Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168151 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн SchranZnbasser

  • ***
  • 336
  • 147
  • Matiz-club.com
и на сервисе скажите,что не было никаких не правильных включений,просто  факт на лицо(если на гарантии)

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
трос переключения передач

Порвався?

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
и на сервисе скажите,что не было никаких не правильных включений,просто  факт на лицо(если на гарантии)

У них є всі підстави відправити мене з гарантії, востаннє на ТО я була в серпні минулого року при 2 тис., зараз у мене  5100, думала чергове ТО перенести на наступну весну.

До речі помітила, зараз передачі переключаються з таким скреготом/клацанням як тоді, як я тільки машину купила. Потім все пройшло, навіть ідея змінити масло в коробці відпала. Зараз я знову про це подумала. А взагалі можна прийти до узбеків зі своїм маслом для коробки і замовити цю процедуру? Чи вони тільки ллють своє?

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
может просто подтянуть трос.. надо смотреть кароче
на любом СТО поменяют
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую!

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Їдемо таки на сервіс ремонтувати коробку передач - сьогодні не змогла четверту включити під гірку з пятої  :not  З третьої чудово включається, а з пятої назад навпаки ні. Та й хруст коробки вже просто дістав. За одно і масло у коробці поміняю..

Сьогодні мала ще один неприємний сюрприз. Проводила фотосесію і вирішила кермо повернути, щоб колеса виглядали ефектніше. Ага, зась. Вони трішки повернулися, а потім у рулевій колонці щось клацнуло і її заклинило - ні туди, ні сюди руль не повертається. У когось таке бувало? 
Вставляю ключ, щоб завести двигун, - думала під час руху розблокується - ніякого ефекту, ключ не провертається, іконки не загораються, авто не заводиться. Я оторопіла. Потім якось пошарпала, розблокувала. От я і думаю - так же може на швидкості кермо заблокувати??


*

Оффлайн shoot56

  • *
  • 328
  • 62
  • shoot56.com.ua
руль автоматически на всех более менее современных авто блокируется, если его повернуть без ключа, это противоугонная система, чтоб ее разблокировать - вставить ключ и немрого в сторону руль повернуть

*

Оффлайн eagle1000

  • ****
  • 441
  • 99
  • Matiz-club.com
Їдемо таки на сервіс ремонтувати коробку передач - сьогодні не змогла четверту включити під гірку з пятої  :not  З третьої чудово включається, а з пятої назад навпаки ні. Та й хруст коробки вже просто дістав. За одно і масло у коробці поміняю..

Сьогодні мала ще один неприємний сюрприз. Проводила фотосесію і вирішила кермо повернути, щоб колеса виглядали ефектніше. Ага, зась. Вони трішки повернулися, а потім у рулевій колонці щось клацнуло і її заклинило - ні туди, ні сюди руль не повертається. У когось таке бувало? 
Вставляю ключ, щоб завести двигун, - думала під час руху розблокується - ніякого ефекту, ключ не провертається, іконки не загораються, авто не заводиться. Я оторопіла. Потім якось пошарпала, розблокувала. От я і думаю - так же може на швидкості кермо заблокувати??
Під час руху коли вставлений ключ у замок, то руль не блокується. Якщо їхати без ключа - тоді заблокується. Це так званий захист від угону. Витягнув ключ - повернув руль і заблокував. Розблоковується легким поворотом руля з одночасним поворотом ключа у замку. Це стандартна функція на багатьох автомобілях.

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
у меня ещё блокируется когда ключ в самом крайнем положении, просто вставлен
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Це стандартна функція на багатьох автомобілях.

Експериментальним чином я це теж виявила))

Мене більше всього хвилює коробка. З усього судячи, це полетіли синхронізатори. І, напевне, за один день мені їх не зроблять. А мені у вівторок в Київ їхати. Як ви вважаєте, можна їхати з такою проблемою за 130 км. від дому чи краще не ризикувати?

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
вообще на ней меньше ездите. каждый хруст приближает к ремонту коробки... может это и не синхронизаторы пока, но с такое ездой скоро будут и они
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com

вообще на ней меньше ездите

Так я на ній практично і не їжджу! Авто 2009 року зараз з пробігом 5 тис км. ))

Хруст був з самого початку, узбеки сказали, що це нормально і пройде. На російському форумі пишуть, що це фіча матіза. Через 500 км. пробігу хруст пропав. Зявився тижнів 2 тому, точнісінько такий як при обкатці. Думала, минеться, як раніше..

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
Так я на ній практично і не їжджу! Авто 2009 року зараз з пробігом 5 тис км. ))

Хруст був з самого початку, узбеки сказали, що це нормально і пройде. На російському форумі пишуть, що це фіча матіза. Через 500 км. пробігу хруст пропав. Зявився тижнів 2 тому, точнісінько такий як при обкатці. Думала, минеться, як раніше..
хруст это не нормально, его не должно быть.  иногда правда появляется при включении задней.
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ні, у мене абсолютно усі з хрустом включаються(( Наче йому щось заважає включитися, якась механічна перешкода. Отак і їду - хряк, хряк - постійно. І навіть у гаражі з вимкнутим двигуном - те саме.

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
ну тогда тут полюбому сервис
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.