Здравствуйте, Гость

Антикорозійна обробка

  • 0 Ответов
  • 6725 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Endi

Антикорозійна обробка
« : 25.10.2011, 11:13:52 am »
Привіт всім!
Хочу поділитись інформацією, можливо комусь стане в пригоді.
Вчора зробив антикорозійну обробку свого автомобіля (Matiz 2011р.в.)
На сервіс на богданівській не хотів їхати по одній причині - залишаю їм авто на 2 дня і не бачу що з ним робитоься, чи якісно заливають, задувають всі отвори.
На богданівській мені сказали що це мені коштуватиме 700 грн + мойка = 750 грн і 2 дня роботи
На територій АС №2 є автосервіс. І там мені винесло 775 грн і оброку зробили приблизно за 5 годин + я бачив на свої очі як задувають кожну щілинку.
- подзвонив по номеру 096 978 88 52 (Славік) уточнив що потрібно...
- робота - 600 грн.
- BitGum (бітум) 5 кг (можна брати бронзовий або чорний, я взяв чорний, бо другого не було). Купив на галицькому перехресті на авторинку, 85 грн.
-Нігрол. купив тоже на галицькому, 3 банки по 1,5л = 45 грн
-бензин в каністру 3 літри щоб розбавляти матервал, і відмивати заляпаний кузов - 30 грн.
- Закупив усе необхадне, приїхав на АС на пів години швидше, заїхав на автомойку (тоже на території АС №2) сказав щоб добре вимили підкрильники, а кузов не потрвбно - 15 грн. (добре перевіряйте чистоту підкрильників, бо коли мили мою, я недогледів, і було трохи болота. в хлопців на сервісі мойти нема, вони бруд який залишається здувають під тиском компресором)
- помив, підїхав на сервіс, дав матеріали і взялись до роботи.
Я результатом задоволений, роюлять на совість. з дирок тече нормально..))
майстер казав що в ціну роботи (600 грн) входить обробка дна, арок, порогів, коробів, і дверки, я ще в бонус попросив задути пару дирок на капоті і дверку багажника.
Єдиний мінус - певний час в салоні буде присутній запах ацетону - випаровується бензин, яким ми розбавляли матеріали.
Дякую за увагу !  :meeting