Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 167214 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
Мене трохи совість підгризає, що ми три роки на ТО не були, останнє навесні 2014, але пробіг з того часу не перевищив 10 тис.
Это не есть хорошо, масло и фильтр надо менять каждый год. Дело не только в пробеге, в масле, при свободном доступе воздуха, происходят окислительные процессы, и оно теряет ряд своих свойств.  Собственно, даже полную закрытую канистру с маслом не рекомендуют хранить более года. Вопрос с фильтром тоже не однозначен, в фильтре есть обратный клапан и со временем его резинка теряет эластичность. Если клапан держит плохо, при пуске двигатель испытывает масляное голодание.    Такая экономия может обернуться хорошим ремонтом двигателя.

*

Оффлайн dinamik

  • 1320
  • 337
  • Matiz-club.com
Это не есть хорошо, масло и фильтр надо менять каждый год. Дело не только в пробеге, в масле, при свободном доступе воздуха, происходят окислительные процессы, и оно теряет ряд своих свойств.  Собственно, даже полную закрытую канистру с маслом не рекомендуют хранить более года. Вопрос с фильтром тоже не однозначен, в фильтре есть обратный клапан и со временем его резинка теряет эластичность. Если клапан держит плохо, при пуске двигатель испытывает масляное голодание.    Такая экономия может обернуться хорошим ремонтом двигателя.
Теория правильная,а на практике,во многих случаях,подобные мелочи НИКАКОЙ роли не играют.

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
Вся наша жизнь, в основном, состоит из мелочей. А зачем лишний раз искушать судьбу?

*

Оффлайн dinamik

  • 1320
  • 337
  • Matiz-club.com
Ну раз уж мы перешли к философии,то тогда перефразируем...В жизни есть всё-таки вещи гораздо более важные,нежели загрубевшая резинка обратного клапана масляного фильтра...)))))Но расстановка приоритетов,разумеется,дело сугубо личное...))))) :123

*

Оффлайн geka

  • ***
  • 1979
  • 5555
  • Харьков 08 AT
Это не есть хорошо, масло и фильтр надо менять каждый год. Дело не только в пробеге, в масле, при свободном доступе воздуха, происходят окислительные процессы, и оно теряет ряд своих свойств.  Собственно, даже полную закрытую канистру с маслом не рекомендуют хранить более года. Вопрос с фильтром тоже не однозначен, в фильтре есть обратный клапан и со временем его резинка теряет эластичность. Если клапан держит плохо, при пуске двигатель испытывает масляное голодание.    Такая экономия может обернуться хорошим ремонтом двигателя.
ну вроде масло начинает окисляться будучи уже в двигателе. Если его не нагревали до высоких температур, то оно может пережить полгода-год без проблем (например купить в Мотю 5л масла и использовать половину, а вторую использовать при ТО через полгода). Но в любом случае масло, пробывшее в двиге год требует замены (даже если проехал с ним 500км :yes)
Биопрепараты для выгребных ям "Сам себе золотарь" ссылки доступны зарегистрированным пользователям

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
О, яка цікавість до мого бортовика! Неочікувано  :yahoo
Так а що пробіги? Нормальні пробіги - 62 поїздки на озеро і схавали половину пробігу (1400 км.), а то в Київ раза три і в супермаркети раз у тиждень в Житомирі. Все.
Це реальні цифри і фіксую я їх для того, якщо надумаю продавати матіз, чого бути не повинно (але в житті всіляке буває), щоб покупці не звинувачували мене в шахрайстві.

Я веду цей журнал від самого початку, тут все по-справжньому. Ну немає мені куди влітку їздити, працюю я вдома, власної сім'ї не маю, на подорожі за роботою часу не вистачає. Взимку машина законсервована по всіх правилах.. власне, вона мені потрібна тільки для озера, от і все. Для цього і купувалася. Такий уже я фанат поплавати на відкритій воді.. :yes

Що ж до ТО, цього разу так вийшло, наступного разу скорочу інтервал між ТО, дякую за те, що вказали мені на ризики для двигуна..

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Всім привіт!!  :acute

Час витягувати свого матізяку з зимньої сплячки на світ божий. Обов’язково цього року потрібно пройти ТО, в мануалі якось невнятно написано, що потрібно міняти і коли.
Машина 2009 року, почала їздити весною 2010, пробіг 23 тис. км. Експлуатується лише влітку, взимку консервується по всіх правилах.
Друзі, підкажіть будь ласка, щоб ви поміняли в моїй ситуації?

Я думаю:
Масло і масляний фільтр
Паливний фільтр
Свічки
Охолоджуюча рідина


Що ще?? Може, я щось пропустила…

Масло у коробці передач і гальмівна рідина мінялися минулого ТО.. Може вже ГРМ потрібно міняти, у машини ж восьмий сезон на носі. Я в роздумах..

*

Оффлайн Medved

  • *
  • 5484
  • 7777
  • Город: КИЕВ
ГРМ давно пора менять. Ремень имеет свойство трескаться даже при консервации авто. А это чревато дорогим ремонтом. :yes
У меня имеются:
1. ТРОС ПЕРЕКЛЮЧЕНИЯ ПЕРЕДАЧ для ЛИТРОВОГО МАТИЗА (АБСОЛЮТНО НОВЫЙ)!
2. Задние механические стеклоподъемники (2 шт)!
3. Ремень безопасности водительский!


ДЯКУЮ ТОБІ БОЖЕ, ЩО Я НЕ МОСКАЛЬ! ДЯКУЙТЕ МОСКАЛІ, ЩО Я НЕ БОГ!
 

ссылки доступны зарегистрированным пользователям 

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую!

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Вчора пройшли ТО, офіційного дилера у нас у місті вже немає, тому пройшли в дилера KIA та Chery.
Провели комплексну діагностику (ходова, компютерна діагностика двигуна), замінили масло, масляний фільтр, паливний, повітряний фільтри, свічки, 1 високовольтний дріт, охолоджуючу рідину, гальмівну рідину з прокачкою.
Все разом - 2084 грн., зайняло 6 год., очевидно тому, що матіз не стандартна для них машина і доводилося шукати рідини (не рожеву охолоджуючу, а зелену), дроти, які б підійшли і т.д.
Ремінь генератора сказали міняти не потрібно, він у хорошому стані без жодних тріщин. Ходова, як у нової машини, але зчеплення я майже ухайдохала за 24 тис. пробігу.. Отак, у школі недобре їздити навчили. Казали, держи зчеплення скрізь, а виявляється на світлофорах не можна і ніде більше 30 сек. його не можна тримати вижатим.
Щось там підтягнули, підрегулювали, воно тепер зверху бере і пообіцяли, що пару років ще тис. 20 проїде, якщо я зміню стиль водіння. Тому нове зараз ставити не буду, бо поки перевчуся, то ще й те угроблю.
А де краще замовити зчеплення до матіза? Мене налякали, що оригінальне буде 5 тис. грн. коштувати. Дорого...

*

Оффлайн LLOYD

  • *
  • 1833
  • 5555
  • ГБО MATIZ II 0.8 AT, Харьков, тел.МТС 050 4000262
 Замовляти тут ссылки доступны зарегистрированным пользователям
 1500 - 2000  грн.   :hai
 Берете каталожні номери та замовляєте на EXIST.ua не GM, а більш менш прийнятного виробника.

   Ознайомтеся зі статтею щодо зчеплення Матіза ссылки доступны зарегистрированным пользователям
Уважаемые форумчане-одноклубники, модерация отдельных тем проводится без согласованиями с авторами, согласно общепринятых норм общения на профильных форумах.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 Тех.часть своей машины ремонтирую на СТО, part number запчастей не знаю и не продаю ,сам не автомеханик; по телефону обсуждаю только радостные события в жизни друзей и больше ничего.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
LLOYD, дуже Вам вдячна!
І за посилання на зчеплення і особливо за статтю. Мені потрібні ці два диски і все?, бо є ще комплекти, вони там на СТО хотіли комплект зразу, бо якийсь чоловік пропонував подивитися і замінити лише зношений диск, а не корзину. Якось так, звичайно я б хотіла поміняти вже все.

Стаття чудова, значить мій антирекорд в 24 тис. ще не такий страшний порівняно з 8-ма тисячами тієї дівчини.. і особливо її друга частина про правильне використання зчеплення, дякую))))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Подивилася відео у статті, там сказано, що педаль зчеплення не повинна бути вище гальма, а мені поставили вище і сказали, що там інакше не можна. Так що її тепер не вижимати до упора? Бо все зноситься, як сказано в ролику... Капец, я заплуталась взагалі...

*

Оффлайн LLOYD

  • *
  • 1833
  • 5555
  • ГБО MATIZ II 0.8 AT, Харьков, тел.МТС 050 4000262
   Будь ласочка ))
 Чому "антирекорд" - Ви ж дуже довго їздите при цьому. Взагалі, коли міняють зчеплення, під заміну йде три деталі: диск зчеплення, корзина та вижимний підшипник ( ЗА ПОТРЕБОЮ).
  Дозвольте порадити - поїздіть трошки, якщо буде зовсім незручно, тоді вже міркуйте про заміну. Зможу підказати гарні запчастини , якими має сенс замінити GM, якщо вже заміна.
  У офіціалів (будь яких) завжди буди не дешево, бо у них є регламент та фіксована вартість робіт + нормочаси.
 У мого кума на Логані педаль зчеплення бере в самому верху - мені це не заважає. Коли зчеплення бере майже внизу - на мій погляд вкрай погано....
     Оскільки у мене автоматичний Матіз, то на механіці їжджу тільки за потреби та без радощів  :perd
    Звертайтесь, з каталожними номерами та підбором допоможу із задоволенням  :123
--------------

  Щодо педаль вижче/нижче не розумію...
Педалька зчеплення взагалі стоіть окремо.  От коли газ і гальма на різній вишині, то можливо ногою не втрапити з-за різного рівня. Логічно ? Тілки поміркуйте неупередженно. Не все треба сприймати на віру  :yes З високо піднятим зчепленням буде значно більше втомлюватися нога, яка жме цю педаль (бо Ви будете утримувати ногу виваженною у повітрі).

ППС. корзина може бути ще вельми у порядку, диск зчеплення спеціально зроблено зтираємим
 
Уважаемые форумчане-одноклубники, модерация отдельных тем проводится без согласованиями с авторами, согласно общепринятых норм общения на профильных форумах.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 Тех.часть своей машины ремонтирую на СТО, part number запчастей не знаю и не продаю ,сам не автомеханик; по телефону обсуждаю только радостные события в жизни друзей и больше ничего.

*

Оффлайн Baked milk

  • *
  • 959
  • 501
  • High Fidelity Audio
Нормальный ход педали сцепления для Моти – 130-150мм.
Берете линейку, упираете рядом с педалью в пол, жмете педаль вниз до упора, вычисляете ход. Так получилось, что такой ход получается при приблизительном положении верха педали сцепления на уровне верха педали тормоза. При износе накладок - ход увеличивается (педаль подымается), и требуется регулировка. Если отрегулировать не получается, сцепление надо менять. В принципе, как педаль располагается,  выше или ниже – не важно, важен ее ход. Судя по Вашим словам - сцепление надо менять, чтобы не стать неожиданно посреди дороги. Да и ездить неудобно, когда педаль сильно высоко.