Здравствуйте, Гость

Через проблеми з електрикою обірвався трос щеплення...

  • 1 Ответов
  • 1777 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Grechnyi

  • ***
  • 244
  • 575
  • Агресиfffний TicoВОД
Значить так. почну з самого початку...
є у мене 2 Тісо
Синє куплене 2009р 273 тис пробіг
Вишневе куплене 2011р 110 тис пробіг
Ще з осені моє недавно куплене вишневе Тісо почало тупенько заводитись. спочатку грішив на акумулятор коли одного прекрасного ранку вона не завелась і під час 3х годинного сексу і прикурювань акумулятор було замінено на практично новий інший. (благо в мене 2 Тісо і в іншому в грудні поміняв Акумулятор) на наступний день старіший Акумулятор завів Синю машину без проблем а новий вишневу не охотно заводив. Тоді я поняв що справа не в Акумуляторі. Але що зробиш що приода наша така щоб у всьому шукати якусь причину почав я подумувати що може масло 10w40 загусте для мотора з пробігом в 110 тис. км. однак коли поспілкувався на цю тему з чуваком який крутить мій автопарк, він сказав шо ніфіга і треба дивитись стартер, але краще щоб машина ночувала в нього і він сам її заводив на холодну. так як він живе за 30км і крутить на дому то з моєю зайнятістю це не просте завдання. Проте все ж таки було заплановано сьогодні в вечері залишити на завтра в нього машину.
 Сьогодні з ранку як завжди вийшов заводити машини, синя без особих проблем завелась, а вишнева після кількох спроб посадивши (на мою думку) акум незавелась я довго не думаючи підключив кабеля для "прикурки" і почав секс поміж спробами завести я якось не виключив запалювання і тримаючи вижатим щеплення, я почув що трос щеплення обірвався. Я в шоці з матом вихожу з машини і дивлюсь як під коробкою спокійно собі горить захисна гофра троса щеплення, я наполовину в паніці її затиснув в кулак щоб загасити і відірвав розплавлену резину переконавшись що більше нічо не горить з матами я закрив машину поняв що проблеми з електрикою, згодом було вияснено що на моторі немає маси, останнім часом вона туди потрапляла щерез трос щеплення в результаті чого він перегорів. звідси й були проблеми з заведенням. В результаті машина відволочена до майстра з порваним тросом щеплення і без постійної маси на моторі.....
 Будьте пильні Друзі і тримайте в машині вогнегасники.....

*

Оффлайн h@rek

  • ****
  • 519
  • 455
Капец! :shok Хорошо хоть не где-то в дороге такое сучилось
У меня есть:
-Передние желтые поворотники 2 шт.
-Решетка в бампер
-Одностороняя сигнализация шерифф
ссылки доступны зарегистрированным пользователям