Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168127 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн kromvel

  • ***
  • 294
  • 1001
  • UZ-Daewoo Matiz II Best 1.0 MT
Ну чого ви так.. У мотьки дуже хороша динаміка, бо він легкий.
Странно, а я думал, что большую роль играет не просто вес авто, а удельная мощность на кг. веса.
Матиз Бест: 885 кг : 64 л.с = 13,8 кг веса приходиться на одну лошадкину силу.
Lancer Evo X: 1560 кг : 295 л.с. = 5,3 кг/л.с
Ferrari 458 Italia: 1380 кг : 570 л.с. = 2,4 кг/л.с
Corolla, 1,6: 1240 кг : 124 л.с. = 10 кг/л.с.
Лада Калина: 1080 кг : 97 л.с = 11,1 кг./л.с.

И вы исчо верите в феноменальные характеристики Матиза?  :014.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
 В общем верно, но тут надо учитывать ещё и зависимость мощности от оборотов. Турбина даёт прибавку в мощности только с определённых оборотов двигателя. Эти данные не значат что феррари на треке придёт в 2 раза быстрее лансера. Эксперимент в TopGear говорит об обратном.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Кromvel, я думаю, що пересічні власники матізів не шукають феноменальних характеристик..
Їх цікавлять набагато приземленіші речі. Наприклад, оці всі автівки, які ви характеризували, нізащо не влізли б київському дворі між стовпом ліхтаря і сходами, де зараз стоїть мій мотька.. А конкуренція за парковку під новобудовою така, що, ви не повірите, але сусідки навіть ввечері нікуди не їздять, щоб не рухати авто з місця паркування. Тільки мотьки залазять у такі дірки, де крім них ніхто стати не може - їм завжди є де припаркуватися.
Тому переконати мене, що у мене погана машина - все одно не вдасться))

Після 3 тис. для себе я виявила лише 2 суттєві недоліки. Це проходження ям на дорогах і напливів на великій швидкості. Все решта плюси. В інших автомобілів набагато більше мінусів, як не крути.

*

Оффлайн VIESSMANN

  • ***
  • 2781
  • 43595
  • Ссора – это разговор между мужем и женой. :-)
Странно, а я думал, что большую роль играет не просто вес авто, а удельная мощность на кг. веса.
Матиз Бест: 885 кг : 64 л.с = 13,8 кг веса приходиться на одну лошадкину силу.
Lancer Evo X: 1560 кг : 295 л.с. = 5,3 кг/л.с
Ferrari 458 Italia: 1380 кг : 570 л.с. = 2,4 кг/л.с
Corolla, 1,6: 1240 кг : 124 л.с. = 10 кг/л.с.
Лада Калина: 1080 кг : 97 л.с = 11,1 кг./л.с.

И вы исчо верите в феноменальные характеристики Матиза?  :014.
Гыыыы у меня 1350кг и 90л.с итого 15кг.
мотор 1.9 Turbo Disel Interculer
И шо вы хотите сказать шо я проиграю мотору 0.8?????????
Какая то неправильная щиталка.
В динамике не только лошади главное а и крутящий момент!
Тоесть все в купе.


Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Ковчег был сооружен любителем. Профессионалы построили "Титаник".

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Цікавить таке питання - сайти погоди пишуть, що на наступному тижні кілька ночей 0 градусів. Це що зранку мокрий асфальт буде вкритий льодяною кіркою і на літній резині виїздити не можна?? Я виїжджаю год. о 9 з дому.

А взагалі ви коли перевзуваєтеся?

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
я один раз ехал с горки по подмёрзшей брусчатке. Нажал на тормоза, а машина едет не особо сбавляя :tease Ну я не думаю, что утром корка ещё будет... Днём то плюсовая... вообще когда средняя температура воздуха +7, то пора переобуваться. Думаю, уже можно, теплее врятле станет. Я так понял, вы будете ставить новую резину, так вот, первую тысячу да и вообще не зимней надо без стружки на старте и резких тормозов. В плюсовую температуру она мягкая и стирается отлично :yes
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую, Vladizlav, корисна інформація)
А я, в тому то й річ, що цього зимового сезону ні перевзуватися не буду, ні їздити не буду. Я не дуже добре їжджу (досвід 4,5 міс - 3,5 тис. км). Думаю, що цього року походжу на уроки зимового водіння, і вже наступної зими спробую.
Але мені ще потрібно завершити низку справ на авто до 1 листопада і тому я побоююся чи не застане мене лід десь у іншому місті на літній резині((
А взагалі, якщо таке станеться (сніг там чи лід) - чи реально обережно проїхати 125 км по прямій без пригод?


*

Оффлайн sergheev

  • *
  • 306
  • 300
Альма, у вас самая веселая ветка!  :260

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
Радует меня эта тема)))
Всё будет гуд) я месяц ездил зимой по левой стороне с зимней, по правой- штатный континенталь. Если со скоростью не усердствовать, то проблем не возникнет :frends
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Радует меня эта тема)))
Всё будет гуд) я месяц ездил зимой по левой стороне с зимней, по правой- штатный континенталь. Если со скоростью не усердствовать, то проблем не возникнет :frends

О, я как-то видел матиз с разной резиной. Еще очень удивился. А оно вон как, оказывается.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Vladizlav, у вас принаймні одна сторона автомобіля поводилася адекватно на дорозі))

У мене дядько ніколи на зиму не перевзувається, але він дуже досвічений з 35 роками досвіду роботи водієм.

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
Vladizlav, у вас принаймні одна сторона автомобіля поводилася адекватно на дорозі))

У мене дядько ніколи на зиму не перевзувається, але він дуже досвічений з 35 роками досвіду роботи водієм.

ну можно вообще резину не одевать, экономить)))
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Альма, у вас самая веселая ветка!  :260

Дякую, звичайно))))))
Але те, що вас веселить - для мене вирішення цілком конкретних проблем-питань у процесі водіння/експлуатації мотьки.

До речі, вчора зі мною трапилася насправді весела ситуація. Їду, попереду пріора учбова, зі стаціонарним значком "У" на даху. На повороті вона якось незрозуміло стишила хід. Я подумала - всі учні дуплять, обганяю. Пріора за мною, їду виконую маневри. Згодом помітила, що і вона виконує, не відстає, при чому набагато краще ніж я! Одне, перехрестя, друге. Йошкін кот, думаю, оце житомирські учні їздять.
Чесно кажучи, засмутилася аж до сліз. Чому ж я навчилася за цілих 4 місяці їзди, якщо зараз учні початківці так суперськи їздять? Самооцінка за цих кілька км. впала до нуля.
Придивилася з цікавості до водія, а з водійського крісла пріори мені махає мій інструктор)))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Начиталася вже в неті про особливості їзди на літній резині взимку. Не хочу, якщо ще зима буде такою, як попередня. Але всі якось так невиразно пишуть, типу літня резина при низьких температурах дубіє. А при наскільки низьких? Це оті +7, які згадувалися? Тобто, якщо я виходжу і бачу на градусніку +6, це значить, що шини задубіли і вже їхати нікуди не варто?
А я завжди думала, що головна проблема зими - це лід та заноси..