Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168110 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую, Skizi, я ціную вашу підтримку)
Я часто стикаюся зі ставленням, підібним до того, яке висловлює Surge0n. Від глузливого запитання парковщика - а по чому зараз права до елементарної неповаги на дорозі. Сумно, але з цим доводиться жити. Я вчуся і, ясна річ, роблю помилки. Але звідки таке переконання, що жінки обовязково мають потрапляти у ДТП?

Я тепер не їжджу на швидкостях, на яких не дуже контролюю автомобіль, тим більше що стан доріг не тішить - замість 110-120, їду 90. Дуже радує витрата пального за такої швидкості на трасі.

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
110- 120))) на таких скоростях, матиз не контролируем на стоковой подвеске и колёсах, и если будет экстренная ситуация- очень сложно что-то сделать. У меня ничего не получилось на 80, как не обидно.
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Навіть і не здогадувалася, що бортові журнали мають розважати..

Таке питання наостанок виникло - даішники зупиняють матізи, якщо водій їде з запотівшими вікнами?? Якщо так, то що вони можуть висунути, за що і на скільки оштрафувати?

На днях зранку треба було їхати нагально в Київ, вийшла, а вся бібіка у льоду якомусь, причому шаром таким немаленьким. Я не придумала кращого способу її розморозити, аніж протерти вікна ганчіркою з гарячою водою. Бо у мене пічка на холостому ходу чомусь не працює, про обігрів заднього скла я забула, бо ніколи ним не користувалася, і взагалі часу було мало. В результаті - вікна так запотіли, що я перші 3 км. я їхала і практично взагалі нічого не бачила. Щось видно було тільки через верхню частину лобового скла. Реально страшно їхати так всліпу. Але якщо не їхати, то воно ні фіга не відпотіє саме по собі. Як на зло зразу засідка.. даішник так на мене косився, вже навіть підняв патика свого, щоб зупинити, але його хтось покликав і відволік. От, я думаю, скільки він мені штрафу міг впаяти?

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
110- 120))) на таких скоростях, матиз не контролируем на стоковой подвеске и колёсах, и если будет экстренная ситуация- очень сложно что-то сделать. У меня ничего не получилось на 80, как не обидно.

Як шкода.. співчуваю.. Vladizlav, а що у вас сталося??

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
Вообще, после того как ставите машину вечером, откройте двери, пускай проветриться, тогда зимой льда не будет внутри. Тёплой водой сверху, когда на улице мороз- нельзя, может от перепада краска отойти, а если на стекло плеснёте- лопнет. Включайте печку на максимум, обдув на стёкла и курите минут 5 :yes

Насчёт запотевания в пути- тоже спасает обдув, ну или кондишка у кого есть. Посмотрите на заслонку, может у вас стоит циркуляция по салону, того и запотевает.

Я не успел оттормозиться на такой скорости в ноль и не избежал аварии. А рулём дёргать- то это вообще стрёмно)
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
А почему не воспользовались кондиционером когда запотели? Должен был включиться, морозов ещё не было.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Можна було звичайно, але… річ у тому, що матіз з кондиціонером – конкретний тормоз, мені потрібно наново звикати до його реакції, таке враження - як на інше авто пересідаєш. А з цим можна попасти… влітку інша справа – їздиш увесь час з кондиціонером, звикаєш і не напрягає.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Не обязательно с ним ездить. Для отпотевания стёкол обычно достаточно минуты.

*

Оффлайн AlinenoK

  • 1035
  • 8888
  • АН 3344 ЕО
Не обязательно с ним ездить. Для отпотевания стёкол обычно достаточно минуты.

 :yes :yes :yes Точно! 40 сек на светофоре достаточно!

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Всім привіт!!
Невже нарешті зима скінчилася? І можна витягувати свою бібіку.
Останнім часом вона мені ледь не кожного дня снилася  :wub
Та й в дворі побільшало новеньких матізіків..

Трохи преживаю, що за 6 місяців забула як їздити  :cry1
Але найбільше хвилює не це. А як розконсервувати машинку правильно. Досвідчені власники матізів, скажіть, акуум міг повністю розрядитися за 6 міс. стояння в приміщенні? Клеми я змазала солідолом, як рекомендувалося.. Зразу їхати купувати зарядку, чи може заведе  :perd

І що ще ви б порадили перевірити/ в авто перш ніж виїздити? По виду збереглася наче нормально..


*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Может и заведёт, если до того заряжен был. Можно "прикурить" от другого аккумулятора в крайнем случае. При поездке зарядится.
Ну что проверить... Давление в шинах, уровни жидкостей (4 штуки). ВОзможно приржавели тормозные колодки  и первый раз трогаться будет с ударом.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую,
думаю, колодки не приржавіли, авто ж перекочували періодично..
а рідини це - гальмівна, масло, антифриз і..?

*

Оффлайн Вжик

  • *
  • 908
  • 1000
жидкость ГидроУсилителяРуля (при условии наличия такого)
Ни один баран не мечтает стать дубленкой

*

Оффлайн Alexbubuka

  • *
  • 405
  • 92
Трохи преживаю, що за 6 місяців забула як їздити  :cry1
у меня простояла ровно 3 месяца - завелась с полоборота, но клеммы аккумулятора я снимал
У меня имеется:
стеклышки зеркал левого и правого
тросик бензобака
рычажок бензобака
штатный фиксатор замка багажника

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
жидкость ГидроУсилителяРуля (при условии наличия такого)

от я ж і подумала, що оскільки він не у всіх матізів є, тому не входить до комплекту обовязкових