Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168149 Просмотров

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Огромное спасибо!! исчерпывающая информация, боле, чем предостаточно (только стаж в годах по моему исчисляется, или я ошибаюсь...)...
простите, если что не так, С ПРОФИ больше не спорю!!!!!!!!

В годах от какого момента? От получения ВУ? Лично знаю не мало народу, у которых по несколько лет ВУ на полке лежало. Это стаж? Или те, кто в год тысяч пять проезжают - это стаж?

*

Оффлайн Вжик

  • *
  • 908
  • 1000
Давайте не будем больше флудить :yes!!!!!!!! а то нас дисквалифицируют  :not..........
Ни один баран не мечтает стать дубленкой

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Давайте не будем больше флудить :yes!!!!!!!! а то нас дисквалифицируют  :not..........

Согласен, намусорили :) Ни гвоздя, ни жезла! ;)

*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
Был разговор не по сути...... Я не согласен с таким утверждением..... Я проехал тысяч 80 за рулём, но не попал ни в одно ДТП И что? Я чота не помню, чтобы чонить отмачивал.... но стараюсь смотреть по кругу....
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ого)))
Я, як людина, що проїхала всього 3 тис.,обдряпала переднього бампера і мала вже ДТП, взагалі не маю права 5 коп. вставляти.
Але скажу. Я дуже вдячна тим водіям, які моніторять ситуацію навколо, коли я цього з якихось причин не роблю (інтенсивний рух, пробка, втома, відволікаючі фактори)
Позавчора, вже напамять знаний поворот наліво з одностороньої. Тобто ніякого, крім пішоходів, які ніяк не можуть докумекати, що їх зелений, це і наш зелений, геморою. Стала, чекаю зеленого. І тут бац по радіо улюблена пісня. Вау, ясна річ я взалася ручку поголосніше підкручувати... І якби водій ззаду не побібікав, вже було б друге ДТП. Авто почало скочуватися назад. Я в шоці, бо ніколи там раніше нікуди не котилася. А повертала звідтам вже тисячу разів! От вам і автоматизм...

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Т.е. сигнал в машине должен быть исправен!

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Клевая тема :) Можно заходить почитать как не надо делать за рулем :)

*

Оффлайн Rizjaya

  • *****
  • 863
  • 791
  • Суслик, suka, личность!
Ого)))
Я, як людина, що проїхала всього 3 тис.,обдряпала переднього бампера і мала вже ДТП, взагалі не маю права 5 коп. вставляти.
Але скажу. Я дуже вдячна тим водіям, які моніторять ситуацію навколо, коли я цього з якихось причин не роблю (інтенсивний рух, пробка, втома, відволікаючі фактори)
Позавчора, вже напамять знаний поворот наліво з одностороньої. Тобто ніякого, крім пішоходів, які ніяк не можуть докумекати, що їх зелений, це і наш зелений, геморою. Стала, чекаю зеленого. І тут бац по радіо улюблена пісня. Вау, ясна річ я взалася ручку поголосніше підкручувати... І якби водій ззаду не побібікав, вже було б друге ДТП. Авто почало скочуватися назад. Я в шоці, бо ніколи там раніше нікуди не котилася. А повертала звідтам вже тисячу разів! От вам і автоматизм...
Я стоя на светофоре ставлю на нейтраль (если светофор предстоит долгий) и дрежу ногой тормоз, что б никто никуда не катился, а вы отпускаете???

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Я стоя на светофоре ставлю на нейтраль (если светофор предстоит долгий) и дрежу ногой тормоз, что б никто никуда не катился, а вы отпускаете???

Так а я про что :) Интересно, как она на права сдавала :)

*

Оффлайн Вжик

  • *
  • 908
  • 1000
Послушайте, уважаемый SurgeOn, я так полагаю не стоит наезжать на человека, вы тоже, я больше чем уверен делаете ошибки и за рулём в частности, и когда начинали сами ездить - то коленки тож трусились..............
Цитировать
Интересно, как она на права сдавала :)
и вот тут мне тож кажется - что это НЕ ваше дело, кто и как сдаёт на права......
так что держите своё мнение в данном случае при себе, я думаю оно мало кому интересно, а если и интересно, то зададут вопрос человеку в личку
Ни один баран не мечтает стать дубленкой

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Послушайте, уважаемый SurgeOn, я так полагаю не стоит наезжать на человека, вы тоже, я больше чем уверен делаете ошибки и за рулём в частности, и когда начинали сами ездить - то коленки тож трусились..............  и вот тут мне тож кажется - что это НЕ ваше дело, кто и как сдаёт на права......
так что держите своё мнение в данном случае при себе, я думаю оно мало кому интересно, а если и интересно, то зададут вопрос человеку в личку

И никто ни на кого не наезжает :) Когда я начинал ездить - коленки у меня не трусились :) Курил только много :) Ездить я учился ночью, потом что только тогда было доступно авто для обучения. Зато теперь я езжу в любую погоду по любому покрытию, в любое время суток. По поводу прав - это был риторический вопрос :)

А чего у вас бурная реакция? :)))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Мдя.. досконалості немає меж.. всього зразу не збагнеш.. Моя сусідка по дому ззаду на свою мікру три літери У наклеїла. Очевидно, вона це зробила тому, що однієї київські водії просто не помічають. Це я до того, що всім потрібен якийсь час, щоб навчитися..

Особисто я не прагну до особливої майстерності. Мені потрібно швидко і безпечно дістатися з пункту А в пункт Б, і при цьому не втрапити у халепу. Зазвичай, я не тримаю ногу на тормозі на світлофорах. І я навіть не знала, що всі так роблять, хоча інколи в голову закрадалося питання, а чому це у всіх на світлофорі горять стопи. Просто переконувалась кілька секунд, що автомобіль не котиться після гальмування і відпускала педаль. Бо, по-перше, в такому положенні нога заклякає і болить, а по-друге, на світлофорі  багато справ (знайти потрібну річ у сумці, подивитися чи ніхто не дзвонив по телефону), а діставати речі на сусідньому сидінні або в бардачку і одночасно тримати ногу на тормозі якось незручно. Але тепер буду, звісно, тримати.

На права здавала тоді, коли в автошколі ще було 10 уроків, а не 20. Сніг, ожеледиця - ми практично не їздили по центральних вулицях. Лівого повороту жодного не виконала. Інструктор боявся за свої новенькі жигулі. Заплатила гривень 200 за задачу в ДАІ. Права пролежали 2 роки, потім винайняла інструктора і взяла 15 уроків, з них 5 на своєму матізі.

*

Оффлайн sergheev

  • *
  • 306
  • 300
Зазвичай, я не тримаю ногу на тормозі на світлофорах. І я навіть не знала, що всі так ро"ой"ть, хоча інколи в голову закрадалося питання, а чому це у всіх на світлофорі горять стопи. Просто переконувалась кілька секунд, що автомобіль не котиться після гальмування і відпускала педаль. Бо, по-перше, в такому положенні нога заклякає і болить, а по-друге, на світлофорі  багато справ (знайти потрібну річ у сумці, подивитися чи ніхто не дзвонив по телефону), а діставати речі на сусідньому сидінні або в бардачку і одночасно тримати ногу на тормозі якось незручно.

O sancta simplicitas!

*

Оффлайн Rizjaya

  • *****
  • 863
  • 791
  • Суслик, suka, личность!
Бо, по-перше, в такому положенні нога заклякає і болить, а по-друге, на світлофорі  багато справ (знайти потрібну річ у сумці, подивитися чи ніхто не дзвонив по телефону), а діставати речі на сусідньому сидінні або в бардачку і одночасно тримати ногу на тормозі якось незручно. Але тепер буду, звісно, тримати.
У меня это все получается с ногой на тормозе  :yes, по первой еще и сцепление всегда выжатым деражала  :yes от на сцеплении нога устает, а тормоз что, упер пятку в пол, нога сама тормоз и держит  :perd Ну как то так вроде, блин никогда об этом не задумывалась  :hunter
Странно что инструктор вам про это не говорил, правда мой тоже по моему не говорил, оно как то само наверное, или говорил? Хз их этих инструкторов, ща в автошколах так учат, я потом пол года еще сама училась, таким ботинком была, мама-не горюй  :yes