Здравствуйте, Гость

ФА-ФА Львів

  • 86 Ответов
  • 34292 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

*

Оффлайн DimaN

  • *
  • 399
  • 112
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #45 : 24.05.2008, 23:33:50 pm »
Самая прикольная борьба со страховиками у меня:
насчитали за помятый бампер 475грн. Смотрим расшифровку -
покраски нет вообще ( у меня бампер металлик0
замена бампера - 325 грн (???)
снятие-установка - 100грн (может быть - не знаю)
крепежи - 6,75 (а бог его знает0
снятие - установка аккумулятора - 50грн. (???!!! - зачем? чем он мешает бамперу? -
ТЕМ БОЛЕЕ, ЧТО БАМПЕР ЗАДНИЙ!!!)  :rolf :rolf :rolf

Всё! Занавес - в осадок выпала вся страховая компания!

P.S. Заключение ушло на пересчёт. Ждём.

*

Оффлайн Newbie

  • *
  • 41
  • 9
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #46 : 25.05.2008, 12:11:33 pm »
Ну как, вам выплатили в страховой деньги? Ремонтировали Мотю? А то у меня сейчас борьба со страховиками... :hunter
Ye rfr
ще не виплатили - хочуть рішення суду і адмін.матеріали. в суд справа дійшла минулого тижня з даі (більше місяця йшла). тепер чекаю офіційної повістки (я не знаю, чи треба ще щось робити, бо й не хочеться прав позбутись на 3-6 міс...)
а ремонтувати буду тільки тоді, коли будуть гроші від страхової (чи лист на сервіс про післяоплату). хоча виправити наслідки аварії дуже-дуже-дуже сильно хочеться чимпоскоріше! кожен, хто бачить мою машину одразу пропонує "відстукати" вмятину на капоті :)

Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #47 : 25.05.2008, 23:13:44 pm »
И у меня просит страховая Постановление суда, а менты тянут резину, не хотят до суда дело доводить :agress
Я бы уже и рада забрать заявление, чтоб отремонтировать машинку, но родители дебилов не звонят. Завтра еду на Мартовича требовать Постановление. Настроена агрессивно! Потому что 850 грн. от страховой меня не устраивает (это то, что они согласны заплатить без Постановления) :not

*

Оффлайн Newbie

  • *
  • 41
  • 9
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #48 : 26.05.2008, 09:55:24 am »
ну з постановою справа така - даі мою справу місяць передавало в суд, хоча в страховій казали, що то протягом кількох днів робиться, і ще плюс пару тижнів в суді поки розглянуть. аварія була 15 квітня, але в суді казали, що в принципі деякі справи ще за початок квітня не передавали з даі. чому така затримка - не знаю, в моєму випадку я ніяк не впливала на передавання/не передавання справи.

Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #49 : 26.05.2008, 17:27:38 pm »
Всем привет! И у меня сдвиги есть. Сегодня пришло уведомление об отказе в открытии дела. Я побывала 3 раза в страховой и 2 на Мартовича. Мне дали Постановление об отказе, в котором написано,что парни !!!случайно!!!! нанесли ущерб машине на сумму 2018 грн. Как вам? В страховой порадовались, что фамилии и места прописки установлены и указаны, они будут подавать в суд. Если они не будут - буду я!
Папочка дебила уже дал в лапу оперу и стал очень храбрый. Но точно знаю, что в лапу судье ему не хватит :tease

*

Оффлайн solyaris

  • ***
  • 177
  • 2026
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #50 : 26.05.2008, 17:50:11 pm »
нда, "позитивненько"

*

Оффлайн Newbie

  • *
  • 41
  • 9
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #51 : 26.05.2008, 18:01:06 pm »
Сегодня пришло уведомление об отказе в открытии дела. Я побывала 3 раза в страховой и 2 на Мартовича. Мне дали Постановление об отказе, в котором написано,что парни !!!случайно!!!! нанесли ущерб машине на сумму 2018 грн. Как вам? В страховой порадовались, что фамилии и места прописки установлены и указаны, они будут подавать в суд. Если они не будут - буду я!
Папочка дебила уже дал в лапу оперу и стал очень храбрый. Но точно знаю, что в лапу судье ему не хватит :tease
нічо собі! як то так? відмовити щодо відкриття справи - то хіба якоїсь кримінальної чи шо? ясно, що "случайно", ще не хватало щоб спеціально!! :009
і якщо було дтп, то хіба протокол не автоматично в суд йде? (рано чи пізно, для винуватця краще, щоб пізно)
і ще один момент - сума збитків вказана в постанові даі? була експертна оцінка?
я не знаю, в принципі сама зелена, але шота тут не в*яжеться.
зрештою якщо в нього нема цивілки, то страхова полюбе з нього буде знімати гроші. а страховка у вас для того і куплена, щоб цим питанням займалась страхова, а не ви!

можна питання - коли у вас дтп було?

Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #52 : 26.05.2008, 18:51:25 pm »
Ясно, что криминальное дело. Там же "пртиправні дії третіх осіб"!
У меня не ДТП. У меня пацанва ночью копнула со всей дури машину в дверку!

*

Оффлайн Newbie

  • *
  • 41
  • 9
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #53 : 26.05.2008, 19:05:04 pm »
Ясно, что криминальное дело. Там же "пртиправні дії третіх осіб"!
У меня не ДТП. У меня пацанва ночью копнула со всей дури машину в дверку!
тепер ясніше. сорі, я тіпа не местная, не знала історії ситуації :113
думаю страхова все-рівно з нього вимагатиме відшкодування

Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #54 : 26.05.2008, 19:18:13 pm »
Можете почитать в темке ЧП!!! Там я все написала той же ночью.

*

Оффлайн Newbie

  • *
  • 41
  • 9
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #55 : 26.05.2008, 19:42:16 pm »
Можете почитать в темке ЧП!!! Там я все написала той же ночью.
вже знайшла. я тоді тиждень не заходила на форум і не читала всіх тем після повернення (на такі назви увага все-таки звертається). співчуваю :(
недавно коло будинку малі в футбол грали, попали по машині (сама винна, не треба залишати її так, щоб вона потрапляла під м*яч), я визирнула щоб збити вой сигналізації. а той малий щось не подумав, і взяв ще й по колесу копнув (нашо непонятно!). товариші йому махнули рукою, що мол власниця в вікні стоїть, він злякався, що зараз вийду, вибачився і крикнув, що він більше не буде. поки не був :)
пацанва біля роботи сьогодні в хованки коло машинки гралась, коли я підійшла щоб їхати, і сказала "брись!" - треба було бачити з якою швидкістю вони тікали, певно думали я сваритись (а то й гірше, я вчителька в школі) буду :)
але якщо задуматись, то з таких невинних забавок за кілька років, та й якщо "заправитись" попередньо, і получаються серйозні проблеми

Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #56 : 26.05.2008, 20:00:26 pm »
Newbie, это Вы приезжали на встречу на Пасху и уехали почему-то?

*

Оффлайн Newbie

  • *
  • 41
  • 9
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #57 : 26.05.2008, 20:23:53 pm »
Newbie, это Вы приезжали на встречу на Пасху и уехали почему-то?
нє, не я :) шота я не вписуюсь в графік зустрічей :(

Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #58 : 26.05.2008, 21:19:51 pm »
Это клево, что не Вы... А то девушки какие-то странные :perd покрутились возле Мотек и уехали, решив с чего-то, что мы все такие профи, а они такие новички, что им делать с нами нечего, хотя Танюшка тоже впервые на встречу приехала и сразу лихо вписалась в коллектив :frends

*

Оффлайн Newbie

  • *
  • 41
  • 9
Re: ФА-ФА Львів
« Ответ #59 : 26.05.2008, 21:28:41 pm »
я кожного разу як Матізік бачу, так тішусь :) недавно побачила припаркований вишневий автомат, як в мене, а потім трохи заблудилась :pooh-go , поки дворами "гуляла", то коли поверталась дуже він мені пригодився :blush
а пару тижнів тому взагалі прикол був - під будинок приїхав Мотя 100% як мій, а номер тільки на одну цифру відрізняється. правда сфотати не догадались міні-зльот Матізів :123