Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168151 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн LEXANCHIK

  • *
  • 2084
  • 2013
Alma все у вас получиться! Не переживайте!

*

Оффлайн Rizjaya

  • *****
  • 863
  • 791
  • Суслик, suka, личность!
.. дякую))))))))

Але далеко не все ще виходить  :cry1 Кілька днів тому мусила несподівано пізно повертатися додому, після 12 год. Мануал як на зло забула.. Раніше вночі жодного разу їхати не доводилося. Ну що, трохи покляцала навздогад перемикачами.. якщо з габаритами все було ясно, то з ближнім-дальнім не дуже. Запитала поради у дуже досвіченого водія. Так він мені авторитетно заявив, що між ближній - це дальній. І ще й накричав на мене, як це я так їжджу, що не вмію користуватися світлом...
Ну, не потрібно мені вночі нікуди їздити. Знаючи цей свій пробіл, я взагалі збиралася їхати дуже короткою польовою дорогою на 1 передачі. Там однаково бачиш ти, куди їдеш чи ні. Результат незмінний, але на 30 км. коротше. Однак не вдалося: причепилася родичка - підвези її в місто, підвези. Так ми й поїхала на одних габаритах та протитуманках. Це був жах, нічогісьнько не видно, навіть два метра попереду. При чому, я їду і усвідомлюю, що зробила щось неправильно з тим світлом, а вдіяти нічого не можу. Ще й зустрічні машини моргають мені, думають, оце камікадзе їде..
Але, на щастя не трапилися ні перешкоди, ні даїшники. Одні коти шугали) В місті стало простіше - дороги освітлені. Приїхала я додому, зразу ж за мануал... Навіть досі страшно, як подумаю, що могло б трапитися. Краще було б заночувати там десь в полі під кущем, аніж отак їхати)))
Ниче все наладится, хотя если горели противотуманки то я думаю вас было видно, а вот вам было не очень, сама зимой по городу часто ловила себя на том что еду на габаритах и туманках, ну меня всем видно, а улицы освещены и норм...
На счет ближнего света - так он на ручке нарисован, а дальний особо и не нужен собсна,но работает так: вперед назад рычаг (рычаг на себя - мигнуть кому что гайцы в кустах притаились, от себя и оставить в таком положении - на постоянное свечение, ну у меня в литровом по крайней мере так :)
эм, а вообще назначение рычажков по крайней мере тех что в салоне изучить бы надо бы, стопудова бы :perd

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
А потом около недели приезжал то на работу, то домой с мокрой спиной, чем заработал себе воспаление лёгких.

Саме з цієї причини я досі не можу вилікувати бронхін, напевне, він вже хронічний. Виходиш з машини як хлющ, особливо, коли ситуація складна на дорозі, а скрізь конидціонери в приміщеннях((

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Сьогодні збила собаку.
Совість вже доїдає. Сиджу реву.
Це була плямиста біло-чорна лохмата собака сердньої величини. Доглянута, шерсть вичесана.
Через дорогу були її господарі. Я повинна була передбачити, що вона побіжить до них.  А вона просто стояла, аж поки машина не порівнялася з нею. Потім різко кинулася під колеса, заверещала і побігла далі. Я не знаю, що з нею трапилося далі. Бо зі мною їхали такі циніки, які накричали на мене і навіть не дали зупинитися. Через 10 хв. я повернулася, але там вже нікого не було. Я так хочу виріти в те, що вона залишилися живою.

Я дуже люблю собак. Коли моя кавказська вівчарка вмирала від піроплазмозу, я ніколи не почувала себе так кепсько через те, що її не можна було врятувати. А тут я сама вдарила собаку. Як подумаю, що люди, які її люблять чи любили, зараз мене кленуть..





*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
Я конечно не цыник, но.... выпей валерьянки и не бери всё так близко к сердцу...... не видела ты ещё цыников.....
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
А погана прикмета?? Увесь інтернет рябіє - збив собаку, продавай машину((

А погана прикмета?? Увесь інтернет рябіє - збив собаку, продавай машину((
не зовсім так.Я колись,вельмишановна Алма,на Волзі добив балкою собацюру..Після того,через деякий час,в Первомайському районі попав в аварію..але всі живі,слава Богу!
Не сприймайте,близько до серця!Ви ж не нарошно!!!
Дурь - это особая форма материи, которая не возникает ниоткуда и не исчезает никуда, а лишь переходит из одной головы в другую.

*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
А погана прикмета?? Увесь інтернет рябіє - збив собаку, продавай машину((

1. Ви собаку вдарили на якій швидкості?
2. Після удару собака залишилась на місці чи побігла?
3. На яку частину тіла прийшов удар?
4. Проаналізуйте цей випадок.
5. Не беріть дурного в голову, якщо Ви дійдете до висновку, що все погано... Спробуйте поїхати до церкви та освятити автомобіль.....
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
По поводу цыников и не дали остановиться: запомните одну простую весчь - в машине главный водитель, то есть вы. Если решили остановиться - останавливайтесь и т.п. Если это кого-то не устраивает - пусть высаживаются и дальнейшая их судьба водителя волновать не должна. Вышли из машины - он за них не отвечает.

Как верно говорили мне в автошколе - в машине все, кроме водителя - балласт. И этот балласт не должен мешать водителю безопасно управлять автомобилем.

*

Оффлайн Леся-Angelo4ek

  • *****
  • 5644
  • 20489
  • http://tkd-sportclub.com.ua/
По поводу пассажиров в машине и их криков. У меня так. Если еду за рулём я - то орать и учить меня я не позволяю. Если кому то не нравится - либо сами за руль либо на маршрутки (почему то не то не другое не устраивает. Едут со мной и молчат 2funny) Но у меня уже стаж нормальный и кто со мной не ездил говорят что мне дано рулить. Главное что бы не пугали своим криком когда едешь.
По поводу собаки - не знаю. Всегда думала что это "забобони". МОжет я и не права, но если такое и случилось - не надо мысленно навлекать беду. Проще относится надо, потому что мысль - материальна. Собаку жалко, но если она побежала, возможно ветеринары ей помогут.
Занимайтесь спортом, будете здоровы
ссылки доступны зарегистрированным пользователям

*

Оффлайн sergheev

  • *
  • 306
  • 300
На самом деле суть приметы про собаку в том, что если не хватило реакции на собаку, может не хватить в следующий раз на человека, не дай Бог, конечно.  Будьте внимательны за рулем и все будет хорошо!

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Зясувалося, з собакою все нормально! Ногу вдарило трохи. Вона почесала у двір. Аж на душі легше стало)))

Щодо пасажирів та їх криків. Деколи набагато простіше все покірно виконувати, ніж потім два тижні перепрошувати.

Сьогодні засвистів вентилятор( Напевне, листя попало. Я бачила його під дворніками, але не забрала. Зараз листя на деревах жовтіє і опадає, як восени від спеки. Завтра спробую прочистити, як рекомендується в неті. А можна їздити взагалі без вентилятора? Чи він охолоджує двигун? Свистить так, що аж вуха закладає...

*

Оффлайн Klaviat

  • ***
  • 261
  • 109
  • autogarage.net.ua
Все же ... органы управления изучить желательно и причем досконально  :acute(имеется ввиду - знать где какая кнопавка на уровне рефлекса) дабы не отвлекаться от дороги, в следствии чего не валить бампером беззащитных собак (а на ее месте мог быть и пешеход) которые лазятъ, панимаешь, под колесами :diablo (а это касается и пешеходов :diablo)

На счет приметь - это отдельную тему можно открывать :yes

Пасажыры в машине - баласт, а баласт как известно должен быть надежно закреплен дабы не мешал но при этом, в случай необходимости, должен молниеносно быть скинут за борт.

У воды четыре агрегатных состояния:
твердое, жидкое, газообразное и арбуз

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792

Сьогодні засвистів вентилятор( Напевне, листя попало. Я бачила його під дворніками, але не забрала. Зараз листя на деревах жовтіє і опадає, як восени від спеки. Завтра спробую прочистити, як рекомендується в неті. А можна їздити взагалі без вентилятора? Чи він охолоджує двигун? Свистить так, що аж вуха закладає...

Вентилятор системы вентиляции салона двигатель не охлаждает, точнее косвенно охлаждает при использовании печки. Ездить без него можно, только кондиционер работать не будет.
Когда попадают листья, то он не свистит, а шелестит и трещит. Вытащите его и проверьте.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Все же ... органы управления изучить желательно и причем досконально  :acute(имеется ввиду - знать где какая кнопавка на уровне рефлекса) дабы не отвлекаться от дороги, в следствии чего не валить бампером беззащитных собак (а на ее месте мог быть и пешеход) которые лазятъ, панимаешь, под колесами :diablo (а это касается и пешеходов :diablo)

Але ж навчило. Тепер я їду там зі швидкістю 25, а не 60. Як подумаю, що це могла бути дитина.. Бр-р-р