Здравствуйте, Гость

ФА-ФА Львів

  • 86 Ответов
  • 34604 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Newbie

  • *
  • 41
  • 9
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #30 : 16.03.2008, 15:21:21 pm »
а я від сьогодні за кермом :)

Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #31 : 16.03.2008, 22:01:47 pm »
Поздравляем! :66  Присоединяйтесь! :14 Будем сие событие отмечать :13

Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #32 : 31.03.2008, 20:44:46 pm »
Так... Начнем по порядку.
Фа-фа Диме Урикову возле монумента воинам-освободителям. Фа-фа Степану за памятником Грушевскому. :lovehover
К тому же только на одном Сихове я подсунула сегодня 3 визитки. В золотой, салатовый и красненький Матизы. И вообще Мотек сегодня видела столько!!!.... Правда и наездила я сегодня немало :hz

Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #33 : 03.04.2008, 22:34:31 pm »
А я только что Ку-кушке подложила нашу визиточку возле Фуршета. Они припарковались к нам так тесненько  :blush. Думаю, пусть зайдут посмотрят на форум, мож приедут пообщаться, показать нам разницу между Мотьками и Ку-кушками.

*

Оффлайн tik

  • *
  • 7
  • 2
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #34 : 04.04.2008, 19:51:10 pm »
різниця там явно є...от тільки в яку сторону? мені китайське все однакове... от скільки чері їздять без бамперів... :help

Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #35 : 04.04.2008, 21:18:58 pm »
Тарас, ты хочешь сказать, что они сами отпадают? 2funny

*

Оффлайн tik

  • *
  • 7
  • 2
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #36 : 04.04.2008, 23:53:11 pm »
ну таке враження що самі, бо кожна друга без переднього чи заднього бампера. зверніть увагу. Особливо ку-ку, чері амулет і чері тігго

Обсуждаем эти вопросы в соответствующих темах... Порядок товарищи, порядок... :pioner
« Последнее редактирование: 05.04.2008, 00:58:56 am от Dim@U »

*

Оффлайн Newbie

  • *
  • 41
  • 9
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #37 : 17.04.2008, 17:14:19 pm »
ну от, на початку сторінки - сіла за кермо, а зараз вже з дтп... (нічого страшного, більше обідно, що не справилась..)
в вівторок на сихівському мості поки оформлювали дтп, бібікнув матізік (світлого золотавого кольору), проїхавши повз нас з даїшниками. мабуть то було привітання :)

*

Оффлайн DimaU

  • *****
  • 594
  • 12345
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #38 : 18.04.2008, 10:37:18 am »
ну от, на початку сторінки - сіла за кермо, а зараз вже з дтп... (нічого страшного, більше обідно, що не справилась..)
в вівторок на сихівському мості поки оформлювали дтп, бібікнув матізік (світлого золотавого кольору), проїхавши повз нас з даїшниками. мабуть то було привітання :)
Главное, что жива здорова! Машинка застрахована? Повреждения серьезные или так просто помялась?

*

Оффлайн Newbie

  • *
  • 41
  • 9
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #39 : 18.04.2008, 12:18:29 pm »
так, дякую, все гаразд в принципі.
повне каско, цивілка, без франшиз, тому матеріальні втрати мінімальні :)
та й пошкодження незначні, щоправда на сервісі порахували заміну всіх пошкоджених елементів (капот, який можна вирівняти, поцарапаний поворотник, бампер з тріщиною, тріщина на фарі: все досить акуратно, мені навіть радять не заморочуватись на ремонт), тому получилась досить велика сума (6,5 тис), страховик казав, що мають виплатити без проблем (Галактика). якщо виплатять, то і поремонтую, в принципі навіть не наполягатиму на нових деталях, але якщо дадуть, то не відмовлятимусь :)
слабо собі уявляю процес суду, але надіюсь на краще :) на чомусь же треба вчитись, а головне - зробити правильні висновки :)

*

Оффлайн DimaU

  • *****
  • 594
  • 12345
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #40 : 23.04.2008, 08:52:47 am »
Фа-Фа joeblack! пролетел мимо на светофоре у СБУ... 

*

Оффлайн Marlene

  • *
  • 42
  • 5
  • всі жінки ангели, но.....
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #41 : 22.05.2008, 12:52:22 pm »
ну нарешті !!!!! :lovehover...я знайшла наш клуб...а то аж обідно, холера...щоправда я не зі львова - а з франика...але у львові буваю регулярно - мала вчиться у політеху...прада я ніколи далі кульпи не їздила - погано знаю львів...але, з вашою допомогою.... :blush...та й на зустрічи могла б приїжжати, якщо візьмете в кумпанію( я не завжди така нагла  :hai)

*

Оффлайн solyaris

  • ***
  • 177
  • 2026
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #42 : 22.05.2008, 17:43:49 pm »
:)

*

Оффлайн DimaU

  • *****
  • 594
  • 12345
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #43 : 23.05.2008, 08:45:38 am »
ну нарешті !!!!! :lovehover...я знайшла наш клуб...а то аж обідно, холера...щоправда я не зі львова - а з франика...але у львові буваю регулярно - мала вчиться у політеху...прада я ніколи далі кульпи не їздила - погано знаю львів...але, з вашою допомогою.... :blush...та й на зустрічи могла б приїжжати, якщо візьмете в кумпанію( я не завжди така нагла  :hai)
И вам привет и Фа-фа! Конечно же ждем на встречах нашего клуба! о встречах мы пишем тут http://matiz-club.com/phorum/index.php?board=97.0

Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #44 : 24.05.2008, 20:03:28 pm »
так, дякую, все гаразд в принципі.
повне каско, цивілка, без франшиз, тому матеріальні втрати мінімальні :)
та й пошкодження незначні, щоправда на сервісі порахували заміну всіх пошкоджених елементів (капот, який можна вирівняти, поцарапаний поворотник, бампер з тріщиною, тріщина на фарі: все досить акуратно, мені навіть радять не заморочуватись на ремонт), тому получилась досить велика сума (6,5 тис), страховик казав, що мають виплатити без проблем (Галактика). якщо виплатять, то і поремонтую, в принципі навіть не наполягатиму на нових деталях, але якщо дадуть, то не відмовлятимусь :)
слабо собі уявляю процес суду, але надіюсь на краще :) на чомусь же треба вчитись, а головне - зробити правильні висновки :)

Ну как, вам выплатили в страховой деньги? Ремонтировали Мотю? А то у меня сейчас борьба со страховиками... :hunter

Ye rfr