Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 166162 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн alalexxx

  • ****
  • 420
  • 176
Подтверждаю, на литровых мотьках автоподгазовка - врожденная болезнь.  Тоже проявлялась на начальных километрах жизни.  Сейчас наблюдается только остаточное явление (описанное выше) - подгазовка на 2-й передаче при отпущенной педали (в основном на кочках и ямках).  Так шо не хвилюйтеся. :yes

*

Оффлайн Rizjaya

  • *****
  • 863
  • 791
  • Суслик, suka, личность!
Так человек же написал что с на ручнике и  с кондеем в это время ехал - канеш обороты поднялись  :acute
А клацает - так то скорее всего режимы кондиционера переключаются, у меня такое тоже есть  :yes
Поздравляю вас с покупкой, и удачи на дорогах!  :123

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Точно, кляцає тільки з кондиціонером)) Ух, а я вже злякалася.  :83 Обороти підскочили, коли я довго-довго бідняжку мучила у дворі намагаючись розвернутися і забувши вимкнути кондиціонер. Двір лабіринтистий, крім того я ще не до кінця відчуваю задні габарати. Більше оберти не підскакували. Поки.

А от цікаво, яка динаміка у автомата, справді. Думаю, може батькам купити, потім в перспективі. На мехніці однаково ж не навчаться вже, бо пенсійного віку. Хто пробував на 0,8, скажіть, чи сильно автомат втрачає у динаміці? Можна порівняти як при їзді з кондиціонером чи менше?

Після того, як пересіла з маршруток на мотьку, зрозуміла, яке це щастя - мати автомобіль  :good Всім рекомендую це чудо!! На днях підвозила інструкторових батьків. Вони чудово помістилися на задньому сидінні з садовим інвентарем і довго дивувалися, чому у мотці більше місця, аніж у ланосі.

Я абсолютно задоволена вибором. Рада, що не спокусилася нічим іншим і не залізла у позички-кредити. Поки що недоліків, окрім того, що авто не любить по кочках їздити, не побачила. А не фіг машину бити і їздити по ним)) Фури не зносили, його легкість=верткість навпаки подобається.

Одного не розумію, чому на цей автомобіль стільки наїжджають в інтернеті???

*

Оффлайн andrej23

  • **
  • 75
  • 407
  • ВС 7102 СН
Хто це наїжджає? Зато в реалі не так багато (наїздів) ДТП  з мотями трапляється, на мій погляд.

*

Оффлайн Rizjaya

  • *****
  • 863
  • 791
  • Суслик, suka, личность!
У меня все знакомые которые стебали машину по началу, после того как довелось их покатать стебатся перестали. Я вообще считаю что у матиза отлчное соотношение цена/качество, он за свои денежки оч не плохой автомобиль выходит. Говорят у Матизов автоматик очень даже не плохой - хотя сама не ездила, ниче сказать не могу...

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ну, в інтернеті там, власники інших авто на дорогах. Матіз деяким як кістка у горлі(( Тіпа не машина.. Он мені на роботі аж співчувають, що я собі "таке купила" Аж смішно))

Якщо чесно, то навіть по обєктивним причинам, не могла нічого іншого купити на укр. авторинку, хіба що кукундера. Довжина гаража 4,1. Я навіть на матізі не пробувала в нього ще заїжджати. Гараж будувала ще моя баба, яка уявлення не мала, якого розміру бувають автівки.

Альтернатив насправді немає. Конкурентами матіза могли б бути сузукі слеш, опель агіла, або той же спарк (останні мені особисто взагалі не подобається) Але ау, де вони? Тільки кукундер. Якщо навіть не брати до уваги ціну, що може купити той, кому подобаються компактні автівки?
Ні фіга. З трійки тойта айго, сітроен ц1 і пежо 107. Я теж цікавилася ними, зараз в Україні з новья продається лише сітроен ц1, але він буде в кінці літа, бо партію відкликали. Крім того, мені в них не сподобалася обзорність.

В будь-якому випадку, навіть якщо ви не закохані в матіз, а просто любити маленькі автівки, вибору особливого не буде.

подожди не много,скоро ты не будешь обращать внимание на то,что говорят другие!А на счет косточки в горле.............может и правда...........они то проехать не могут там где можем мы)))))))
звоните 063 757 52 34

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
 :perd.. я все життя не звертаю на це уваги, тому й купила, те що хотіла. Хоча, ви навіть не уявляєте, як важко було переконати батьків, для яких думка сусідів і родичів на першому місці. А вони радили за ці гроші взяти 9 або ладу калину.

 ...просто цікаво, чим насолила ця автівка, що її так шманають..

та она не то,что бы насолила..................просто Матиз маленьких размеров,и многие не считают ее за машину............но потом,они меняют свое мнение..............я бы сама лучше купила Матиз,чем Ладу Калину((((((
звоните 063 757 52 34

*

Оффлайн Gap

  • ***
  • 341
  • 156
  • matiz 1.0
те кто смеются над матизом как над машиной - морально ограниченные люди.
особенно глупо такое мнение звучит из уст владельцев славут, вазов, а также 20-летних проржавевших корыт (зато иномарка!)

Полностью согласна в выше сказанным :yes
звоните 063 757 52 34

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Ну ось  :not Сьогодні знову почула здивований вираз обличчя - так чому ж ти ланоса не купила?? Від знайомого, який поцікавився, скільки коштував мій мотька. Типу, цих же грошей вистачало на ланос, що ж ти так прогадала, блін.  Бібіка з усим-усим коштувала 77 тис. грн. (авто, допи, оформлення і автоцивілка).

Перестань ты на них внимание обращать.....мне такое тоже говорили,но я до сих пор довольна,что выбрала мотю)))))
звоните 063 757 52 34

*

Оффлайн papochka

  • 1305
  • 780
те кто смеются над матизом как над машиной - морально ограниченные люди.
особенно глупо такое мнение звучит из уст владельцев славут, вазов, а также 20-летних проржавевших корыт (зато иномарка!)

И 20-летних шнурков, которые на них ездят с синими писялками  :perd

А вообще чихай на них, вон Инна видела, как я при галстуке на ярко-красном Жужике с автоматом по городу мотаюсь и ничо....

Кстати, 0,8 АКПП бомбовый автомобиль, правда теряет в динамике при включенном холодильнике и готовся к несколько увеличенному поеданию бензина
Пообещал - сделай, не ври, не опаздывай, больно - терпи, не скули, помоги жене - она тоже устала, политика - грязь, деньги временное, музыка, живопись, литература - вечны, семья - святое, религия - личное дело каждого

*

Оффлайн andrej23

  • **
  • 75
  • 407
  • ВС 7102 СН
У девушки механика вроде