Здравствуйте, Гость

Перші дні експлуатації... і одразу питання

  • 681 Ответов
  • 166906 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Сьогодні вперше їздила на своєму Мотці... з інструктором поки звісно)) Прикольно  :tease Найбільший плюс цього автомобіля, безумовно ж габарити. З практично нульовим досвідом водіння пропонувала і всовувалася в такі дірки, що інструктор аж сам дивувався.

З незвичного - дуже короткі передачі, двигун проситься на вищу, тому вже на 60 км. доводиться їхати на 4 Це нормально? Правда був включений кондиціонер наповну постійно.. Очевидно, через нього таки ж кілька разів глохла на світлофорах, бо по двору без кондиціонера автомобіль спокійно рушав на одному зчепленні.

Ніхто не підрізав, не ображав. З негативного ставлення - ззаду дівчина на мазді3 презирливо скривила губи. Але це ще не ясно - чи тому, що їй не подобаються матізи в принципі, чи тому, що я перед нею заглохла  :boof Ну не всі ж народилися вправними водіями  :sorry

Щоправда виникли деякі питання. Періодично щось кляцає, здається під капотом. І це кляцання виникає коли або скидаєш газ, або набираєш. Що це може кляцати?? Невже треба їхати на сервіс?

І ще. Коли мучилася, розвертаючись у дворі - він у мене дуже проблемний, рельєфний та лабіринтистий, здалося, що кілька разів на холостому ходу підскочили обороти. Тобто я нічого не тисла, а двигун конкретно крутився. Це серйозна проблема?
Правда, я забула опустити ручник і знову ж таки був включений кондиціонер.

Буду щаслива, якщо щось порадите з приводу проблем, які виникли в перший же день експлуатації  :air-kiss комплектація матіз Бест ML 16

 




Молодчинка,что выехала первый раз))))))Пройдет время и ты всему научишься и не не будешь обращать внимание на многое,что происходит на дорогах.На счет передачи и скорости ,то все нормально....при 60 км нужно 4 включать.......я иногда на 50-55 включаю,а на счет постуканья я бы еще поездила и проверила или попроси кого-то знакомого водителя,я уверена,что там все хорошо!!!Удачки в начинаниях
звоните 063 757 52 34

*

Оффлайн Леся-Angelo4ek

  • *****
  • 5644
  • 20489
  • http://tkd-sportclub.com.ua/
Привет. Поздравляю с приобретением. По поводу холостого хода - не должны обороты скакать, машина на холостом ходу должна равномерно работать, но всё же пугаться не надо. Прислушайся, если проблеммы таки есть то они будут повторяться, когда будешь уверена - тогда надо на СТО. Просто ты машину должна прочувствовать, узнать, в полне возможно что проблеммы может и не быть.
По поводу советов:
Матиз - машина, которая любит обороты (цитата Лептопа если помнит кто-то), так что 60 - 4-я передача это норма.
Так как машина новая советую не ездить более 70 км в час до прохождения ТО 0 на 2000 км. Детали должны притереться.

П.С. Ни гвоздя не жезла. И добро пожаловать в наш клуб
Занимайтесь спортом, будете здоровы
ссылки доступны зарегистрированным пользователям

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Подпрыгивание оборотов на малой скорости - это глюк литровых матизов. На моём обороты подскакивают как правило на второй передаче, когда катишься по горбам отпустив газ. Проходит если выжать сцепление, или не выжимая резко и кратковременно нажать газ (если позволяет дорожная остановка). Такое чувство что ЭБУ добавляет обороты чтобы двигательне заглох. Отношусь уже к этому не как к багу, а как к фиче.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Дякую за підтримку)) Завтра уже самій їхати  :tease
Але ось начиталася про підгазовку літрового двигуна на російському форумі, знову страшно стало. Пишуть, типу їхала 40, відпустила педаль газа, а швидкість підскочила до 60. Жах! Тільки не з моєю теперішньою реакцією. Цікаво, що про глюк цієї комплектації дізналася лише тоді, коли він у мене намітився((

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
цокотеть могут клапана. на ТО пускай вам глянут.
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн Skizi

  • 2607
  • 792
Пишуть, типу їхала 40, відпустила педаль газа, а швидкість підскочила до 60. Жах!
На таких скоростях и на ровной дороге у меня такого ни разу не было.

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Може, і справді я себе накручую  :nyam
Сьогодні Бібіка поводилася дуже гарно) Тьху-тьху-тьху
Без кондиціонера - просто літак, а не автомобіль. Я у захваті  :yahoo Бо вчора з кондиціонером в час пік у пробках їй було важко. Пізніше я вичитала у мануалі, що при малих швидкостях кондиціонер не дуже холодить і дуже навантажує автомобіль.
Їздила майже одна. Собаку взяла, щоб почуватися більш упевнено. Допомогло))

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
До речі, цокати перестало і підвищувати оберти поки що теж. Можливо, це теж було повязано з кондиціонером. Завтра спробую їхати знову з ним, щоб перевірити, чи повториться.
Але почало щось сюрчати час від часу в торпеді в районі спідометра. Точнісінько як цвіркун сюрчить...

*

Оффлайн Vladizlav

  • 1054
  • 1879
До речі, цокати перестало і підвищувати оберти поки що теж. Можливо, це теж було повязано з кондиціонером. Завтра спробую їхати знову з ним, щоб перевірити, чи повториться.
Але почало щось сюрчати час від часу в торпеді в районі спідометра. Точнісінько як цвіркун сюрчить...
это стёклышко приборки вибрирует. я зубочистку вставлял) потом разобрал и нормально сделал) как слово сюрчить переводиться не знаю, но звук надоедливый))))
Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.

*

Оффлайн AlinenoK

  • 1035
  • 8888
  • АН 3344 ЕО
Але почало щось сюрчати час від часу в торпеді в районі спідометра. Точнісінько як цвіркун сюрчить...

Мої вітання! )))) Матиз  - диво тачка! ви її тільки не лайте.... воно ж ще мале! В мене також якось з'явилося дзюрчання в торпеді, і як пізніше виявилося мене турбував денний лічильник.  Поштовхайте палочку, якою кілометри збиваюся. Може це він у вас.
стосовно кондиціонера... перший місяць я зовсім його не включала, бо як включу - машина просто зупиняється. У мене автомат, а тому ще менш потужний, ніж у вас. Тому не мучайте кондиціонер сильно і надовго не включайте, доки не накатаєте хоча б 2000 км. Потім буде легше як машина розкатається! :)

*

Оффлайн Alma

  • ****
  • 372
  • 778
  • Matiz-club.com
Це точно, що диво  :frends Такий легкий, верткий... а з гуром взагалі казка. Я спочатку хотіла лоу-кост купувати- подобався контраст з чорними бамперами, але потім трішки повчилася на ньому і передумала. Безумовно, автомобіль дуже хороший, але якось довелося під гору наліво повертати і я не змогла вивернути руля, забракло сили  :sorry
Від АКПП інструктор відговорив. Каже - не смій брати автомат, ти даєш собі раду з передачами. Ну, це він трохи загнув, звичайно  :tease Вчора перший раз, бувало, що я на світлофорі, забувши переключитися, з 3 передачі рушала. І нічого, бібіка давилася, але їхала, уявляєте?

*

Оффлайн sergheev

  • *
  • 306
  • 300
Скорее всего клацал кондиционер. Он периодически сам включается/выключается, когда набирает нужную температуру.

*

Оффлайн AlinenoK

  • 1035
  • 8888
  • АН 3344 ЕО
Від АКПП інструктор відговорив. Каже - не смій брати автомат, ти даєш собі раду з передачами. Ну, це він трохи загнув, звичайно  :tease Вчора перший раз, бувало, що я на світлофорі, забувши переключитися, з 3 передачі рушала. І нічого, бібіка давилася, але їхала, уявляєте?

да ну! )) мабудь інструктор сам ніколи не катався на автоматі......

*

Оффлайн LEXANCHIK

  • *
  • 2084
  • 2013
Обороты прыгают - это нормально, т.к. периодически у вас включается вентилятор радиатора - соответственно - нагрузка больше - обороты стали больше.... Кондей - та же история, постоянно клацавет(с момента покупки авто и уже как 3,5 года клацает - все ок)