Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 168213 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Ну да, сними фильтр, открути клеммы, открути прижимную планку, вытягивая вверх на себя родной делкор без ручки...

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
А чего Вы зимой не ездите? :shok По-моему это ж самое время, когда ощущаешь все прелести личного авто.
Не знаю, не знаю.. Щось не дуже б мені хотілося десь застряти при мінус 30 (ДТП, поломка або пробите колесо, зрештою..)

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ну да, сними фильтр, открути клеммы, открути прижимную планку, вытягивая вверх на себя родной делкор без ручки...
Але це ще півсправи.. Найцікавіше починається потім, коли я його заледве якось витягну, а нести нікуди не можу - такий важелезний  :shok

*

Оффлайн SchranZnbasser

  • ***
  • 336
  • 147
  • Matiz-club.com
Оо
я снима. за 5 минут,ставлю за 10...
фильтр не трогаю,просто снял клеммы,открутил фиксатор с одной стороны,вторую гайку не трогаю вообще,так же и ставлю,поставил акум, одел фиксатор,одел клеммы.
зато в -20(или около того)не страшно,что разрядиться батарея))

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
В литровом воздуховод от фильтра мешает.

*

Оффлайн oleksiy

  • ****
  • 368
  • 206
  • Matiz-club.com
почитай мій боротовий
запасись зарядкою, мені допомогло
ще радять в межах дозволеного на холодний час міняти мастило на більш рідке

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
В литровом воздуховод от фильтра мешает.

Я ж думаю, що щось не те.. там півматіза потрібно розібрати, поки ту батарею витягнеш((

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
почитай мій боротовий
запасись зарядкою, мені допомогло
ще радять в межах дозволеного на холодний час міняти мастило на більш рідке
Дякую, але боюся, що до зимньої експлуатації авто я ще поки не.. готова.

*

Оффлайн Fasolka

  • ****
  • 443
  • 157
Не знаю, не знаю.. Щось не дуже б мені хотілося десь застряти при мінус 30 (ДТП, поломка або пробите колесо, зрештою..)
Ну где-то застрять можно на любом транспорте. Если не на безлюдном острове, то всегда можно попросить помощи у проезжающих мимо, вызвать такси или евакуатор.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ну где-то застрять можно на любом транспорте. Если не на безлюдном острове, то всегда можно попросить помощи у проезжающих мимо, вызвать такси или евакуатор.
Ну, в метро ще поки ніхто не застрявав))
Загалом, мені рідко коли кудись потрібно (раз-двічі на тиждень), але мушу бути вчасно і точно. А щодо авто трохи напрягає неможливість розрахувати точний час прибуття - через пробки та витрату часу на пошук місця для паркування.
Напевне, я все-таки належу до людей, для яких автомобіль - це розвага, іграшка, а не засіб пересування.

*

Оффлайн Pikovaya

  • *
  • 112
  • 19
  • Matiz-club.com
Ну, в метро ще поки ніхто не застрявав))
Загалом, мені рідко коли кудись потрібно (раз-двічі на тиждень), але мушу бути вчасно і точно. А щодо авто трохи напрягає неможливість розрахувати точний час прибуття - через пробки та витрату часу на пошук місця для паркування.
Напевне, я все-таки належу до людей, для яких автомобіль - це розвага, іграшка, а не засіб пересування.

а я наоборот с наличием машинки стала приезжать вовремя или заранее и припарковаться на мутузе в любую дырку могу)

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Я на машині або жду ще бозна-скільки (заранее), або запізнююся катастрофічно..

До речі, завдяки форуму почала замислюватися, а може, автомобіль - це взагалі не моє? Якщо я можу і знаходжу тисячу приводів ним не користуватися... От всі розписують переваги від користування авто в Києві, а я не бачу жодної. Машина мені тут тільки створює головний біль і проблеми.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Возможно и такое. В Нью-Йорке тоже судя по фильмам личные авто непопулярны, там метро/такси, а в одноэтажном Лос-Анджелесе наоборот.

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
ну не знаю...я каждый день пытаюсь со двора выехать по снежной каше 20 минут, бывает застряю плотно, опаздываю всегда, но ехать на общественном транспорте в -20 :nono
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
ну не знаю...я каждый день пытаюсь со двора выехать по снежной каше 20 минут, бывает застряю плотно, опаздываю всегда, но ехать на общественном транспорте в -20 :nono
Цікаво, а звідки у автомобілістів береться така нетерпимість до громадського транспорту?? Причому ж практично у всіх..

Я собі виходжу з дому, стрибаю в метро, плачу за це всього 2 грн., вагон напівпорожній, вмощуюся і мені голова не болить тим авто - не потрібно побоюватися чи не черкну я когось і хтось мене, думати про час пробки і парковку, а потім згадувати те, де я його могла залишити і повертатися... ну, і в такому ж дусі..
Чесно кажучи, я вповні оцінила переваги громадського транспорту тільки в процесі володіння авто.