я люблю цих малюків  :sorry

Виходить, що простояла матізка в гаражі 6,5 місяців. Так, видно знудилася, бідолаха, що не встигла я плюсову клему прикрутити до АКБ як вона сама відкрила замки дверей - спрацював центральний замок. Як таке може бути, не знаю, бо мінусова клема ще теліпалася у повітрі  :tease

Машина гарно збереглася, ржавчини ніде помічено не було, резинки дверей, дякуючи змазці в кращому стані, ніж тоді, коли авто купувалося. До речі, нещодавно була вражена, як швидко вміють ржавіти матізи. Поблизу паркується новенький золотистий матіз. Так за місяців 2 експлуатації у нього ті рейки з болтами, що видно ззаду зовсім поржавіли  :shok Ясна річ, що без антикору..


Всі мої фобії стосовно того, що забуду як їздити виявилися марними  :yes Таке враження, що не півроку, а лише тиждень не сиділа за кермом. Звичайно, заглохла один раз, але в тому місці я завжди глохну, забуваючи про горбок, який на одному зчепленні ніяк не переїхати..

Зараз починається інший геморой - потрібен талон техогляду. Нинішній до 18 травня. Взагалі-то Янукович начебто подав законопроект про скасування техогляду, але не факт, що мрія всіх автовласників здійсниться.. От цікаво, мене почнуть штрафувати за відсутність талону одразу 19 травня, чи як раніше з 1 липня?


*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
А на вашем талоне явно виден срок действия? На новых картонных пробиты дырки. На том что мне дали в 2008 при постановке на учёт даты действия не было вообще, только год.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Неа.. точніше, зверху дата була, але вигоріла на сонці так, що ніхто нічого не розбере. На внутрішній стороні є дата і плюс ззовні дірка на пятірці, тобто травень. З цього можна зробити висновок, що я маю час до кінця травня?

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Наверное. Лучше дырку заклеить и пробить другую, на 12 :)
И езда без ТО это не просто штраф, а штрафплощадка - типа на машине нельзя ездить, эвакуатор.

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
Наверное. Лучше дырку заклеить и пробить другую, на 12 :)
И езда без ТО это не просто штраф, а штрафплощадка - типа на машине нельзя ездить, эвакуатор.
кстати вариант с новой дыркой дельный)
а вообще, если не примут закон об отмене, то лучше пройти. любят гаишники его проверять, по крайней мере у меня :blush
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
И езда без ТО это не просто штраф, а штрафплощадка - типа на машине нельзя ездить, эвакуатор.

Нічого собі! От ідіоти. Якщо у мене несправне авто, я на ньому не їжджу.
А з діркою, справді, класна ідея, якщо не буду встигати цим зайнятися, обовязково скористаюся))

а вообще, если не примут закон об отмене, то лучше пройти. любят гаишники его проверять, по крайней мере у меня :blush

Дивно...
Через цей закон і сподівалася продинамити ТО, бо кажуть, що даішники матізів не люблять, рідко зупиняють. Принаймні, мене ще ні разу, тьху-тьху.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Нічого собі! От ідіоти. Якщо у мене несправне авто, я на ньому не їжджу.
А з діркою, справді, класна ідея, якщо не буду встигати цим зайнятися, обовязково скористаюся))

Заклеивайте, заклеивайте. Подобные действия классифицируются как подделка документов и наказуемы вполне реальным сроком. Оно вам надо?

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ну да, а коли ми купуємо техталон, а він виявляється не зовсім чистим, така ж сама ситуація..

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Ну да, а коли ми купуємо техталон, а він виявляється не зовсім чистим, така ж сама ситуація..

Что значит мы покупаем талон, а он не совсем чистый? Это как, запачкали?

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
действия классифицируются как подделка документов и наказуемы вполне реальным сроком.
Он прав.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Что значит мы покупаем талон, а он не совсем чистый?

Це коли прискорювач липу підігнав. Не знаю, чи з пластіковими це можливо, але з паперовими  інколи траплялося. І нічого нікому не кваліфікувалося, принаймні всі викручувалися..