Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 167275 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Всім привіт!
Завершилося наше восьме літо, пробіг 26136 км.
Пройдено за літо 2405 км., спожито 116 літрів бензину. Загальні витрати за літо на матізку склали 6522 грн., враховуючи ТО і страховку. Поломок не було, ДТП також.. і взагалі машин жодних проблем не створював, навпаки допомагав їх вирішувати, за що я йому дуже вдячна)))
Лише одного разу зупинила поліція за фари в жовтні. Було сонячно і я їх не ввімкнула. Штрафу у 425 грн. все ж вдалося уникнути))
Сьогодні відправила матізку у сплячку, подоливала рідини, приспустила колеса, вийняла АКБ.. ні у все інше, що там потрібно для консервації авто на зиму в гаражі.
Такі справи, всім безпроблемної зими  :frends

*

Оффлайн dinamik

  • 1320
  • 337
  • Matiz-club.com
Зима?Без машины?Да ну его...зимой то как раз она таки больше всего и в радость! :)

*

Оффлайн САМ

  • 1385
  • 333
  • Matiz-club.com
с таким пробегом мотьку можно будет лет сто эксплуатировать)))

*

Оффлайн dinamik

  • 1320
  • 337
  • Matiz-club.com
Раньше она в труху превратится :yes

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
с таким пробегом мотьку можно будет лет сто эксплуатировать)))

Да, я мрію про ретро мотьку))))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Раньше она в труху превратится :yes
Не перетворюється поки))) Увесь же час в гаражі стоїть, консервується на зиму по всіх правилах. Не ржавіє, контакту з водою немає. За весь літній сезон один раз під дощ попали .. Що її може знищити?

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Зима?Без машины?Да ну его...зимой то как раз она таки больше всего и в радость! :)
Взимку вона мені не потрібна, зимую в іншому місті. Там живу біля метро, фрілансер, сім'ї немає, на роботу не хожу. А дороги - суцільні пробки і ями.. Потреби в машині ніякої взагалі..
Купувалася машина виключно для дачі під Житомиром, де живу влітку.

*

Оффлайн dinamik

  • 1320
  • 337
  • Matiz-club.com
Ойц,как говорят у нас в Одессе,Матильда гниёт всегда и везде,к сожалению.В начале осени взялся всерьёз за свою красавицу.Полностью пороги,полностью их усилители(их вообще внутри просто не было фактически!),ну и двери.Всё покрасили.Сейчас просто как новенькая стала.Из отзывов мастеров по ремонту(опуская матерные)...Днище просто идеальное,так как обработано с завода ещё пристойно.Всё остальное(полости порогов,их усилители,задние арки,двери)ВООБЩЕ сухое и никак не обработанное.Вот потому и эффект такой по гниению.Как писал один юморист в инете:"Если закрыть гараж,погасить свет и ПРИСЛУШАТЬСЯ,то становится СЛЫШНО как он гниёт! )))))))Удачки!

*

Оффлайн MatizNik08

  • ***
  • 320
  • 558
  • Matiz-club.com
уверен, что машина Almы и через 5 лет при такой эксплуатации, все еще не будет требовать никаких кузовных работ
Продал Матиз / Купил Матиз :)

*

Оффлайн dinamik

  • 1320
  • 337
  • Matiz-club.com
Не уверен,но тоже пожелаю удачи в данном эксперименте. :) Можно даже усовершенствовать его...ВООБЩЕ машинку не трогать,держать только в сухом и вентилируемом гараже и лет через сто можно будет стать миллионером.Возможно.)))))Удачи всем.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Насамперед, дякую вам за увагу до мого бортовика)))
Тепер по гниттю, приїду навесні на дачу і сфоткаю пороги і днище. І все, що забажаєте. Наскільки памятаю, днище було дуже добре оброблене антикором, таке воно і є, бо машина ніде не мокла. А пороги взагалі ідеальні, як коли їх протираю, так ще блищать)) Резинки всі змащую силіконом скрізь, де дістаю кожної осені. Про бризговики не подумала, так вони, дійсно, за 8 років розсипались. 100 грн. і замінили на нові, які тепер також силіконю.
Але насправді, я не ставлю собі супер мету - зберегти цю машину в ідеальному стані. Це не є ідея фікс, просто я люблю цього бібіка.. і мої потреби в машині такі. Ну не потрібно мені нікуди їздити, окрім озера, раз-два в тиждень в Житомир влітку на закупи.. Що мені вигадувати щось, щоб їздити на машині, чи що?
Двір невеликий, вона заважає, якщо стоїть не в гаражі. Купувалася машина мною взагалі для того, щоб їздити влітку на озеро, я фанат плавання, а велика вода від мого дому за 10 км.
Тому вашого скепсису, dinamik, я не поділяю. Ну зогниє, так зогниє, свої гроші вона відпрацьовує.  Куплю другу бюджетну маленьку машинку та й по всьому.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
уверен, что машина Almы и через 5 лет при такой эксплуатации, все еще не будет требовать никаких кузовных работ
Сподіваюся)) До речі, цього року була на ТО в серйозному автоцентрі,  хлопчина, який дивився ходову, каже, а що ви на ній не їздили? А потім побачив, що тільки 23 тис. пробігу і відправив мене додому..
Але зчеплення я все ж загубила, недобре в автошколі навчили - на світлофорі стояла з вижатим зчеплення. Цієї весни буду міняти. Так що все ламається, але спеціально шкодити цій машині я не хочу і роблю все, щоб вона була в нормальному стані. Бо більше таких симпатичних "лупастіків" немає.. От подобається мені її дизайн.

Це, знаєте, з чим можна порівняти. От інші круті іномарки, це як еспрессо кавомашини, круті, вартують приблизно 1 тис. дол. і кава з них смачна. А от наш матіз - це як гейзерна кавоварка bialetti, ну наприклад, bialetti fiammetta, вартують 150 дол., але кава з них теж смачнюща.

Італійці мають дома по декілька таких і ніколи не поміняють гейзерну кавоварку на кавомашину..
Так і мій матіз.. не поміняю я його на дорогу каво (машину)  :frends
Звиняйте за такий ліричний відступ, удачі на дорогах і гарного настрою))))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Колеги допоможіть!!
Поки я роздуплилася (раніше не було вільних грошей взагалі) купувати комплект зчеплення, вже всі ссилки, які ви мені давали не робочі.
Ось таке наче знайшла, що з цього порадите брати?
ссылки доступны зарегистрированным пользователям

Може якийсь інший сайт з запчастинами підкажете?
Буду дуже вдячна)))

*

Оффлайн Марк Харьковский

  • ***
  • 134
  • 103
  • Matiz-club.com
Комплект сцепления EXEDY DWK2005

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую, а він хороший, цей комплект, до літрового матіза підійде?
..але щось він дешевший набагато від тих, що раніше рекомендували Valeo чи як.