Здравствуйте, Гость

Акція! Тільки до 31 серпня 2008! Автокредит - 7,77% у $ та ? від ПУМП!

  • 65 Ответов
  • 28267 Просмотров

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

*

Оффлайн Oper@

  • *
  • 27
  • 2
Вчора нам банк дав згоду!  :yahoo
Вони спершу так запевнили, що нічого з того не буде... але все-ж-таки вийшло все ОК!
Пробуйти, подавайте документи на розгляд, може якраз вдасться.
Акція триває до кінця серпня, не так багато ще часу.
Термін кредитування до 7 років і всі 7 років по 7,77%, одні 7-ки  :bay
Розглядали документи 3 дні.

Отже, тепер чекаємо свою матізку  :yahoo
А хто скільки часу чекав? нам салон сказав до 3 тижнів.

*

Оффлайн Jolka

  • *
  • 34
  • 6
Вітаю!  :victory
Тільки не ПУМП, а ПУМБ - Перший Український Міжнародний Банк  :yes  :003

Єдине, що вони страхову прописують в договорі, тобто на всі 7 років буде одна страхова... І добре, якщо ви оберете нормальну страхову, яка платитиме, а якщо, не дай Боже, ні?

+ тарифи у того переліку страхових...зашкалюють... 9-10% від вартості машини - це багато...
Взагалі варто уважно прочитати кредитний договір... 7,7% у той час, як у решти банків в півтора-два рази більші ставки?  :no


*

Оффлайн Oper@

  • *
  • 27
  • 2
Сорі, на автоматі писала...  :secret
Там страхові АСКА, Універсальна, Княжа, ВУСО або Індіго. Будем ще читати-вичитувати яка краща. Та й договір звичайно "опрацьований" буде неоднократно  :agress

Може хтось порадить, щось про вище згадані страхові?
Яка з них аутсайдер повний?  :beee

*

Оффлайн Lady

  • ***
  • 187
  • 80
Пожалуйста напишите, если можете, все статьи расходов связанных при получении кредита в ПУМБе:сколь обошелся нотариус,от какой суммы считают проценты-какую машинку берете - базу или люкс?Какие проценты предлагают указанные вами страховые компании.Спасибо за ответ!  :014.

хочу Kia Cerato$smcFunc['entity_fix']('039')10 vs Skoda Octavia tour

*

Оффлайн шм

  • ***
  • 4384
  • 9479
Страховые вроде бы нормальные. Из этого списка смотрел бы первые 2.
Аска как и Пумб - компании Ахметова. В Аска тарифы средние, может быть чуть выше.

Интересно, сколько они захотят, чтобы застраховать вашу машину. И что именно страховать - машину, жизнь, финансовые риски?


*

Оффлайн Oper@

  • *
  • 27
  • 2
Lady, ми ще жодних розрахунків не здійснювали, банк передав гарантійний лист салону, тепер чекаємо коли приїде наша машина, а вже після цього будуть здійснюватись всі розрахункові операції. Я все детально напишу, що і скільки. Ще нюанс - гарантійний лист дійсний 30 календарних днів, отже за той період машина має приїхати і має поставитись на реєстрацію.
Беремо MX delux M 30 (49 570).
А щодо страхових можна в неті пошукати їхні відсотки, самі ще нічого не знаємо... хоч ніби в банку казали, що при тій акції страхова - ІНДІГО. Не знаю чи це обов"язково чи ні. Згодом весь перебіг подій опишу  :ok

*

Оффлайн owner_kiev

  • 2696
  • 14540
  • какое окружение, такая и аватарка
я пока не увидел всех платежок живых, т.е. цифр, кот я реально должен заплатить, никаких гарантийных листов не выписывал. знаем мы их проценты! вы можете прозреть, когда увидите реальные цифры и спрятанные проценты за перечисление, постоянные платежи от первоначальной суммы кредита и пр. а так они не врут: на тело кредита процент 7,77, а вот дальше что?
потребовали бы Вы все увидеть до того, как придет машина, чтобы не разочаровываться
[цензура]

*

Оффлайн sufa

  • *
  • 10
  • 10
Рад за тех кому ПУМБ дал добро !!! :ura :ura :ura
Мне дали отказ, но после того когда они рассматривали документы целыз 3 недели и я забрал сам, а через пол дня они набрали и сказали что документы непрошли. Вот так у меня получилось !!!! Теперь незнаю что и в каком банке брать кредит. ПОМОГИТЕ С ВЫБОРОМ!!!

*

Оффлайн Oper@

  • *
  • 27
  • 2
«Укрсоцбанк»:
Базові відсоткові ставки:
USD — 13,50%, EURO — 13,50%, UAH — 17,50%
Комісія за відкриття рахунку:
0,99% від суми кредиту
Акція з кредитування на купівлю авто з авансом від 25%
у доларах США – 12,55%

«Індекс Банк»:
USD — 13,20%, EURO — 12,50%, UAH — 19,50%
Комісія за відкриття позичкового рахунку:
2,5% від суми кредиту

Але ще перегляньте актуальні на сьогодні відсотки, бо зміни відбуваються кожен день.
Зайдіть на сайти різних банків, порівняйте умови.
Бажаю вдалого вибору!

*

Оффлайн шм

  • ***
  • 4384
  • 9479
Позвоните в Ощадбанк, они начали выдавать кредиты. Если белая ЗП нормальная, то вам там помогут. Проценты у них всегда были дешевле.

*

Оффлайн owner_kiev

  • 2696
  • 14540
  • какое окружение, такая и аватарка
вот посмотрел я на этот кредит от ПУМБа - очередной развод кроликофф.
да, 7,77 процентов. а Вы не задавали вопрос, что такое 0,99%? я там не нашел, что это разовая комиссия. в нашел 1,78% - комиссия за оформление документов, что по сути является разовой комиссией(могу найти кучу банокв, где берут всего 1%, ну да ладно)
зато в кредитном калькуляторе реальной ставки есть графа ежемесячной комисси от начальной суммы или от остатка. очень классный пункт! он был всегда и банки всегда брали эту комиссию. как по мне. 0,99% это и есть ежемесячная комиссия от первоначальной суммы, или, если договоритесь с банком, процент на остаток, что лучшее ессно.

считаем. 7,77%+0,99%*12=19,65% - ближе к телу, очень реальная сумма со всеми накрутками. хотя, процент, я думаю они сделают на остаток от суммы, а не от первоначального взсноса.
мне в Привате напарили 0,34% от первоначального, что было тоже некисло при 8-ми процентах годовых на остаток.

так что заставьте их показать вам все ваши будущие платежи и вы поймете, что процент явно не 7,77 годовых.

кстати, кредитный калькулятор реальных процентов показал по Вашему выбору 20,15 процентов в год!! вот Вам и 7,77%)))замануха, да и только
[цензура]

*

Оффлайн owner_kiev

  • 2696
  • 14540
  • какое окружение, такая и аватарка
Рад за тех кому ПУМБ дал добро !!! :ura :ura :ura
Мне дали отказ, но после того когда они рассматривали документы целыз 3 недели и я забрал сам, а через пол дня они набрали и сказали что документы непрошли. Вот так у меня получилось !!!! Теперь незнаю что и в каком банке брать кредит. ПОМОГИТЕ С ВЫБОРОМ!!!
если нет выбора - Приват))
удачи.
[цензура]

*

Оффлайн Oper@

  • *
  • 27
  • 2
"Умови акції «АВТОКРЕДИТ – 7,77%»:
- кредит надається на придбання нового легкового автомобілю вітчизняного чи іноземного виробництва;
- Перший внесок – від 0% вартості автомобіля;
- Термін надання кредиту – до 7 років;
- Відсоткові ставки – 7,77% річних в доларах США і євро при першому внеску 10%;  8,27% річних в доларах США і євро при першому внеску 0%;
- Схема погашення кредиту - платежами, що зменшуються;
- Комісія за надання кредиту, стягується єдиноразово - 2,77% (0,99% від суми кредиту + 1,78% - за оформлення пакету послуг, в який входить відкриття карткового рахунку в гривні, на який перераховується сума кредиту, випуск платіжної картки Visa Classic/MasterCard Standard, здійснення платежу на рахунок Продавця автомобіля);
- Комісії за дострокове погашення кредиту немає."

Це ми отримали індивідуальну відповідь на мило, на чергове запитання про всі додаткові та приховані платежі.
Треба ще добре все вивчити там, щоб не попасти на гроші! :sorry

*

Оффлайн owner_kiev

  • 2696
  • 14540
  • какое окружение, такая и аватарка
я может что-то не догоняю.
Вам договор на руки двавали? Вы его читали, прежде чем давать согласие и просить гарантийное письмо?
чудес не бывает. в 7,77% не верю!
тем более их выдают только клиентам или партнерам банка(читай автосалонам).
[цензура]

*

Оффлайн owner_kiev

  • 2696
  • 14540
  • какое окружение, такая и аватарка
"Умови акції «АВТОКРЕДИТ – 7,77%»:
- кредит надається на придбання нового легкового автомобілю вітчизняного чи іноземного виробництва;
- Перший внесок – від 0% вартості автомобіля;
- Термін надання кредиту – до 7 років;
- Відсоткові ставки – 7,77% річних в доларах США і євро при першому внеску 10%;  8,27% річних в доларах США і євро при першому внеску 0%;
- Схема погашення кредиту - платежами, що зменшуються;
- Комісія за надання кредиту, стягується єдиноразово - 2,77% (0,99% від суми кредиту + 1,78% - за оформлення пакету послуг, в який входить відкриття карткового рахунку в гривні, на який перераховується сума кредиту, випуск платіжної картки Visa Classic/MasterCard Standard, здійснення платежу на рахунок Продавця автомобіля);
- Комісії за дострокове погашення кредиту немає."

Це ми отримали індивідуальну відповідь на мило, на чергове запитання про всі додаткові та приховані платежі.
Треба ще добре все вивчити там, щоб не попасти на гроші! :sorry
а теперь детально.
зачем делать так хитро? 2,77% (0,99% від суми кредиту + 1,78% - за оформлення пакету послуг, в який входить відкриття карткового рахунку в гривні, на який перераховується сума кредиту, випуск платіжної картки Visa Classic/MasterCard Standard, здійснення платежу на рахунок Продавця автомобіля во всех банках счет открывается автоматически, притом практически вов всех он бесплатен - уж слишком немалую сумму берет человек, чтобы сдирать с него каких-то пятнадцать-двадцать гривень за открытие счета. выпуск платежной карты - вообще смех. раньше, когда произвдство было еще дорогое, то карта стоила аж 7 грвень(выпуск). сейчас, разве что голд-карты выпускаются, но там пятьдесят-сто баксов берется за обслуживание как вип-клинта, но никак не за кусок пластика. вот здийснення платежу - вот единственный процент, кот берется практиески везде, если ессно и банк и автосалон не одно и тоже лицо. т.е от силы 1% за перевод или как здесь 0,99%. откуда 1,78% я не знаю. нотариуса уже убрали при совершении операций до 100000 грн.
может там печатают договор на фабрике Украина на бумаге с золотыми нитями и водяными знаками? ХЗ в общем.
в 7,77 процентов не верю. покажете договор отсканированный(можете затереть реквизиты свои) тогда поверю и пойду у них денег немного займу)))так, поржать просто.

нацбанк тут учетную ставку поднял, что банкиры напряглись донельзя и начали еще больше денег занимать на межбанке, а тут ПУМБ раздает кредиты себе в убыток. нуну
[цензура]