Здравствуйте, Гость

Скільки вам обходиться утримання матіза?

  • 17 Ответов
  • 5191 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Порахувала, вийшло близько 1 тис. грн. на місяць. Мені цікаво - це багато чи мало саме для матіза? Враховано все - бензин, ТО, страховки, ДТП, витратні матеріали і т.д.

*

Оффлайн Митрич

  • ***
  • 2683
  • 7782
  • Запорожье
Ни себе фига......

*

Оффлайн Митрич

  • ***
  • 2683
  • 7782
  • Запорожье
Ни себе фига......
Хотя....
1 Стоянка - 230
2 Кредит - 1200
3 Бензин - 2500
ТО, страховки, СТО не считаю - это единоразово.
Бензин окупается работой.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Тоді у вас взагалі виходить 4 тис.??

Я рахую абсолютно все, навіть ДТП. Додала всі витрати поділила на 5 міс. експлуатації. Просто хочу бачити реальну картину) Матіз у мене ніякої дохідної роботи не виконує

*

Оффлайн kromvel

  • ***
  • 294
  • 1001
  • UZ-Daewoo Matiz II Best 1.0 MT
Порахувала, вийшло близько 1 тис. грн. на місяць. Мені цікаво - це багато чи мало саме для матіза?
300-350 грн./месяц.
- страховка - только ГО на год;
- за парковку не плачу;
- кредита нет;
- беру Матиз не часто => езжу мало;
 :denis

*

Оффлайн шм

  • *****
  • 4384
  • 9479
Езжу на работу, на дачу, по другим делам.

Если бы не было машины, тратил на проезд больше времени и денег и многого в жизни лишился, а так без машины уже жизни своей не представляю.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Лениво лезть за книжечкой, где все-все записано.

Вкратце, 150 грн в неделю на бензин, 250 грн гараж. Если ничего больше не происходит или я никаких ништяков к машине не покупаю, то вот и все.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую за відповіді)))

Це мої батьки постійно стогнуть, що матіз - занадто дорога іграшка.  Це при тому, що на нього жодної копійки не витратили.

Дивно, але у мене, справді,  більше усіх виходить. За парковку-гараж я також не плачу, бензин десь 450 грн. на міс. Решта якась незрозуміла фігня у вигляді автоцивілки, ТО, техоглядів, постійних техпаспортів, насосів-омивайок, облаштування гаража і т.д.

Може, це тому)), що я перед тим як купувати машину провела опитування серед знайомих автовласників і вони мене зорієнтували саме на суму в 1 тис. грн?

*

Оффлайн шм

  • *****
  • 4384
  • 9479
Машина - это не велосипед. Понятно, что если хочешь комфортно ездить, то надо платить за много чего.
Другая машина, с таким же подходом, стоила бы вам на порядок дороже. Те же ТО, техосмотры, автоцивилки, запчасти и т.д. дороже.

Если очень дорого, то можно купить старую жигули, таврию-славуту, только это в том варианте, если постоянные ремонты будешь делать своими руками.

*

Оффлайн ArchAdikovich

  • **
  • 59
  • 0
  • Matiz-club.com
Дякую за відповіді)))

Це мої батьки постійно стогнуть, що матіз - занадто дорога іграшка.  Це при тому, що на нього жодної копійки не витратили.

Дивно, але у мене, справді,  більше усіх виходить. За парковку-гараж я також не плачу, бензин десь 450 грн. на міс. Решта якась незрозуміла фігня у вигляді автоцивілки, ТО, техоглядів, постійних техпаспортів, насосів-омивайок, облаштування гаража і т.д.

Може, це тому)), що я перед тим як купувати машину провела опитування серед знайомих автовласників і вони мене зорієнтували саме на суму в 1 тис. грн?
все очень даже недорого выходит )) если не брать в расчет обязательные расходы ТО и страховка,
на мотьку молится нужно, машинка золотая

для сравнения можете спросить у владельцев других авто в которых ТО если самостоятельно делать выходит от 500грн. (у моти до 500, делали недавно сами вышло 350 грн.)
ходовую сделать у моти делали до 1000, другие машинки от 1000 до 15000 (есть и такие)
а про расход вообще и говорить нечего
у моти 5-7л на 100км. другие от 8-12л.

*

Оффлайн AlinenoK

  • 1035
  • 8888
  • АН 3344 ЕО
Дорого было в первые недели пользования. Мало того, что потратили большую сумму на саму машину, так еще и сразу пришлось потратится на оформление (около 3000 грн всего), зимнюю резину с шиномонтажем (1300 грн) + всякие щеточки, тряпочки шампуньки. А сейчас все ок. Мотя экономный. Я на него трачу ровно всю свою стипендию, что в пару раз меньше суммы, которой тратит мой отец на свое авто.

Итого:
бензин - 450 грн
стоянка - 250 грн
мойка - 30 грн


Любая машина дорогая игрушка, и матиз среди всех довольно экономный. :)
Советую не включать дтп в регулярные расходы.  :yes это, пожалуй, совсем ненормально. Будьте внимательны и осторожны! пусть моят вас радует.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Машина - это не велосипед

А всі говорили, що матіз - це велосипед. Обдурили))) Жарт. Шкода, що всі сприйняли цю тему наче я скаржуся на те, що матіз витратний, тому ви мене переконуєте, що він економний. Хотілося побачити цифри..

Самостійне у фінансовому плані життя з 16 років, коли мене з усіма моїми бебехами вивезли на Троєщину і залишили там під студентським гуртожитком, навчило тверезо дивитися на доходи та витрати)

От ви радите не рахувати ДТП, але це ж витрата повязана з автомобілем, а не з чимось іншим. Далі - якби я не купувала мотьку, то не винаймала б інструктора для відновлення навичок і т.д. Як не крути, але насьогодні бібіка - це найбільша стаття витрат у моєму бюджеті за 2010 рік - 85 тис. грн. усе разом з купівлею.





*

Оффлайн шм

  • *****
  • 4384
  • 9479
ДТП, не ДТП, о чем говорить.
Вы захотели комфорта, купили машину, понятно, что содержание машины требует определенных денег и машину могут себе позволить далеко не все в нашей стране.
Вам же в этой теме говорят, что любая другая машина потребует больше денег и мотя - это почти минимум по расходам на автомобиль, поэтому отгоните от себя эти депрессивные мысли и наслаждайтесь автомобилем и жизнью, а иначе вообще зачем было его покупать, а потом задавать одразу пытання, рахувати i жалкувати  за витратами

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Я хотіла почути від вас тільки цифри. А ви мене про те, що машину можуть дозволити не всі)) Ну чому я не можу собі дозволити  утримувати матіза, якщо гроші на його купівлю я назбирала за 6 міс?? Коли я говорила про витрати, в моєму випадку йшлося про те, що матіз - це іграшка, це гроші, які не працюють. От і все.

*

Оффлайн Surge0n

  • ****
  • 549
  • 512
  • Ford Fusion 2010 Comfort+ 1.4 МКПП
Я хотіла почути від вас тільки цифри. А ви мене про те, що машину можуть дозволити не всі)) Ну чому я не можу собі дозволити  утримувати матіза, якщо гроші на його купівлю я назбирала за 6 міс?? Коли я говорила про витрати, в моєму випадку йшлося про те, що матіз - це іграшка, це гроші, які не працюють. От і все.

Не как у кого, а у меня это деньги, которые просто отлично работают, несмотря на то, что деньги я другим зарабатываю.