Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168158 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн LLOYD

  • *
  • 1833
  • 5555
  • ГБО MATIZ II 0.8 AT, Харьков, тел.МТС 050 4000262
Тут знайшла, що серед нестандартних обирають між 155/70 та  165/65 R13
Давно использую размер 165/65 R13, исключительно потому, что шире покрышка. Машина устойчивее на проблемных участках дороги - больше "пятно касания", да и мелкие ямки легче глотаются.
 Однако этот типоразмер почти на 30% дороже "одноклассников" в R-13.
Уважаемые форумчане-одноклубники, модерация отдельных тем проводится без согласованиями с авторами, согласно общепринятых норм общения на профильных форумах.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 Тех.часть своей машины ремонтирую на СТО, part number запчастей не знаю и не продаю ,сам не автомеханик; по телефону обсуждаю только радостные события в жизни друзей и больше ничего.

*

Оффлайн digital

  • *****
  • 623
  • 103
  • Ravon R2 2017
Однако этот типоразмер почти на 30% дороже "одноклассников" в R-13.
Именно по этой причине использую 155/70 - самые дешевые из R13  :yes

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ага, ясно...
Але ж напевне 165/65 R13 знайти непросто, окрім того, що вони дорогі. Хоча стійкість приваблива характеристика, я постійно їжджу одна і деколи на швидкості при вітрі або на ямах - у мене таке враження, що от-от полечу в кювет  :tease
Мені чому поставили 155/70? Бо інших не було на найближчому сервісі, який любязно погодився здійснити виїзд до мого знерухомленого авто. Я ж порвала обидві шини з правого боку об бордюр, тому вибір у мене був невеликий.

*

Оффлайн LLOYD

  • *
  • 1833
  • 5555
  • ГБО MATIZ II 0.8 AT, Харьков, тел.МТС 050 4000262
 Ну то не варто жалкувати, залиште 165/65 для справжніх естетів :rolf
 Щоб автівку не кидало і не розхитувало більші колеса не допоможуть, це суцільна справа амотризаторів.
 Будуть гроші і бажання - передні та задні Каяба (газ-масло !) і все... щастя..  :nyam
Уважаемые форумчане-одноклубники, модерация отдельных тем проводится без согласованиями с авторами, согласно общепринятых норм общения на профильных форумах.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 Тех.часть своей машины ремонтирую на СТО, part number запчастей не знаю и не продаю ,сам не автомеханик; по телефону обсуждаю только радостные события в жизни друзей и больше ничего.

*

Оффлайн digital

  • *****
  • 623
  • 103
  • Ravon R2 2017
Будуть гроші і бажання - передні та задні Каяба (газ-масло !) і все... щастя..  :nyam
Ну, не совсем, от короткой базы и козления все равно не уйти  :sorry

*

Оффлайн LLOYD

  • *
  • 1833
  • 5555
  • ГБО MATIZ II 0.8 AT, Харьков, тел.МТС 050 4000262
Ну, не совсем, от короткой базы и козления все равно не уйти  :sorry

 говорю о том, что проверил на своей машине - моя не козлит :hz
Уважаемые форумчане-одноклубники, модерация отдельных тем проводится без согласованиями с авторами, согласно общепринятых норм общения на профильных форумах.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 Тех.часть своей машины ремонтирую на СТО, part number запчастей не знаю и не продаю ,сам не автомеханик; по телефону обсуждаю только радостные события в жизни друзей и больше ничего.


*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
"А це що є - викидати?
Цікаво, наскільки покращується стійкість авто і зникає чутливість ям на дорогах.."

« Последнее редактирование: 11.11.2014, 23:14:36 pm от LLOYD »

*

Оффлайн LLOYD

  • *
  • 1833
  • 5555
  • ГБО MATIZ II 0.8 AT, Харьков, тел.МТС 050 4000262
 Спочатку порадив би просто проїхатися на автівочці із зміненною підвіскою, на такому ж Матузочку )))
 Впевненний, Ваші співклубники не відмовлять  Вам. Тоді стане зрозуміло, варто чи ні міняти стійки.

Викидати ?....  Щиро кажучи ? Так. Або продати на 100 грн/шт, якщо знайдеться бажаючий. Це, насамперед, залежить від кілометражу, який за плечима цих стійок. Ну після 30 т.км.,наприклад, вважаю, що це вже класифікується як " краще ніж нічого". Зазначу - це моя особиста думка.
---------------------

  Прокатить не вопрос, у Нурика как-нить пересечемся ...  :123
Уважаемые форумчане-одноклубники, модерация отдельных тем проводится без согласованиями с авторами, согласно общепринятых норм общения на профильных форумах.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 Тех.часть своей машины ремонтирую на СТО, part number запчастей не знаю и не продаю ,сам не автомеханик; по телефону обсуждаю только радостные события в жизни друзей и больше ничего.

*

Оффлайн DmVas

  • ****
  • 364
  • 112
  • 0,8 Lowcost 2008 г. зелененький
говорю о том, что проверил на своей машине - моя не козлит :hz
Абсолютно солидарен  :good
Сзади именно каяба газ-масло. Трасса стала удовольствием :) А на родных, один раз при обгоне на полметра вбок задницу переставило. Наверное, после того я свою жабу и додушил :)

*

Оффлайн old

  • ****
  • 368
  • 21
  • 0.8 ат, Київ
Ну після 30 т.км.,наприклад, вважаю, що це вже класифікується як " краще ніж нічого"
мої стоять з завода, проїхали вже майже 90ткм (за 8 років) і нічо, живуть  :83

*

Оффлайн digital

  • *****
  • 623
  • 103
  • Ravon R2 2017
мої стоять з завода, проїхали вже майже 90ткм (за 8 років) і нічо, живуть  :83
Может они там уже мертвые давно, а вы не замечаете? Откуда инфа что они живы?

*

Оффлайн old

  • ****
  • 368
  • 21
  • 0.8 ат, Київ
Может они там уже мертвые давно, а вы не замечаете? Откуда инфа что они живы?
раз не замечаю, знач все ок  2funny

*

Оффлайн digital

  • *****
  • 623
  • 103
  • Ravon R2 2017
раз не замечаю, знач все ок  2funny
Реально заметить можно только поставив новые по кругу, будет заметно сразу же и очень чувствительно.
Я на предыдущей таврии ездил на мертвых стойках около пары лет... хз, машину не качало, они были не потекшие, едет и едет... поставив новые по кругу, я просто офигел от "сбитости" авто, как на другую машину сел.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Прям заінтригували, ну покатайте за плату, звісно.
Що ж там за чудо таке..
..а скільки вони коштують разом із заміною?