Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168158 Просмотров

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Klaviat

  • ***
  • 261
  • 109
  • autogarage.net.ua
Не за что :)

У воды четыре агрегатных состояния:
твердое, жидкое, газообразное и арбуз

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Насправді, це не так дорого як я думала. Знайомі називали набагато більші цифри на комплект, але у них інші машини... Матізка у цьому плані поза конкуренцією.
Єдине, що засмучує - довго чекати деталей на заміну та гарантійного ремонту((

*

Оффлайн шм

  • ***
  • 4384
  • 9479
400 - это выше среднего ценового диапазона.

Нормальная резина, например, Гиславед,Кумхо, ... стоит около 300-350 грн.
Я недавно купил пару новых зимних колес словацкого Матадора за 275 грн. Направленная, мягкая резина. В этом году поезжу, сложу впечатление.

Летние Марангони оказались жестковаты, но для литых дисков самое оно.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Насправді, це не так дорого як я думала. Знайомі називали набагато більші цифри на комплект, але у них інші машини... Матізка у цьому плані поза конкуренцією.
Єдине, що засмучує - довго чекати деталей на заміну та гарантійного ремонту((

Размер 13 дюймов просто экономный, если можна так сказать, в целом за колесо до 600 точно уложитесь. Вот только всякие кумхи и гиславеды не рекомендую - резина весчь такая, от которой очень многое зависит.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Я про резину взагалі нічого не знаю. Та, що зараз стоїть наче влаштовує. Інструктор щось типу перелі радив (але я точно не запамятала назви) + накачати азотом.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Казав, що йому дуже кльовсько з азотом в шинах на матізі їздити, але чим їзда на учбовому матізі від мого матіза відрізнялася, хоч убийте, не зауважу)

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
азот это мистика. Воздух на очень много %% состоит из азота. Физические свойства различаются в каких-то там знаках после запятой. Это разводилово.
Pirelli P3000 Energy - наверное про такую, если про летнюю.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Мені теж здалося, що азот це фігня))

Pirelli P3000 Energy - наверное про такую, если про летнюю.

Точно про неї.. А вона краще від штатної?

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Судя по данным теста нет ссылки доступны зарегистрированным пользователям Но есть версия, что шины поставляемые на завод хуже по качеству тех, что продаются в магазинах при одинаковом названии. Подвердить и опровергнуть это можно только по субъективным данным. Ну и 155/70 чуть выше штатных, т.е. неровности будут проходиться чуть мягче при прочих равных.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Сьогодні замінила тимчасове свідоцтво про реєстрацію на пластик. Витратила 2 год і 380 грн. В салоні УзДеу просили 600 грн. за цю послугу.
Мій температурний датчик досі не привезли, хоча пройшо вже два тижні((

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Сьогодні замінила тимчасове свідоцтво про реєстрацію на пластик. Витратила 2 год і 380 грн. В салоні УзДеу просили 600 грн. за цю послугу.
Мій температурний датчик досі не привезли, хоча пройшо вже два тижні((

мне везли три недели

вы из какого города? ибо в киеве видел на трутенко датчик

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ясно(( Житомир..

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Денний рекорд - 270 км. Вперше зїздила до Києва)) Мотька не пас задніх, нагружений всіляким барахлом тримався в потоці при 100+ дуже впевнено. Молодець, я ним задоволена. Думала буде гірше. З обгоном жодних проблем, навіть кондиціонер зовсім не напрягав. Черговий раз переконалася, що зробила правильний вибір)
Раніше були сумніви щодо міжміських поїздок, коли я їхала одна у порожньому авто. В нас там такі напливи є на трасі, на них при швидкості понад 100 км. машина стрибає наче мячик: виникає таке враження, що авто от-от викине у придорожні кущі((
В Києві найбільше здивувало, що практично ніхто нікого не пропускає. В нас, якщо авто поморгало поворотніком, його завжди пропустять, якщо це, звісно, не доісторичний тролейбус)) Через це в мене навіть виникла аварійна ситуація. В мій ряд поморгала поворотніком газелька. Я стишила хід, пропускаючи її. А вона дуплить і не перестроюється. Я вже майже зупинилася, а газель й далі в своєму ряду моргає. Тоді я рушила, а газель почала висовуватися і випхала мене на сусдіню смугу, де я підрізала червоний гетц. Отаке.. більше аварійних ситуацій наче не було. А, ледве не вбила авто за Коростишевом. Там зробили лежачі поліцейські з асфальту. Їх абсолютно не видно і жодного попереджуючого знака. Сволочі, більше через Коростишів ніколи не поїду..

Сьогодні пройшла перше ТО на 2241 км. З чаєм обійшлося воно мені в 333 грн. Я залишилася абсолютно задоволеною рівнем обслуговування. Все мені гарно зробили, крім обовязкового, також ручнік (я з ним часто їздила, забувши опустити) і вентилятор (в нього з бардачка кульок потрапив - свистів, аж вуха закладоло), і датчик поміняли. ТО гарно позначилося на ходових якостях бібіки. Під гору на світлофорі рушила з місця на 3 передачі. Велосипедисти відволікли увагу - забула переключитися.

умничка ,что столько проехала)
звоните 063 757 52 34

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Дай бог вам, с таким вождением, в ДТП не попасть.