Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 167271 Просмотров

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Собі не хотіла автомат. В якості пасажира їздила на старій іномарці. Як цей автомат переключався, як ревів перед тим як переключитися - машину було жалко  :113 На сучасних автоматах їздити не довелося, але дуже хочеться попробувати, порівняти мотьку на механіці і на автоматі..

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ось ми вже проїхали 840 км.  :frends Їмо 7,18 л. 95 бензину на 100 км. Збільшення витрати палива порівняно з попередніми показниками я пов’язую з поїздками на озеро, куди останні 2 км. потрібно волоктися лише на 1-2 передачі.

Нарешті я навчилася нормально рушати зі світлофора, не останньою як раніше  :yahoo Виявилося, що цей автомобіль може не просто швидко, а дуже швидко стартувати. В містах, де тільки дві смуги і права за перехрестями завжди зайнята припаркованими автомобілями – це дуже актуально. Зараз ми з матізом живемо під Житомиром, там і вчимося їздити.

Ніколи не думала, що я зможу їздити  :yes Не, вчепившись у кермо, панічно боятися, а просто їхати і думати про свої справи під час кермування. Звичайно, до якогось пристойного рівня ще дуже далеко. В Київ ми ще не їздили, магнітолу не слухали (боюся, що відволікатиме), останній раз її вмикав мій інструктор місяць тому.

Сьогодні стався дуже серйозний прокол з мого боку  :not Я вирішила загальмувати перед світлофором на бликаючий зелений, хоча у мене була велика швидкість. У нас всі роблять навпаки, коли бачать, що зелений моргає, тапку в пол і погнали. Теж вишневий, і теж матіз позаду чомусь був впевнений, що я вчиню так само. А його не зауважила. Врятувала Бібіку лише швидкість реакції і майстерність водія вишневого матіза, який їхав позаду. Ото було б смішно – у місті заледве зо два вишневих матізи і врізалися одне в одного)) Він черкнув об моє авто (я чула звук), різко перестроюючись, але потім я всю машину облазила і подряпин не знайшла. Найнеприємніше те, що я знала, що різко не можна гальмувати! Чому я це зробила, сама не знаю. Я розумію, що моє вини не було б, бо там бабця вже починала переповзати дорогу по пішохідному переходу, не чекаючи собі зеленого.

Зараз аналізуючи ситуацію, я розумію, що мала продовжити рух. Але мене збило з пантелику те, що зразу за світлофором у моєму ряду стояла маршрутка, висаджуючи пасажирів. Тобто на світлофорі, на великій швидкості я мала б перестроюватися. Тому засумнівалася.. Ставлю собі сьогодні слабеньку трієчку((

*

Оффлайн LEXANCHIK

  • *
  • 2084
  • 2013
По своему опыту скажу так, если видешь что свелофор горит зеленым давно - приближаясь к перекрестку отпусти педаль газа, и не сильно давя на педаль торомоза - дашь понять что сбрасывашь скорость.... - соответственно сзади едущие будут заранее перестраиваться в другую полосу, или тоже будут притормаживать......

*

Оффлайн stryukovap

  • ***
  • 129
  • 113
  • Matiz-club.com
Еще пройдет немного времени и ты будеш точно знать сколько секунд осталось гореть зеленому свету и за сколько проедеш перекресток... хотя Леханчик прав нада давать знать что будеш тормозить заранее :)  :victory :tease

*

Оффлайн AlinenoK

  • 1035
  • 8888
  • АН 3344 ЕО
Я даже если и не торможу , но предполагаю такую возможность, просто дотрагиваюсь до педали тормоза, чтоб загорелся СТОП и сзади на это обратили внимание.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
О, дякую, це дуже слушна порада))) Скільки разів помічала, що я не тільки боюся не встигнути загальмувати сама, а й що авто за мною теж не встигне  :shok

*

Оффлайн LLOYD

  • *
  • 1833
  • 5555
  • ГБО MATIZ II 0.8 AT, Харьков, тел.МТС 050 4000262
Я даже если и не торможу , но предполагаю такую возможность, просто дотрагиваюсь до педали тормоза, чтоб загорелся СТОП и сзади на это обратили внимание.
Отличный совет :good :good :good :good! и я так тоже делаю, "подсказываю" тем, кто сзади, что притормаживаю или вот-вот начну торможение; однако, у нас ведь автомат, как там с механикой ? Принцип тот-же, наверное.
Уважаемые форумчане-одноклубники, модерация отдельных тем проводится без согласованиями с авторами, согласно общепринятых норм общения на профильных форумах.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 Тех.часть своей машины ремонтирую на СТО, part number запчастей не знаю и не продаю ,сам не автомеханик; по телефону обсуждаю только радостные события в жизни друзей и больше ничего.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Той же принцип))

Сьогодні мене один ідіот таки зігнав з дороги. Ситуація така: по одному ряду в кожному напрямку, обгін на тій ділянці заборонено, смуги розділено суцільною, зустрічні моргають, що спереду ДАІ в засідці. Я їду 70 - 80 км., бо дорога розбита + даішніки попереду. Можна 90. Ззаду наближається автомобіль, який починає сигналити, моргати наче скажений. І головне, я не можу йому поступитися - смуга вузька, а узбічяя просто немає - урвище поросле кущами. В такому супроводі я проїхала декілька км, поки не зявилося узбіччя і я змогла зїхати.

А  що б ви зробили в такому випадку?

*

Оффлайн advertiser

  • *
  • 43
  • 0
  • www.timafeich.com
Включить музыку погромче и не смотреть в зеркала заднего вида  :113
Не обращай внимания на хамов на дороге...
«Тюнинг-шмунинг» и прочее на timafeich.com

Вибро- шумоизоляция, установка сигнализаций и аудиосистем. Услуги электрика. Плановые ТО. Ремонт и настройка ходовой и двигателей.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
 :acute

Вся дикість у тому, що водій бачив, що мені нікуди зїжджати!! Або у нього (неї) щось сталося, що летів як на пожежу, або хотів зацькувати до істерики новачка на дорозі)) На російських форумах у таких випадках радять взагалі на гальма тиснути)))

*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
Я иногда так и делаю, если вижу, что сзади едет гонсалес, который либо моргает, либо начинает наседать сзади, либо хочет пролезть в шпаринку...... Один раз даже лапёрную сапатку пришлось доставать шкодоводу, который хотел меня выгнать с колеи в чистый снег.....
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн Rizjaya

  • *****
  • 863
  • 791
  • Суслик, suka, личность!
:acute

Вся дикість у тому, що водій бачив, що мені нікуди зїжджати!! Або у нього (неї) щось сталося, що летів як на пожежу, або хотів зацькувати до істерики новачка на дорозі)) На російських форумах у таких випадках радять взагалі на гальма тиснути)))
Там или действительно что то случилось или просто хамство в крови, если видит что новичок за рулем и такое вытворяет  - то мозгов значит совсем нету :yes Прибила бы таких - мала тебе места перепрыгени или объезжай по встречке му**ило...Извините зацепило  :blush
А на счет светофора, то у меня и на третьем году езды такое бывает, но скажу что на матизе лучше не проскакивать перекресток, т.е. перебдеть, бока у него знаете ли не крепкие. Обычно когда не ясно что с светофором убираю ногу с педали газа (тож механика) машина плано сбавляет, и чуть трогаю тормоз что б стопы загорелись (что означает: присматриваюсь - могу дать по тормозам) если метров за 20-30 до светофор не начинает мигать зеленый и передомной никто не притормаживает тогда давлю на гашетку что б быстрее проехать перекресток.
А после не давно виденного мною инцидента с наездом на пешехода на переходе, вообще параноюсь, заглядываю кругом что бы убедиться что никого нету :help

*

Оффлайн LEXANCHIK

  • *
  • 2084
  • 2013
:acute

Вся дикість у тому, що водій бачив, що мені нікуди зїжджати!! Або у нього (неї) щось сталося, що летів як на пожежу, або хотів зацькувати до істерики новачка на дорозі)) На російських форумах у таких випадках радять взагалі на гальма тиснути)))
Я таких дибилов тороможу сразу, сбрасываю скорость до 40 км/час, Если не понимает вообще до полной остановки! Ему нужно - пусть и нарушает!

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
мала тебе места перепрыгени или объезжай по встречке

Про вовка промовка. Сьогодні саме це було. Їду на озеро, нікого не займаю. На трасі будується міст, тимчасова розвязка, теж тільки по одному ряду в обидва боки. І не пощастило ж мені перестроїтися в цю єдину полосу перед роздовбаною старою сімкою. Водій як побачив мого матіза попереду аж сказився  :diablo, вилетів на розділювальну смугу (грязюка, трава), щоб мене таки обігнати, почав там буксувати - уявляєте, як летіло на всі боки. Але смуга вже закінчувалася і він не встиг))
Тоді ще більше сказився і ледь не вїжджає у мого мотьку, про яку там дистанцію мова  :tease Коли я на світлофорі придивилася до цього шумахера - моєму подиву не було меж. Пика побита, права рука у гіпсі на повязці. Як він передачі взагалі переключав, не кажучи вже про обгін по розділювальній смузі  :shok