Здравствуйте, Гость

Потребую Ваших відгуків!

  • 6 Ответов
  • 4950 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Oper@

  • *
  • 27
  • 2
Потребую Ваших відгуків!
« : 13.06.2008, 23:26:08 pm »
Пишу перший свій пост тут, тож пробачте якщо не в тому розділі створила темку   :this
Ми з чоловіком постали перед покупкою Матіса, довго вибирали і зупинились все-ж-таки на ньому! Це наше перше авто.

Але хвилюють мене кілька питань, які не дозволяють бути спокійній і купити його без вагань. Якщо можна, хочу почути ваші відгуки щодо:

1. Переживаєм за те чи зможем їздити на відносно великі відстані (до 150 км), всюди пишуть це міська машина, а як щодо дальших поїздок? чи влаштовуєте ви екскурсійні подорожі нею? чи комфортно почуваєтесь їдучи більше 2-3 годин  :yes

2. Пишуть в описах моделі, що мало місця на задніх сидіннях, чи це так? наприклад в нас дворічна дитина, чи автокрісло можна буде прикріпити і чи дитині ніжки не тиснутиме?  :first

3. Майже відсутність багажника... який він? пишуть приблизно 50 літрів, не дуже орієнтуюсь в такій характеристиці, на практиці, чи справді бракує місця? Якщо їхати на природу можна якось щось по мінімуму взяти із собою? чи, наприклад, дві класичні дорожні сумки помістяться там )))

Завтра їдемо в салон на "знайомство" із Матіскою )) дуже хочу, щоб ми її взяли, бо теж "зубки вже нагострила" (чоловік каже: "за місяць не бачити мені тої машини!" :this)

p.s. ще одне, бачила такі матіси із сіруватим низом, наприклад бурдовий верх і світлий низ(тут форумівець DimaN аватарку має такого матіса)... це в якій комплектації такий бампер? в базовій?
хочем брати комплектацію за 42260, там пише "пофарбований бампер" )) тож такого вже не буде, так? можливо можна замовити такий, як окрему опцію?
Заздалегідь вдячна за відповідь!
 
Класний тут сайт! :acute Молодці, що цікаві темки створюєте! :lovehover

*

Оффлайн DimaU

  • *****
  • 594
  • 12345
Re: Потребую Ваших відгуків!
« Ответ #1 : 14.06.2008, 09:46:28 am »
Привет!
1. Все ездят, мы уже 2-ой раз поедем в Крым это 1300 км, а 150 это разве далекое расстояние... чтоже это за машина должна быть что на ней 150 км проехать сложно...
Мой вердикт таков, ездить можно и без проблем, но всетаки это машина для города. Тут на форуме есть раздел про путешествия на матизах почитайте не ленитесь... В принципе все ответы на Ваши вопросы тут есть просто надо вчитаться...
2. Матиз машина не широкая, поэтому сзади комфортно себя чувствуют 2 взрослых человека, но по городу можно и троих посадить... места перед передним креслом придостаточно легко садится 2-х метровый чел...думаю с детским креслом проблем не должно быть...
3. Багажник, ну скажем, для одной класичной сумки... или так для одной поездки в Арсен...
а вот если сложить задние кресла, то как говорили в одном класическом филиме, багажник превращается... вобщем когда мы ехали в Крым с женой мы все вещи запхали в багажник, салон был пустой, один мой друг перевозил небольшой холодильник в салоне со сложеными креслами...
По рассказам о машине судить сложно, езжайте в салон, и сами все обсмотрите :) ну на правах рекламы :) за 1,5 года эксплуатации нас МАТИЗ не подводил! Объездили на нем всю западную Украину, и Крым!
p.s. Матизы бывают с двигателем 0,8л и 1,0л с серым обвесом это 1,0л
Давайте присоединяйтесь к нам... у нас весело!
« Последнее редактирование: 14.06.2008, 10:32:51 am от Dim@U »

*

Оффлайн Oper@

  • *
  • 27
  • 2
Re: Потребую Ваших відгуків!
« Ответ #2 : 14.06.2008, 16:53:50 pm »
Дякую вам за відповідь!
На сайті ще не освоїлась тож все згодом почитаю ))
Були сьогодні в салоні, приглянулись до бурдової матіски (комплектація 0,8 MX delux), подали всі необхідні документи, до кінця тижня мають сповістити про рішення банку...  :boredom  тож до місяця часу, сподіваємось, що станемо повноправня власники чудового матіса  :yahoo  :ura

*

Оффлайн Павел

  • *
  • 254
  • 989
Re: Потребую Ваших відгуків!
« Ответ #3 : 14.06.2008, 17:18:53 pm »
Не Матис а МатиЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ :acute

*

Оффлайн Oper@

  • *
  • 27
  • 2
Re: Потребую Ваших відгуків!
« Ответ #4 : 14.06.2008, 17:46:33 pm »
Добре, я все З-З-ЗроЗ-З-Зуміла  :acute  :yahoo
Пробачте за необізнаність, не хотіла нікого образити...
« Последнее редактирование: 14.06.2008, 18:07:04 pm от Oper@ »

*

Оффлайн DimaU

  • *****
  • 594
  • 12345
Re: Потребую Ваших відгуків!
« Ответ #5 : 14.06.2008, 18:28:49 pm »
Приходите на встречу клуба...

*

Оффлайн Oper@

  • *
  • 27
  • 2
Re: Потребую Ваших відгуків!
« Ответ #6 : 14.06.2008, 18:45:56 pm »
Дякуєм, за запрошення! Постараємось із чоловіком, але не факт, в малої якраз 20 ДН, як святкування не затягнеться, то прийдем обов"язково!
Слідкую за темою "планові зустрічі", 21 червня, місце не визначено? чи я щось не дочиталась?